שיפוצים ברמת גן

העיר רמת גן הנה אחת הערים המתפתחות והמתקדמות במדינת ישראל ובעיר ביקוש רב ויציב בעבודות שיפוצים ברמת גן . בשנים האחרונות העיר רמת גן נמצאת בתנופת בניה משמעותית הן מבחינת שטחי משרדים ומסחר ברבי  הקומות הצצים באזורים המסחריים של העיר והן בתנופה אדירה בתחום ההתחדשות העירונית במסגרת תמא 38 ופרויקטים של פינוי בינוי.  

שיפוצים ברמת גן

כאשר מחפשים קבלן שיפוצים ברמת גן לביצוע עבודות בניה ושיפוצים בדירת מגורים, משרדים של חברה או לבניית בית פרטי חשוב למצוא קבלן בעל רישיון קבלן רשום בתוקף,כמו כן יש לוודא כי רישיון הקבלן מתאים לאופי והיקף עבודות הבניה אשר אתם מעוניינים לבצע בפרויקט השיפוץ שלכם.

בשלב הראשון של תהליך שיפוץ הדירה,הבית או המשרד יש תחילה להחליט על מטרת פרויקט השיפוצים ברמת גן ואת היקפו הכספי. כמובן שיש מקום לקחת מקדמי בטחון בהערכת המחיר שכן בפרויקטים רבים המחיר הסופי שבעל הדירה משלם הנו גבוה יותר ממה שתכנן מלכתחילה ולכן חשוב להיות מתוכננים היטב לעלויות הצפויות אך לקחת בחשבון שלעתים התקציב משתנה בהתאם לנסיבות ולבחירת חומרי הגמר של בעלי הדירה. 

קבלן שיפוצים ברמת גן קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברת שיפוצים  ותיקה ויציבה בעלת ניסיון בביצוע פרויקטים רבים, כולם בתחום הבניה למגורים . החברה פועלת בתחום הבניה הרוויה בפרויקטים של בניה כקבלני מפתח ובעיקר,  בשנים האחרונות קבוצת עידן וחברת הבת עידן בוטיק מתמחה בביצוע עבודות שיפוצים לדירות ולבתים פרטיים. לחברה צוותי עבודה קבועים המנוסים בביצוע עבודות שיפוצים לכל סוגיהן החל בשיפוץ חדר אמבטיה בודד ועד לשיפוץ מגה וילות בפרויקטים של מיליוני שקלים.

לחברה 2 מהנדסים אזרחיים המנהלים את כל בקרת האיכות של החברה בתחום השיפוצים. בנוסף החברה מעסיקה אדריכל ומעצב פנים לליווי מלא של כל פרויקט שיפוצים בו החברה פועלת.

כל פרויקט מתוכנן בקפידה תך שימת דגש על הפרטים הקטנים וקשב רב לצרכי לקוחות החברה .

עידן בוטיק קבלן שיפוצים ברמת גן, קבלן שיפוצים בגבעתיים, קבלן שיפוצים בתל אביב,

קבלן שיפוצים רשום אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום ולתאם פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות. אנחנו נוכל לייעץ לכם רבות בכל תחומי העניין בשיפוצים :

  1. תקציב לפרויקט
  2. תכנון אדריכלי ועיצוב פנים
  3. ביצוע מלא של עבודות הבניה
  4. ליווי ופיקוח של פרויקט שיפוצים

 

שיפוצים ברמת גן

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד