שיפוצים ברמלה

עידן בוטיק מקבוצת עידן קבלן שיפוצים ותיק ומנוסה במגוון רחב של עבודות בניה ושיפוצים בכל רחבי הארץ, לחברתנו ניסיון רב

בביצוע מגוון עבודות שיפוצים, אנו מנוסים בביצוע תוספות בניה למבנים קיימים, שיפוץ קומפלט לדירות ובתים, התמכות בביצוע ריצוף חדש לבתים.

שיפוצים ברמלה – עידן בוטיק 

חברתנו מתמחה בעבודות גבס מיוחדות, ביצוע חידוש לחדרים רטובים, ביצוע עבודות ריצוף מיוחדות, חיפוי קירות, חיפוי שיש ואבן

ביצוע עבודות איטום שונות ועוד, מאחורי עידן בוטיק עומדת חברת אם דולה ומוכרת קבוצת עידן אשר הינה מחברות הבניה היציבות והמכרות במדינת ישראל, עבודה מול חברה גדולה ומנוסה מבטיחה לכם פרויקט שיפוצים מוצלח ואיכותי .

פנו אלינו עוד היום לייעוץ ראושוני וקבעו פגיש עם מעצב הפנים של החברה ללא התחייבות, אנו נלווה אתכם לכל אורך תהליך השיפוצים.

 

שיפוצים ברמלה קבוצת עידן ביצוע

אין ספק כי מדינת ישראל היא מדינה דמוקרטית בעלת מערכת זכויות עשירה. יש לנו את הזכות לחופש הביטוי, זכות לכבוד האדם, זכות להיבחר ולבחור ועוד זכויות רבות שכול נשמרות על ידי הרשות השופטת, הרשות המבצעת והרשות המחוקקת. אך זכות נוספת שחשובה ביותר היא הזכות למגורים תקינים. אין ספק כי כול אדם זכאי לקורת גג ולקורת גג ברמה גבוהה.קבלן שיפוצים מומלץ  הזכות למגורים היא זכות הנגזרת מכבוד האדם והיא חשובה ביותר בכל מדינה דמוקרטית. מדינות רבות מכירות בכך שהזכות להחזיק בבית וברכוש פרטי הוא בלב העקרונות שלהם ועל כך יש לתת את הדעת. זוהי הסיבה גם מדוע הזכות לשיפוץ הבית היא כל כך חשובה. שיפוצים ברמלה, בתל אביב או בירושלים הם זכות בסיסית של כל תושב בערים אלו ועלינו לזכור זאת. אם אנחנו רוצים לאפשר לתושבי המדינה לחיות בכבוד אנו חייבים להבטיח כי תהיה להם זכות למגורים ושזכות זאת תישמר.

שיפוצים ברמלה – האם המדינה לא צריכה לממן את השיפוצים?

מכיוון ששיפוצים בתל אביב או שיפוצים ברמלה הם זכות יסוד נשאלת השאלה מדוע המדינה לא מעניקה מענקים לתושביה ומאפשרת להם לשפץ את הבתים שלהם. מדוע המדינה לא מאפשרת בהקלות שונות ומגוונות לשפץ את בתיהם. דוגמא לכך יכולה להיות פטור ממע"מ על שיפוץ הבית. חשבו כי אתם חוסכים 17% מע"מ, חיסכון ניכר שביר שיאפשר לכם לשפץ חדר נוסף בבית. מי יהיה חבר הכנסת אשר ירים את הכפפה ויאפשר לתושבים לבנות את בתיהם ולשפצם בקלות וללא בעיות. מדוע המדינה מזניחה נושא זה ואינה פועלת בכדי להקל על אזרחיה ולאפשר להם איכות חיים גבוהה  יותר.

שיפוצים ברמלה – כיצד יקבע מי זכאי לשיפוצים?

אז נאמר כי אנחנו מתגוררים ברמלה ואנו רוצים לבצע שיפוצים ברמלה? כיצד המדינה תחליט מי זכאי לבצע את השיפוצים ולקבל מענק או הנחה עליהם? ניתן להחליט כי המדינה תיתן הנחות או מענקים רק לאנשים בגיל מסוים, כך נבטיח כי המענקים יוענקו למי שזכאי להם ונבטיח כי ייעשה בהם שימוש חכם.

שיפוצים ברמלה

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד