שיפוצים בקרית אונו

קרית אונו הינה עיר הנמצאת במגמת התפתחות מתמדת, העיר מושכת אליה בשנים האחרונות אוכלוסיה בדירוג חברתי-כלכלי גבוה, ענף שיפוצים בקרית אונו מתפתח רבות בשנים האחרנות בשל תנופת הבניה

בשנים האחרונות חלה עליה משמעותית בביקושים לקבלני שיפוצים בקרית אונו, הסיבות לכך רבות אך העיקרית ביניהן הינה הביקוש לדירות יד שניה משופצות.

שיפוצים בקרית אונו

היום, כאשר הדירות בערים מרכזיות כגון תל אביב, רמת גן והרצליה לא תמיד מונגשות כלכלית לזוגות צעירים הם מחפשים אלטרנטיבות זולות יותר באזור מרכז הארץ המאפשר לעבוד בתל אביב ועדיין להיות ברדיוס של חצי שעה עד שעה מהבית.

בקרית אונו, קבלני שיפוצים עובדים רבות בביצוע שינויים בדירות חדשות מקבלן וכמו כן בעלי דירות ישנות.

היום מבצעים עבודות שיפוצים בקרית אונו על מנת להשביח את שווי הנכס ולהתאים את רמת הגימור בנכס שבבבעלותם לסטנדרט החדש, (שאגב עלה מאוד בשנים האחרנות). כמו כן פרויקטים רבים של שיפוצים בקרית אונו משנים את החלוקה הפנימית בדירות בהתאם לצרכים של בעלי הנכס, פיצול או איחוד חדרים על מנת להתאים את הבית לצרכי הזוג / משפחה שיתגוררו בנכס לאחר  שיפו.

 

קבוצת עידן קבלני שיפוצים בקרית אונו, קבלן שיפוצים בתל אביב

קבוצת עידן הינה חברת בניה מנוסה בביצוע מגוון עבודות בניה ושיפוצים בכל רחבי הארץ, החברה פועלת שנים רבות בתחום הבניה המסיבית.

קבוצת עידן ביצעה בניה של שכונות מגורים שלמות, גני ילדים, תוספות בניה ועוד.

כיום הקבוצה מתמקצעת בעיקר בתחום השיפוצים, את החברה מנהלים מומחים בתחום השיפוצים ובניה, לחברה ניסיון רב בביצוע מגוון רחב של עבודות בניה ושיפוצים

עידן בוטיק מקבוצת עידן הינה הזרוע הביצועית של הקבוצה בביצוע עבודות שיפוצים בפקרית אונו ובערים נוספות ברחבי הארץ, לחברה בוגר לימודי אדריכלות בעל ניסיון רב בביצוע עבודות בניה ותכנון ברמה הגבוה ביותר ומתן דגש על הפרטים הקטנים והתאמה אופטימלית לצרכי הלקוחות.

  כי בסופו של  יום הבית צריך להיות פונקציונלי לצורכי הדיירים ופרקטי לשימוש.

 

 

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום בכדי לתמחר לכם את עבודות השיפוצים בנכס ששבעלותכם, קבעו איתנו עוד היום פגישת יעוץ ללא התחייבות.

קבוצת עידן – עידן בוטיק קבלן שיפוצים

שיפוצים בקרית אונו

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד