שיפוצים בנתניה

העיר נתניה הנה אחת הערים שהתפתחו בצורה המשמעותית ביותר בשנים האחרונות והביקוש לפרויקטים של שיפוצים בנתניה הולך וגדל.

תנופת הבניה בשנים האחרונות באזור דרום העיר. בשכונת עיר ימים ופרויקטים נוספים רבים בכל רחבי העיר הוסיפו לעיר עשרות אלפי דירות . מחירי הדירות בעיר נסקו מאוד בשנים האחרונות. 

שיפוצים בנתניה

בנוסף לתנופת הבניה המשמעותית שמשכה תושבים חדשים מחתך סוציו- אקונימי גבוה מאזור הרצליה ותל אביב לשכונות החדשות הנושקות לים בדרום העיר תנופת העליה של יהודי צרפת מורגשת היטב בנתניה. כאשר מסתובבים בכיכר העצמאות מרגישים לעתים בפריז . הלקוחות הצרפתיים הנם לקוחות איכותיים שמוכנים לשלם עבור מוצר איכותי ומורגלים לרמת גימור מעולה בבניה. לקוחות אלה יודעים להעריך מוצר איכותי ועבודות גמר מיוחדות מכיוון ואיכות הבניה אליה מורגלים העולים מצרפת גבוה בהרבה מהנהוג בארץ.

ניראה כי בשנים האחרונות עם העליה בביקוש לדירות ברמת גימור אופטימלית והתפתחות שוק היוקרה בערים נתניה, תל אביב, הרצליה ועוד , מספר חברות בניה למדו את יסודות הבניה האיכותית, לרוב בכדי לשמור על איכות בניה לאורך זמן. לחברות אלה פועלי בניין קבועים ומיומנים בביצוע עבודות גמר מיוחדות ברמת גימור אופטימלית.

קבוצת עידן קבלן שיפוצים בנתניה

קבוצת עידן הינה קבלן שיפוצים רשום ברשם הקבלנים. לחברה ניסיון בבניית עשרות אלפי מטרים רבועים כקבלני מפתח. החברה בנתה במרוצת השנים שכונות מגורים שלמות, ביצעה עשרות רבות של שיפוץ דירות ובתים פרטיים. לחברה ניסיון בבניית מגה וילות במושבים במועצה המקומית עמק חפר במושבים ביתן אהרון, אביחיל ,כפר ויתקין וישובים נוספים.קבלן שיפוצים

כמו כן החברה פעילה בעיר נתניה בתחום שיפוץ המבנים בשיתוף עם עיריית נתניה וארגון הבית של העירייה ח.ל.ת נתניה, כמו כן החברה מבצעת הוספת מרפסות שמש למבנים קיימים.

אך ההתמחות המרכזית של החברה זה מספר שנים הוא שיפוץ דירות. בכדי לייעל את איכות העבודה ולוחות הזמנים לקבוצת עידן חברת בת בשם עידן המתמחה כבר שנים אך ורק בשיפוץ דירות.

שיפוצים בנתניה , תכנון ועיצוב פנים, ביצוע עבודות השיפוץ 

קבוצת עידן מציעה ליווי מלא של שיפוץ דירות בנתניה החל משלב התכנון הראשוני ועד לביצוע עבודות מלא באיכות בניה שלא הכרתם. החברה לא מבקשת לעולם מקדמות על החשבון. התשלומים תמיד מבוצעים רק בסיום עבודות הבניה ולא לפני. את חברת עידן בוטיק מנהל בוגר לימודי אדריכלות ועיצוב פנים יחד עם 2 מהנדסים אזרחיים .

הפועלים שהחברה מעסיקה בעלי ידיים מקצועיות וניסיון מוכח בביצוע מספר גדול ביותר של שיפוצים, עובדי החברה עוברים הדרכות לעבודה נכונה מבחינה תקנית.

החברה משתמשת בטכנולוגיה העדכנית ביותר הקיימת בעולם, מדי לייזר , מאזנות דיגיטליות, מפלסות מיוחדות לריצוף ושימוש בטכנולוגית ענן לצורך בקרת איכות מוקפדת הפכו את קבוצת עידן לקבלן השיפוצים המוביל במדינת ישראל בכלל ובנתניה בפרט.קבלן שיפוצים

 עיר נתניה התפתחה בצורה משמעותית בעשור האחרון והביקוש לרכישת דירה בעיר הפך להיות למבוקש ביותר בשנים האחרונות,

תנופת הבניה בשנים האחרונות באזור דרום העיר, בשכונת עיר ימים נת 600 ופרויקטים נוספים רבים בכל רחבי העיר הוסיפו לעיר עשרות אלפי דירות. מחירי הדירות בעיר נסקו מאוד בשנים האחרונות ומכאן אנשים מחפשים גם דירות מיד 2 לצורך שיפוץ והתאמה מירבית לצורכיהם.

שיפוצניק בנתניה

ניראה כי בשנים האחרונות עם העליה בביקוש לדירות יד שניה ברמת גימור אופטימלית והתפתחות שוק היוקרה בערים נתניה וערי המרכז, חל ביקוש גבוה לשיפוצניק בנתניה. מרבית אוכלוסיית רוכשי הדירות מיד 2 מחפשת שיפוצניק בעל ניסיון עשיר וידע מקצועי אשר יבצע להם את השיפוץ ויגשים את חלומם.

שיפוצניק בנתניה חייב להיות מקצוען, קשוב, בעל נסיון רב והתמחות עם כל סוגי החומרים.

קבוצת עידן קבלן שיפוצים בנתניה , שיפוצניק 

קבוצת עידן הינה קבלן שיפוצים רשום ברשם הקבלנים. לחברה ניסיון בבניית עשרות אלפי מטרים רבועים כקבלני מפתח. החברה בנתה במרוצת השנים שכונות מגורים שלמות, ביצעה עשרות רבות של שיפוץ דירות ובתים פרטיים. לחברה ניסיון בבניית מגה וילות במושבים במועצה המקומית עמק חפר במושבים ביתן אהרון, אביחיל ,כפר ויתקין וישובים נוספים.

כמו כן החברה פעילה מאוד בעיר נתניה בתחום שיפוץ בתים ודירות ולה צוותי שיפוצים מהטובים בתחום, החברה מתמחה גם בהוספת מרפסות ושיפוץ בניינים בשיתוף פעולה עם עיריית נתניה.

ההתמחות המרכזית של החברה זה מספר שנים הוא שיפוץ דירות, שיפוצניק בנתניה רק עם קבוצת עידן  בכדי לייעל את איכות העבודה ולוחות הזמנים לקבוצת עידן חברת בת בשם עידן בוטיק המתמחה כבר שנים אך ורק בשיפוץ דירות ולכן שמחפשים שיפוצניק בנתניה – פנו עוד היום לעידן בוטיק.

שיפוצים בנתניה , תכנון ועיצוב פנים, ביצוע עבודות השיפוץ , שיפוצניק בנתניה

קבוצת עידן מציעה ליווי מלא של שיפוץ דירות בנתניה החל משלב התכנון הראשוני ועד לביצוע עבודות מלא באיכות בניה שלא הכרתם. החברה לא מבקשת לעולם מקדמות על החשבון. התשלומים תמיד מבוצעים רק בסיום עבודות הבניה ולא לפני. את חברת עידן בוטיק מנהל בוגר לימודי אדריכלות ועיצוב פנים יחד עם 2 מהנדסים אזרחיים .

הפועלים שהחברה מעסיקה בעלי ידיים מקצועיות וניסיון מוכח בביצוע מספר גדול ביותר של שיפוצים, עובדי החברה עוברים הדרכות לעבודה נכונה מבחינה תקנית.

החברה משתמשת בטכנולוגיה העדכנית ביותר הקיימת בעולם, מדי לייזר, מאזנות דיגיטליות, מפלסות מיוחדות לריצוף ושימוש בטכנולוגית ענן לצורך בקרת איכות מוקפדת הפכו את קבוצת עידן לקבלן השיפוצים המוביל במדינת ישראל בכלל ובנתניה בפרט.

קבלן שיפוצים רשום עידן מתמחה בשיפוצים לדירות ובתים

 

שיפוצניק בנתניה

שיפוצים בנתניה במסגרת פרויקט שיפוץ חיצוני של הבניין ופרויקט תמא 38

לאחרונה חלה עליה משמעותית בפרויקט של שיפוץ חזיתות בתים בעיר נתניה על ידי תושבי העיר ותמיכת עיריית נתניה ואגון העיריה חלת,

העיריה וארגון חלת מאפשרים לתושבי העיר לקבל הלוואות נוחות ללא ריבית והצמדה בפריסה נוחה לחמש שנים, כמו כן העיריה מספקת שירותי הנדסה 

לצורך ניהול מכרז תקין, בנוסף העיריה נכנסת לנעליים של הדיירים הסרבנים משלמת במקומם ותובעת אותם, כיום יותר ויותר נפוץ לבצע פרויקט שיפוצים בנתניה תוך כדי פרויקט של שיפוץ חיצוני לבניין או לבצע פרויקט שיפוצים בנתניה במסגרת תמא 38.

שיפוצים בתל אביב

קבוצת עידן כי איכות החיים מתחילה בבית. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לשיפוץ דירה במחיר הוגן וברמת הגימור המעולה ביותר שניתן למצוא בפרויקט שיפוצים בנתניה

 

שיפוצים בנתניה

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד