שיפוצים ביהוד

שיפוצים ביהוד – לקראת חתימת הסכם כל עבודת שיפוצים ביהוד, קטנה או גדולה, תעלה לכם לא מעט. באופן טבעי אתם שואפים להגן על

האינטרסים שלכם ולוודא שהכל יעבוד בדיוק לפי התכניות, מה שמחייב אתכם לחתום על הסכם עבודה נכון. במה כדאי להתמקד?

 

שיפוצים ביהוד – עמידה בלוחות זמנים

אחת המטרות החשובות ביותר בתכנון כל פרויקט שיפוצים ביהוד, או בכלל, היא עמידה בלוח הזמנים. זו נקודה חשובה במיוחד אם לצורך השיפוץ

אתם נדרשים לצאת מהבית ולמצוא פתרון מגורים חלופי באופן זמני. אם כן, הסכם העבודה שלכם עם הקבלן רצוי שיגדיר לוחות זמנים, ואם יש סיכוי

לחריגה מלוח הזמנים הזה רצוי להגדיר אותו מראש. אין ספק שעבודת שיפוצים  היא משימה שעלולה לדרוש שינויים, שיפורים וליטושים,

אבל אם תדעו לאן אתם הולכים תהיו מופתעים הרבה פחות קבלן שיפוצים מומלץ.

 

שיפוצים ביהוד – חריגות שכדאי להכיר

הגדרתם תקציב מסוים והצעת המחיר שקיבלתם שווה למלוא הסכום הזה? על הנייר זה נשמע נפלא אבל האם יש סיכוי שהמחיר הזה יעלה לאורך הדרך? אם כן, רצוי לדעת מראש ולבצע התאמות בהתאם. יכול להיות שתוכלו לחסוך בכמה שקלים לפני החתימה על ההסכם כדי להשאיר תקציב נוסף להפתעות מיותרות. אתם אלה שמכירים את המגבלות והיכולות שלכם, ורצוי שתדעו במה תוכלו לעמוד ובמה לא. כשאתם חותמים על הסכם עם קבלן שיפוצים ביהוד – גם הוא צריך לדעת.

 

שיפוצים ביהוד – אחריות מקצועית

עוד נושא בעל חשיבות עליונה, וזה נכון בכל עבודת שיפוצים, הוא נושא האחריות. גם אם אתם מלטשים את המראה החיצוני של הבית וגם אם אתם משפצים אותו באופן יסודי, אחריות הקבלן היא קריטית. היא זו שתאפשר לכם לקבל מענה לבעיות או ליקויים שיימצאו בהמשך. יתרה מכך, קבלן שיפוצים מקצועי ואמין יתחייב לאחריות משום שהוא יודע שתהליך העבודה כולו יתבצע ללא פשרות ובצורה הטובה ביותר. אם הוא לא מוכן להעניק כל אחריות, ראו בכך תמרור אזהרה.

 

שיפוצים ביהוד – עניין של תשלום

לבסוף, שימו לב האם אתם נדרשים לשלם מקדמה גדולה מראש או לשלם את מלוא עלות הפרויקט לפני שקיבלתם את המפתח לדירה שלכם. קבלן שיפוצים ביהוד שיש לו גב כלכלי איתן, כדוגמת קבוצת עידן הוותיקה והמנוסה, הוא קבלן אמין וטוב יותר. הסיבה פשוטה: כשאתם משלמים על עבודה לאחר ביצועה אתם חוסכים מעצמכם הפתעות לא נעימות. קבלן שמצבו הכלכלי רעוע עשוי להיעלם עם התשלום שקיבל – למרות שהעבודה לא בוצעה.

שיפוצים ביהוד

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד