שיפוצים בדרום

שיפוצים בדרום – איך מתחילים? אתם מרגישים את הצורך לרענן את ארבעת הקירות שמקיפים אתכם אבל לא לגמרי בטוחים מה עושים, איך מתחילים או באיזה חדר בבית כדאי להתחיל? הנה כמה טיפים חשובים לפני שמתבצעים שיפוצים בדרום.

שיפוצים בדרום – גבולות גזרה

לפני שתתחילו לשבור קירות, לגייס אנשי מקצוע או לחפש מקום לינה חלופי עד לסוף העבודה, כדאי שתהיו קצת יותר ממוקדים. האם אתם מתכננים לבצע שיפוץ יסודי שיהפוך את הבית כולו, או שמא תסתפקו בליטוש חדר העבודה, המטבח או הסלון שלכם? לפני שמזמינים קבלן שיפוצים דרום או בוחרים צבע חדש לקירות, עדיף להגדיר משימות ברורות, מטרות ויעדים, ורק אז לתכנן תכניות שמבוססות עליהם.

 

שיפוצים בדרום – קביעת תקציב

הסעיף הקודם מתחבר, באופן טבעי וברור, לסעיף הזה בדיוק. אנשי שיפוצים בדרום, רכישת חומרים, ציוד, כלי עבודה ומנהל פרויקט, כל אלה עולים כסף – וכדאי לדעת כמה בדיוק, והאם מדובר בסכום שתוכלו לעמוד בו. אם כן, התחילו מהגדרת תקציב וקבעו בהתאם לתקציב הזה במה אתם מתמקדים. אם עומד לרשותכם סכום בלתי מוגבל תוכלו להשתולל יותר, אבל אם אתם מחפשים דרך טובה לשלוט בהוצאות, עדיף להיעזר בבעל מקצוע או בקבלן שיפוצים בדרום שיעזור לכם לתכנן שיפוץ מדויק יותר, בתקציב מצומצם יותר.

 

שיפוצים בדרום – איך מוזילים עלויות?

יש כמה וכמה דרכים להוזיל עלויות שיפוצים , מבחירת אנשי מקצוע ועד לרכישת חומרים. השאלה החשובה באמת היא על מה תהיו

מוכנים להתפשר ועל מה לא. למשל, בחירה בחומרי גלם זולים יותר על פני אחרים עשויה להיות פשרה לא רעה, בהנחה שתבחרו בכל זאת

בחומרים חזקים ואיכותיים שישרתו אתכם נאמנה. מנגד, קבלן שיפוצים בדרום חייב להיות מקצועי, מנוסה ואמין, וזו נקודה שבה בהחלט

רצוי שלא להתפשר. עם הניסיון והידע של קבוצת עידן בהובלת פרויקטים מהסוג הזה, העבודה כולה תהיה איכותית יותר, והתוצאה תהיה כמעט מושלמת.

 

שיפוצים  – איך חוסכים זמן?

אחת הבעיות המרכזיות בניהול פרויקט שיפוצים בדרום הוא שפרויקט כזה דורש מאיתנו לא מעט זמן ואנרגיות. לצד בחירת אנשי המקצוע השונים

(ויש לא מעט מהם) אנחנו צריכים לבחור גם צבעים וחומרים, לתכנן כל פרט לקטן ולוודא שכולם עושים בדיוק את מה שהם אמורים לעשות –

בזמן ובעלות שנקבעו. דרך טובה לחסוך את האנרגיות ואת כאבי הראש היא להיעזר בשירותיו של קבלן שיפוצים המנוסה בניהול

פרויקטים דומים. כך תדעו שיש מי ששומר עליכם לכל אורך הדרך ומוודא שהעבודה מתבצעת לפי התכניות, כמו שעון.

 

שיפוצים בדרום

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד