שיפוצים באבן יהודה

אבן יהודה, מושבה, אשר נמצאת במרכז הארץ וקרובה לכל הצירים והערים המרכזיות, המושבה נמצאת בדירוג סוציו כלכלי גבוה (8 מתוך 10) נהייתה בשנים האחרונות העדפה של משפחות וזוגות צעירים לעבור לגור בה, זוגות אלה מבצעים עבודות שיפוצים באבן יהודה לצורך התאמת הנכס לצרכים שלהם.              

   בשנים האחרונות חלה עליה בביקושים לקבלני שיפוצים באבן יהודה, והסיבות לכך רבות, אך העיקרית ביניהן הינה הביקוש לבתים יד שניה לצורך שיפוץ.

שיפוצים באבן יהודה

היום, יותר מתמיד משפחות וזוגות צעירים חולמים לגור באזור פסטרולי, לחוות חיי מושב ולגור בבית פרטי באזור מרכז הארץ.

באבן יהודה, קבלני שיפוצים עובדים רבות בביצוע שינויים בבתים פרטיים,  קבלן שיפוצים רשום.

היום מבצעים עבודות שיפוצים באבן יהודה על מנת להשביח את שווי הנכס ולהתאים את רמת הגימור בנכס שבבבעלותם לסטנדרט החדש, (שאגב עלה מאוד בשנים האחרנות). כמו כן פרויקטים רבים של שיפוצים באבן יהודה משנים את החלוקה הפנימית בבתים בהתאם לצרכים של בעלי הנכס המוכר / הרוכש, פיצול או איחוד חדרים על מנת להתאים את הבית לצרכי הזוג / משפחה שיתגוררו בבית לאחר  שיפוץ.

 

קבוצת עידן קבלני שיפוצים באבן יהודה, שיפוצים במרכז

קבוצת עידן הינה חברת בניה מנוסה בביצוע מגוון עבודות בניה ושיפוצים בכל רחבי הארץ, החברה פועלת שנים רבות בתחום הבניה המסיבית.

קבוצת עידן ביצעה בניה של שכונות וילות שלמות, גני ילדים, תוספות בניה ועוד.

כיום הקבוצה מתמקצעת בעיקר בתחום השיפוצים, את מחלקת השיפוצים מנהלת בוגר לימודי אדריכלות ומהנדסי בניין אשר ביצעו עשרות פרויקטים ברמת גימור מעולה ובאיכות ביצוע שאין כמוה בשוק.

עידן בוטיק מקבוצת עידן הינה הזרוע הביצועית של הקבוצה בביצוע עבודות שיפוצים באבן יהודה במושבים ובערים נוספות ברחבי הארץ, לחברה בוגר לימודי אדריכלות בעל ניסיון רב בביצוע עבודות בניה ותכנון ברמה הגבוה ביותר ומתן דגש על הפרטים הקטנים והתאמה אופטימלית לצרכי הלקוחות.

  כי בסופו של  יום הבית צריך להיות פונקציונלי לצורכי הדיירים ופרקטי לשימוש וזה בדיוק מה שאנחנו מומחים בו.

טכנאי מזגנים מומלץ

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום בכדי לתמחר לכם את עבודות השיפוצים בנכס ששבעלותכם, קבעו איתנו עוד היום פגישת יעוץ ללא התחייבות.

קבוצת עידן – עידן בוטיק

שיפוצים לבית

שיפוצים באבן יהודה

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד