שיפוץ קומפלט לבית

פרויקט שיפוץ דירה קומפלט או שיפוץ קומפלט לבית פרטי כולל החלפת תשתיות הבית או הדירה מערכת חשמל חדשה, מערכת מים וביוב כולל החלפת התשתיות, החלפת תשתית החשמל הנמוך (אזעקה, מצלמות, חשמל חכם),

עקירת הריצוף הקיים וריצוף הבית מחדש כולל קירות שירותי האורחים והמקלחות בבית וחדרי האמבטיה, בניית מחיצות פנימיות מבלוקים או מלוחות גבס כפול עם בידוד פנימי מתאים, ביצוע הנמכות תקרה, החלפת תשתית ומערכת מיזוג האויר.

שיפוץ קומפלט לבית

כמו כן בפרויקט שיפוץ קומפלט לבית מבצעים צבע ושפכטל חדש לכל קירות הבית או הדירה כולל התקרה, מבצעים התקנת אסלות סמויות חדשות, אינטרפוצים בחדרי הרחצה, ברזים חדשים, ארונות חדר אמבטיה חדשים החלפת דלתות כניסה מעוצבות בשיפוץ קומפלט לבית,

מחליפים את דלתות הפנים בתוך הדירה או הבית ומחליפים את דלת הכניסה הראשית לדירה, לרוב שיפוץ קומפלט לבית משביח את שווי הנכס ואת איכות החיים של המתגוררים בדירה או בבית.

בשלב הראשון לביצוע שיפוץ קומפלט לבית חשוב לבצע תכנון אדריכלי/עיצוב פנים של הבית, באם מבצעים שיפוץ פנימי בלבד מספיק לשכור את שירותיו של מעצב פנים ובמקרה של שיפוץ קומפלט הכולל שינויים בחזית הבית נדרש אדריכל לצורך ביצוע התוכניות.

חשוב שמעצב הפנים או האדריכל שמבצע את התכנון הפנימי והחיצוני יכין סט תוכניות מסודר הכולל: תוכניות חשמל, תוכניות אינסטלציה, תוכנית הריסות, תוכנית גבס, תוכניות ומפרטים לאלומיניום, תוכנית נגרות עם פרטים לארונות המטבח, דלתות הפנים, ארונות חדרי האמבטיה וכל אלמנט מתחום הנגרות.שיפוץ  קבלן שיפוצים רשום בית קרקע דלתות כניסה מעוצבות.

 

שיפוץ קומפלט לבית עם קבוצת עידן בשילוב דלתות כניסה מעוצבות

קבוצת עידן הינה חברת בניה מהחברות המובילות במשק, לחברה ניסיון בבניית שכונות מגורים שלמות, בנייה מוסדית, בניית וילות יוקרה, בתים פרטיים, שיפוץ דירות ועוד חברתנו מציעה מגוון רחב של דלתות כניסה מעוצבות.

חברת עידן בוטיק מקבוצת עידן הינה הזרוע הביצועית של הקבוצה בתחום השיפוצים, החברה מנוהלת על ידי בוגר לימודי אדריכלות ועיצוב פנים ובליווי צמוד של מהנדסי קבוצת עידן.

כל פרויקט מנוהל על ידי מנהל עבודה צמוד אשר מנוסה בתחום הבניה בכלל ובתחום שיפוץ קומפלט לדירות בפרט, כאשר בוחרים חברה לביצוע שיפוץ קומפלט לבית, חשוב לבחור בחברה יציבה כלכלית בעלת רישיון קבלן רשום בתוקף המתאים לאופי העבודות המבוצעות בבית .

שיפוץ בית פרטי

 

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות ולא התחייבות-קבוצת עידן -כי איכות החיים מתחילה בבית

 

שיפוץ קומפלט לבית

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד