1700-70-90-30

שיפוץ מעטפת מבנה

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אם שמעתם בעבר את המונח שיפוץ מעטפת מבנה ואתם חושבים שאולי זה בדיוק מה שאתם צריכים, אבל לא סגורים על זה, בשורות הבאות מסבירים לכם המומחים של קבוצת עידן מה זה בדיוק אומר שיפוץ של מעטפת מבנה, מה זה בדיוק מעטפת מבנה ומה כוללת המעטפת הזאת, מהם עבודות השיפוץ והשיקום שמבוצעות במסגרת פרויקט כזה ומדוע נחשב פרויקט על מעטפת מבנה לפרויקט מורכב שדורש רמה גבוהה של התמחות ועבודה עם גורמים מקצועיים שמתמחים ספציפית בתחום זה.

שיפוץ מעטפת מבנה

מה זה בכלל מעטפת מבנה?

מעטפת מבנה היא השכבה החיצונית של המבנה, החל מהקצה הפנימי של קירות הבטון שמהווים את שלד המבנה ועד קצה אריח החיפוי החיצוני או קצה שכבת הצבע החיצונית. המעטפת כוללת גם את כל האלמנטים המחוברים למבנה מצידו החיצוני ובכלל זה סורגים, מרפסות ומעקות מרפסות, צנרת חוץ, מסתורי כביסה, גג מבנה וכן הלאה.

מתי נדרש שיפוץ מעטפת מבנה?

שיפוץ של מעטפת מבנה הוא פרויקט שיכול להתבצע בכמה וכמה רמות בהתאם לסיבות שבגינן נדרש השיפוץ ובהתאם לתוצאות המבוקשות. כך למשל, השיפוץ יכול להתבסס על שיקום של מעטפת המבנה על מנת להחזיר לה את החוזק המבני שלה ולשקם את האסתטיקה שלה. מצד שני, השיפוץ יכול לכלול גם שורה ארוכה של פעולות השבחה כמו הוספת מרפסות, הוספת או החלפת אריחי חיפוי על פני כל מעטפת המבנה וכן הלאה. בכל מקרה, בין שכך ובין שכך, בכל פרויקט עשויות להידרש עבודות שונות על מנת להשיג את התוצאה הנדרשת ואת סט העבודות הנדרשות יש לקבוע מראש בליווי אדריכל ומהנדס בניין.

פרויקט שיפוץ מעטפת מבנה

פרויקט שיפוץ מעטפת מבנה נדרש בדרך כלל במבנים מיושנים שסובלים משחיקה מאסיבית של המעטפת בגלל פגעי מזג האוויר לאורך זמן ובגלל שחיקה טבעית של רכיבי המעטפת. כך למשל, בבניין כזה אנחנו צפויים להיות עדים למצבים כמו התנתקות וצניחה מסוכנת של אריחי חיפוי חוץ, כתמי רטיבות גדולים על מעטפת החוץ, חורים ופגמים בבטון, ברזל חשוף, סדקים עמוקים בבטון, מסתורי כביסה שבורים וכן הלאה. במקרה כזה, יכלול השיפוץ עבודות שיקום בטון, חיזוק או החלפה של חיפוי החוץ, החלפה של מסתורי כביסה, צביעה וכן הלאה. באותה הזדמנות ניתן לשלב עבודות השבחה נוספות כמו הוספת מרפסות לכל דירות הבניין או מרפסות תלויות לדירות ספציפיות שמעוניינות בכך (איך הכרח שכל הדיירים יסכימו). על כך, יש להוסיף עבודות איטום מקיפות על מנת לאטום את כל נקודות החיבור של המבנה ואת המעטפת כולה ובכלל זה איטום אריחי חיפוי, איטום גג, איטום מפתחי חלונות, איטום קו החיבור של הקרקע עם המבנה וכן הלאה.

שיפוץ מעטפת מבנה

מדוע נדרשת רמת התמחות גבוהה של הגורם המבצע?

שיפוץ מעטפת מבנה הוא פרויקט שמבוצע למעשה על צדו החיצוני של המבנה בין שמים וארץ. במסגרת הפרויקט יש ליצור גישה מלאה לכל חלקי המעטפת ועל כן יש למתוח פיגומים לכל רוחבו ולכל גובהו של הבניין, או לחילופין להיעזר בפיגומים תלויים ניידים. בכל מקרה, מדובר בפרויקט מורכב שמחייב מעורבות של קבלן פיגומים ובונה פיגומים מורשה, על כל היבטי הבטיחות והתפעול הרלוונטיים לעבודה עם פיגומים. כמו כן, שיפוץ מעטפת מבנה חייב לעלות בקנה אחד עם כללים הנדסיים שרלוונטיים למרחבי חוץ, כמו עמידות ברוחות חזקות, עמידות בלחות גבוהה, ברטיבות ובקרינת שמש חזקה. אנשי שיפוצים כלליים בדרך כלל לא ידעו לבצע את העבודות הנדרשות, או אפילו לבחור את חומרי הגלם המתאימים. רובם גם לא ממש מנוסים בעבודה עם בטון, לבטח לא על גבי פיגומים. על כן, את הפרויקט יש להשאיר לידיים מקצועיות שאוחזות בהתמחות הנדרשת ובכלל היכולות הנדרשות לצורך השלמת הפרויקט.

קבוצת עידן מתמחה בכל סוגי העבודות על מעטפת חוץ של מבנה, ובכלל זה שיפוץ מעטפת מבנה, שיקום מעטפת, צביעת קירות חוץ, הוספת מרפסות וכן הלאה. לחברה צוות מקצועי שכולל אדריכלים, מהנדסים וקבלני משנה וציוד מלא עבור כל סוגי הפרויקטים. הקבוצה מנהלת את הפרויקט על כל היבטיו משלל התכנון ועד שלב הגמר, לרבות בניית תכנית שיפוץ, הוצאת היתרי בנייה, ביצוע בנייה, ניהול תקציב, ניהול לוחות זמנים, פיקוח בנייה וכל היבט אחר שנדרש לצורך השלמת הפרויקט על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

שיפוץ חיצוני וילות

שיפוץ חיצוני וילות

שיפוץ חיצוני וילות הסטטיסטיקה אינה משקרת – מרבית הקונים של וילות יד שניה, קונים את הווילה הנבחרת שלהם עם תכנית סדורה לשנות אותה מן הקצה

קרא עוד »
שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי יוקרה הוא ערך שאפשר להביא לידי ביטוי בשלל צורות, אבל בתוך נתיב מאוד צר של סטנדרטים. כשאתם בוחרים לעצב את הבית שלכם

קרא עוד »
צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית צביעת מעטפת החוץ של בית פרטי לא מחייבת להגיע למצב בו הצבע כבר דהוי כולו ומתקלף. בניגוד לצבע לקירות פנים, צבע חוץ

קרא עוד »
1-700-70-90-30