תפריט
תפריט

שיפוץ מסעדות

ענף המסעדנות הינו אחד הענפים המתפתחים בארץ, תדירות התחלופה של המסעדות גבוה, כך גם הטרנדים בענף המסעדנות

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

משתנים ולכן בעלי המסעדות חייבים לעצב ולבצע פרויקט שיפוץ מסעדות באופן תדיר, אנו בקבוצת עידן נדע ללוות אתכם לכל אורך התהליך.

שיפוץ מסעדות

תחום שיפוץ המסעדות דורש התמחות של אנשי העיצוב והתכנון בתחום המסעדנות והכרת הצרכים של כל מסעדה בהתאם לאופי המסעדה

והתכנון צריך להיות פונקציונלי ויעיל לפי דרישת הבעלים, מכיוון ומדובר בעסק שבזמן השיפוצים לא עובד חשוב לבחור בחברה ידועה ומוכרת

המתמחה בביצוע עבודות שיפוצים שתדע לבצע את עבודות הבניה והשיפוצים במהירות וביעילות תוך מינימום זמן שהמסעדה לא עובדת

קבוצת עידדן הינה קבלן רשום המתמחה בכל סוגי עבודות השיפוצים בשל הרקע של בעלי החברה בתחום המסעדנות וההיכרות עם הצרכים של

בעל מסעדה החברה תהפוך את הפרויקט שיפוצים שלכם למהיר איכותי ויעיל ובמחיר הוגן.

שיפוץ מסעדה שלב אחרי שלב, שיפוץ בניין

מה הם השלבים בשיפוץ מסעדה?שיפוץ בתים

  • תחילה יש להחליט על תקציב מתאים לצורך ביצוע עבודות השיפוצים
  • החלטה על חברת ביצוע שמבצעת תכנון+ביצוע / בחירת מעצבת פנים או אדריכל לצורך ביצוע תוכניות,
  • פירוקים והריסות לפי תוכנית כולל פינוי לאתר פסולת מורשה
  • בניית קירת גבס, בלוקים
  • ביצוע עבודות הכנת תשתיות חשמל, מים, ביוב,חשמל נמוך, וכו
  • ביצוע טייח/צבע/שפכטל
  • ריצוף וגמרים שיפוץ מסעדות
  • התקנות דלתות , אלומיניום, דלתות פנים, תאורה, כלי מטבח
  • ניקיון ומסירה סיום פרויקט שיפוץ מסעדה

לוחות זמנים לשיפוץ מסעדה, קבלן שיפוצים

כמובן שלוחות הזמנים בפרויקט שיפוץ מסעדה משתנים בהתאם להיקף השיפוץ, השיפוץ הכללי והמסיבי ביותר לא צריך לקחת יותר

משלושה חודשי עבודה פלוס או מינוס, ככל שהתכנון המקדים מדויק יותר והתיאום בין המתכננים והמבצעים גבוה יותר ניתן לצמצם לוחות זמנים.

אנו בקבוצת עידן מאמינים כי ביצוע פרויקט בשיטת תכנון+ביצוע מול חברה אחת גורם לפרויקט לזרום בצורה חלקה יותר מכיוון והסינרגיה בין אנשי המקצוע השונים

הינה מיטבית ואי חיכוכים מיותרים בין הקבלן למתכנן, כך למתכנן יש אינטרס משמעותי לבצע תכנון מדויק ככל הניתן בכדי לא לעבד זמן 

בביצוע, כמו כן חשוב לבצע הזמנות כלי מטבח,קבלן שיפוצים רשום ריהוט פנים, ותאורה דלתות וכו מבעוד מועד בכדי לא לעכב את לוחות הזמנים.

 

שיפוץ מסעדות – כי הצלחת המסעדה תלויה במידה ניכרת גם במבנה

ענף המסעדות הוא אחד הענפים הקשים ביותר שיש. התחרות העזה בענף, הקשיים שמערימה המדינה והצורך לשמור על רמה גבוהה של שירות ערב אחר ערב גורם לכך שמסעדות רבות נסגרות באופן תדיר. ניתן לומר בפה מלא כי כל מסעדה צריכה לעשות את המיטב בכדי להשיג יתרונות על פני המתחרות שלה וכל מסעדה צריכה להשקיע את כל המשאבים שיש לה בכדי להשיג יתרון תחרותי. כמובן שהמסעדה צריכה להציע ללקוחות את האוכל הטוב ביותר והאיכותי ביותר שיש, לתת את השירות האיכותי ביותר שיש ולעשות כל מאמץ שיווקי בכדי להגיע לכמה שיותר לקוחות. עליכם להבין כי כל פסיק קטן יכול להפוך את המסעדה שלכם ליותר מוצלחת וליותר טובה וכי פעמים רבות הפרטים הקטנים וגם הגדולים הם המשפיעים על הצלחת המסעדה שלכם. כחלק מכך שיפוץ מסעדות הוא דבר שכל מסעדה צריכה לחשוב עליו בכדי לתת ללקוחות שלה את התנאים הטובים ביותר שיש. מסעדה מצליחה הקיימת מספר שנים חייבת לחדש את המבנה שלה וכך לתת ללקוחות שלה מראה חדש שימשוך אותם ויראה להם כי המסעדה משקיעה מאוד בהם ואכפת לה מאוד מהתנאים הפיזיים שבהם הסועדים שלה נמצאים.

שיפוץ מסעדות – אל תזניחו את נושא העיצוב

אי אפשר לדבר על שיפוץ מסעדות מבלי להידרש לסוגיית העיצוב. כל בעל מסעדה מנוסה יגיד לכם כי לעיצוב המסעדה יש השפעה אדירה על הצלחת המסעדה. שם המשחק היום בעולם המסעדנות הוא ללא ספק לתת את החבילה השלמה ביותר לסועד וחלק עיקרי באותה חבילה הוא העיצוב. ככל שהעיצוב במסעדה יהיה יותר יפה כך הסועד ייהנה יותר וישמח יותר לחזור על המסעדה. על כן כל שיפוץ של מסעדה צריך לשים דגש עצום על נושא העיצוב ולחשוב כיצד לעצב את המסעדה בצורה הטובה ביותר שיש. כחלק מכך כדאי לכם לשקול לפנות אל מעצב פנים המתמחה בעיצוב מסעדות ואשר יספק לכם את התכנית הטובה ביותר לעיצוב הבית שלכם.

שיפוץ מסעדות – בחרו חברה המנוסה בשיפוץ מסעדה

עליכם להבין ולזכור כי שיפוץ מסעדות הוא לא דבר של מה בכך והוא דורש התמחות מיוחדת שלא לכל קבלן ולא לכל חברה יש. על כן כדאי לכם לבחור חברה המתמחה בשיפוץ של מסעדות ואשר תדע כיצד לבצע את השיפוץ על הצד הטוב ביותר ותספק לכם את המסעדה החדישה ביותר והיפה ביותר תודות לניסיון העשיר שלה בשיפוץ מסעדות.

אתם כבעלי מסעדות המעוניינים בביצוע פרויקט שיפוץ מסעדות לא יכולים לבחור בשיפוצניקים חובבים אתם צריכים חברה גדולה ויציבה שתוכל לעמוד 

בלוחות הזמנים ובאיכות העבודה ולכן אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ רשוני והצעת מחיר ללא התחייבות ולא עלות.

 

שיפוץ מסעדות

More to explorer

שיפוץ תקופתי לבניין משותף

כמות גדולה מאוד של בניינים משותפים בישראל נבנו לפני 50 שנה ויותר, וחלקם הגדול זקוק לשיפוץ הן מהאספקט הבטיחותי והן מבחינת נראות.

איפה נכון להשקיע בנדל"ן בישראל?

מבין כל אפיקי ההשקעה הבולטים בשנים האחרונות במחוזותינו, תחום הנדל"ן היה ועודו התחום היציב והמניב ביותר, כאשר החוק הבסיסי ביותר בכלכלה העולמית

1-700-70-90-30