1700-70-90-30

שיפוץ מחסנים

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

שיפוץ מחסנים כולל בתוכו פעולות רבות המבוצעות גם במסגרת שיפוץ של דירה רגילה, אלא שבתהליך של שיפוץ מחסנים יכולים לעיתים להתעורר אתגרים שאינם קיימים במבני מגורים, והמדובר כמובן במחסנים לוגיסטיים גדולים וגבוהים. יחד עם זאת, אם אתם מעוניינים פשוט לשפץ את המחסן שלכם בבית בכדי להעניק לו יותר כושר סדר וארגון, אפשר לעשות זאת בקלות אבל צריך לעשות את זה חכם עם מי שכבר מכיר את התחום.

שיפוץ מחסנים

שיפוץ מחסן – לשם מה?

סביר להניח שאף אחד לא יזמין שירות שיפוץ מחסן עבור מרפסת שירות המשמשת גם כמחסן של הבית. זהו סוג של מחסן שבו אנו נעזרים על בסיס "זה מה יש" ועושים את כל מה שאנחנו יכולים לעשות על מנת לשמור עליו מסודר ומאורגן, לרבות סידור כללי אחת לשנה. שיפוץ מחסנים הוא שירות שמסופק בעיקר למחסנים של בתי עסק ומחסנים גדולים של בתים פרטיים לעיתים כחלק מפרויקט שיפוץ בניין משותף. במחסנים אלה מצטברים פריטים רבים ובדרך כלל גם ההרס והשחיקה של הקירות והרצפה הוא גדול בגלל טיב הפריטים המונחים במחסן ובגלל הטבע שלנו להיזהר קצת פחות כשמדובר במחסן. שיפוץ מחסן בעיקרו, מיועד להחזיר את המראה האסתטי האבוד של המחסן, אבל יותר מכל, להפוך את המחסן למקום שאכן אפשר לאחסן בו את כל הדרוש אחסון ולעשות את זה בצורה חכמה ומאורגנת כפי שלא הייתה עד כה.

מדפים למחסן – סידור חכם של המחסן

אחד האלמנטים החשובים ביותר לסידור מחסן בצורה חכמה הוא האלמנט של מדפים למחסן. מדפים אלה יכולים להגיע במגוון תצורות כשלרוב מדובר במדפי מתכת הניתנים להרכבה בצורת לגו על גבי עמודים שיכולים להיות מעוגנים אל הקיר או לחילופין שיכולים ליצור ספריה שלמה המסוגלת לעמוד בפני עצמה. היתרון הגדול של מדפים אלה הוא שהם מאוד מאוד מודולריים, קל מאוד לשנות את הגובה של כל מדף, להוסיף או לגרוע מדפים ולבנות את מכלולי המדפים בכל תצורה שנרצה. יתרון חשוב נוסף של מדפים למחסן הוא שמדובר במחסני מתכת שקל אמנם לשרוט אותם אך לא מעבר לכך. מדפים אלה יודעים להחזיק משקלים גבוהים, הם יודעים לספוג מכות ועיוותים ועדיין להישאר חזקים ועמידים לאורך זמן. עם מדפים כאלה למחסן תוכלו לשמור על מחסן מאורגן ומסודר לאורך שנים ללא צורך בהחלפת המדפים.

שיפוץ מחסנים ולא פחות מכך גם קביעת מדפים למחסן, הם שני תחומים שלא דורשים השכלה רשמית או התמחות מיוחדת, אבל בהחלט דורשים היכרות עם התחום. ישנן דרכים רבות להשיג סידורים חכמים שיאפשרו גישה מקסימלית לכל אזורי המחסן, גם כשהוא עמוס עד הקצה וכדי לתכנן נכון את המחסן, לעשות שימוש באלמנטים הזמינים כיום לסידור חכם של המחסן ולעשות את זה חכם ופשוט, צריך היכרות כלשהי עם התחום מצד בעל המקצוע.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30