שיפוץ מבנים

חברת עידן שיפוץ מבנים הינה חברת קבלן המאושרת על ידי האגודה לתרבות הדיור, עזרה ובצרון וארגונים המנהלים שיפוצי חזיתות בערים שונות ברחבי הארץ.

דמיינו את עצמכם נכנסים למבנה שנראה חדש ומפואר כאשר ישנה ויטרינה חדשה בכניסה, שליכט צבעוני בעיצוב מודרני וברמת גימור מושלמת,  לובי מעוצב שעבר מהפך ומבוצע בצורה מקצועית ממש בכמו בבתי המלון הכי מפוארים ומעלית משופצת.

לחברת עידן ניסיון רב בביצוע  שיפוץ מבנים:

חידוש צבע לבניינים כולל טיפול קונסטרוקטיבי בסדקים וברזל חשוף כולל שיקום בטונים

ביצוע טיח מחודש למבנים רבי קומות בגמר שליכט צבעוני

ביצוע חיפוי שיש ואבן על חזיתות הבניין

חיפוי אלומיניום לוקו בונד על חזיתות הבניין

טיפול בפסיפס כולל החלפה וצביעה

שיפוץ ושיקום מבנים

חיזוק שיש ואבן בברגי נירוסטה קבלן שיפוצים שיקום מבנים

ביצוע עבודת פנים בבניין כולל עיצוב וליווי אדריכלי של אדריכל החברה

לחברת עידן כיסוי ביטוחי לכלל סוגי שיפוצי מבנים עד 20 קומות

אם הנכם מעוניינים להעלות את ערך הדירה קבלן שיפוצים, לשפר את מראהו של הבניין ובנוסף גם לדאוג לנושא הבטיחות בבניין, כדאי שתחשבו על שיפוץ בניין חיצוני. השיפוץ כולל אפשרויות רבות למתן מראה מודרני ועדכני. לא רק שהבניין ייראה אחרת אחרי שיפוץ מסוג זה, אלא הוא גם יהפוך להיות הרבה יותר בטיחותי לדיירים המתגוררים בו. 

 

 

•שיפוץ  מבנים "יתרונות" 

בכדי להעלות את ערך הדירה, לשפר את מראה הבניין למודרני ועדכני וגם לדאוג לבטיחות בו,  שיפוץ בניין חיצוני היא הבחירה הנכונה. לא רק שהבניין יעבור מהפך ויראה אחרת, אלא הוא גם יהפוך לבניין בטיחותי יותר לחיים בו. העבודה כוללת שיפוץ קירות חיצוניים במבנה, ביצוע עבודות טיח, חיפוי אבן, פירוק וקילוף טיח ישן, טיפול בסדקים, שיקום בטונים, טיפול בברזל חשוף ושיקומו, איטום קירות ופתחים, טיח שליכט צבעוני, צבע חוץ אקרילי גמיש. במסגרת עבודות שיפוץ הבניין מתבצעות גם עבודות שיפוץ לובי וחדר מדרגות, שיפוץ קומת עמודים, שיפוץ חדרי שרות, גדרות וחניות הבניין.

 

שיפוץ מבנים מחייב ניסיון וידע מקצועי בתחום אשר קיים בחברת עידן.

•שיפוץ פסיפס, שיפוץ בניין עם קבוצת עידן

בתחילת שנות השמונים בניינים רבים נבנו עם גמר חיצוני של פסיפס שנחשב באותה תקופה לאופנתי, יוקרתי ואיכותי. לאחר שנים התגלה כי הפסיפס אינו חומר עמיד בתנאי האקלים הישראלי ומבנים רבים שחופו בפסיפס החלו להתפרק כיוון שהמים חודרים את הפסיפס, מגיעים לברזל שעובר תהליך קורוזיבי, הברזל מתנפח ודוחף את הפסיפס החוצה. מדובר בסכנה ממשית, שכן הפסיפס עלול ליפול על עוברים ושבים ולעלול ליצור פגיעות קשות.

חשוב מאוד לטפל בפסיפס כראוי, לשקם את הברזל הפנימי ולעצור את התהליך הקורוזיבי שנוצר.

 

קבוצת עידן מתמחה בין היתר בחידוש הפסיפס ובטיפול מקיף ומקצועי.

 

 

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד