שיפוץ מבנים חיפה

חיפה היא לא סתם בירת הצפון, מדובר באחת הערים הוותיקות הארץ ואחת היפות שבהן. כל מי שהיה בכרמל לא היה יכול שלא להתפעל מהנוף היפהפה שנשקף משם ומחופי הים המדהימים שיש בעיר, קבוצת עידן הנה החברה המובילה לשיפוץ בניינים משותפים, קבלן רשום 29901.

שיפוץ מבנים חיפה – עיר הכרמל הנצחית

 אם נוסיף למשוואה את הגנים הבהאיים נבין כי חיפה היא אטרקציה תיירותית מהמעלה הראשונה שתיירים מכל העולם מגיעים אליה. אך עלינו לזכור כי בחיפה גרים גם תושבים רבים ואנו צריכים לתת את הדעת עליהם. תיירים אלו עובדים בעיר, חיים בה יום יום ואנו צריכים לחשוב כיצד הם יזכו לאיכות החיים הגבוהה ביותר. כחלק מכך תושבים רבים מתעניינים בשיפוץ ביתם. למעשה אם תבדקו זאת תגלו כי המשפט שיפוץ מבנים חיפה הוא נפוץ ביותר בגוגל דבר המעיד על החיבה הרבה שרואים תושבי חיפה בשיפוץ ביתם. בחיפה ישנם בתים נהדרים שאינם זקוקים לשיפוץ אך מכיוון שמדובר בעיר ותיקה ביותר ישנם בתים רבים ביותר הזקוקים לשיפוץ באופן תדיר.

שיפוץ מבנים חיפה – כיצד משרד איכות הסביבה סיבך את הנושא?

לאחרונה חל סיבוך לבעלי בתים רבים הרוצים לשפץ את בתיהם, כך שיפוץ מבנים חיפה הוא כבר לא כזה פשוט כפי שהיה בעבר. מה שקרה הוא שבעבר היינו משלמים לעירייה מכולה לפסולת בנייה בסכום של 750 שקלים ולא היינו צריכים לדאוג לפינוי הפסולת. אך המשרד לאיכות הסביבה שינה את החוקים וכיום אם אנחנו רוצים לשפץ את הבניין שלנו אנחנו צריכים לפנות באופן ישיר למזבלות לפסולת בניין ולהסדיר איתם את הפינוי. הצפי הוא שעובדה זו תייקר את שיפוץ הבית בצורה ניכרת ותגרום לנו לבעיות בירוקרטיות רבות. זה כמובן צריך להטריד כל מי שמשפץ את ביתו.

שיפוץ מבנים חיפה – מדוע העיריות מקשות עלינו?

אז מדוע העיריות לא מתערבות ומאפשרות לנו לבצע שיפוץ מבנים חיפה בצורה פשוטה וללא בעיות. נראה כי העיריות שכחו את תפקידן ואינן מבינות כי הן צריכות לשרת אותנו ולא להקשות עלינו. העיריות צריכות להגיד למשרד לאיכות הסביבה כי הן ייקחו על עצמן את פינוי פסולת הבנייה וכי הן ישרתו את האזרח כמו שצריך.

 

שיפוץ מבנים חיפה

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד