תפריט

שיפוץ לובי בית משותף

כאשר וועד בית של בניין מעוניין לבצע פרויקט שיפוץ לובי בית משותף תחילה יש להחליט על התקציב אתו ועד בית המשותף מעוניין להשקיע בפרויקט. יש כמובן לקחת בחשבון את הדיירים הנוספים בבניין ואת הנטיות שלהם בעניין שדרוג השטחים המשותפים בבניין.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

שיפוץ לובי בית משותף

ללא צל של ספק לובי הבניין משפיע משמעותית על ערך הדירות בבניין ובצורה לא פרופורציונלית לעלות השיפוץ .כנראה העובדה שלובי הבניין זהו הרושם הראשוני המתקבל בעת הביקור בבניין בעזרת תכנון וביצוע נכונים המותאמים לטעם הדיירים בבניין ולמגבלות התכנוניות בשטח הלובי המתוכנן ניתן לייצר ערך גבוה בעזרת שימוש נכון בתאורה, בחירת אריחי חיפוי נכונים ועוד.

עלויות שיפוץ לובי  משתנות בהתאם לאופי והיקף השיפוץ ומה כולל השיפוץ . לעתים פרויקט שיפוץ לובי בית משותף מתרחש בסמוך לשיפוץ חיצוני של המבנה ושיפוץ כללי של הבניין כולל חדרי מדרגות שיפוץ חדר מכונות , שיפוץ חדר גז, שיפוץ מקלט ועוד.

קבוצת עידן – שיפוץ לובי בית משותף תכנון וביצוע ,שיפוץ בניין משותף

קבוצת עידן הנה חברת בניה מנוסה בביצוע פרויקטים שונים בתכנון ההנדסה והבניה למגורים. הקבוצה פועלת רבות בתחום ההתחדשות העירונית ובתחום שיפוץ חזיתות מבנים וביצוע פרויקטים של שיפוץ לובי בית משותף .לקבוצת עידן מחלקת תכנון המלווה את בעלי הדירות בבניין בו מתבצע שיפוץ הלובי ומכינה עבורם תכניות מפורטות וכתבי כמויות לחשמל, לאלומיניום, לריצוף, לחיפוי , למעליות , לאינטרקום, וטרינת הכניסה , דלתות ארונות השירות חשמל , מים ,גז ותקשורת וביצוע מספר הדמיות תלת ממדיות בכדי שנציגי הדיירים יוכלו לבחור את העיצוב שמתאים להם ויקבלו המחשה של המראה של הלובי החדש שלהם. יחד אתכם נהפוך את החלום שלכם ללובי מפואר ואיכותי למציאות.

קבוצת עידן מתמחה -שיפוץ לובי בבית משותף בתל אביב, שיפוץ לובי בהרצליה, שיפוץ לובי בחיפה

את מחלקת התכנון בעידן תכנון מנהל בוגר לימודי אדריכלות ועיצוב פנים בעל ניסיון רב בתכנון ועיצוב פרויקטים בתחום המגורים ,הכוללים ניסיון רב בעיצוב פנים ותכנון אופטימלי של שטחים משותפים בבנייני מגורים לחברה ניסיון בבניית ושיפוץ בעשרות רבות של פרויקטים. כל לובי מתוכנן בקפידה תוך שימוש במיטב הטכנולוגיה וחמרי הגמר המיוחדים והאיכותיים ביותר הקיימים בשוק בישראל.

שיפוץ בניין 

פנו אלינו עוד היום לייעוץ ראשוני וליווי תהליך שיפוץ לובי בבית משותף . 

שיפוץ לובי בית משותף
Pu03 300×225

 

שתפו:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
1-700-70-90-30