תפריט

שיפוץ כללי

כאשר מעוניינים לבצע שיפוץ כללי תחילה יש לחפש אחר קבלן שיפוצים רשום המתמחה בביצוע פרויקטים של שיפוץ כללי. חובה לבדוק היטב את רישיון הקבלן הרשום באתר של רשם הקבלנים בכדי לוודא כי הרישיון אמתי ולא מזויף וכי הרישיון בתוקף. כמו כן , חשוב לבדוק עבודות שביצע הקבלן .

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

שיפוץ כללי

לאחר שבדקנו טוב את רישיונות הקבלנים ובדקו כי לקבלנים אכן יש ניסיון בביצוע עבודת שיפוצים וכי הם בעלי  ידע וכלים הדרושים בכדי לבצע פרויקט שיפוץ כללי, יש לבקש מהקבלנים להגיש הצעות מחיר. חשוב כי הצעות המחיר יהיו מפורטות כמה שניתן ויכללו בדיוק את העבודות ואף רצוי לדרוש מהקבלנים לקבל כתב כמויות עם  פרוט כמויות מדויקות ופירוט מלא של כל עבודות השיפוצים אשר כלולות בהצעת המחיר שהגישו הקבלנים. כך  למעשה תמנעו מוויכוחים עתידיים ותדעו "להשוות תפוחים לתפוחים". כך תדעו מה כוללת כל הצעת מחיר. תהליך זה חשוב מכיון וישנם קבלנים המתמחרים מכרזים בשיטה בה הם מחפשים להוסיף חריגים במהלך עבודות שיפוץ כללי ולבוא ולטעון על עבודות שונות כי אינן נכללות במחיר וכי זהו סעיף חריג לתשלום נוסף, כך שלעתים ההצעה שנראית הזולה ביותר היא למעשה ההצעה היקרה יותר ולהפך.

שיפוץ כללי תוכניות עבודה, כתב כמויות וביטוח, שיפוץ דירה

לפני שמתחילים בעבודות הבניה יש להכין תכניות עבודה מסודרות לפיהן הקבלן שנבחר יבצע את העבודה חשוב שבתכניות העבודה יהיו כל נקודות החשמל  ,נק' הביוב , נק' המים, נק' הגז, נק' החשמל הנמוך ונק' לשם בית חכם ועוד.

רצוי מאוד להחתים את הקבלן על תכניות העבודה וכתב הכמויות  ומומלץ כי גם אתם תחתמו. בכך יהיה ברור לכולם מה העבודה אותה מבצעים והיכן ממקמים כל אלמנט בבניה.

כמו כן חשוב לסגור על צורת פריסת הריצוף בכדי שתתאים לטעם של בעלי הדירה וכי הפריסה תתאים למגבלות התכנוניות של הדירה אותה משפצים בפרויקט שיפוץ כללי.

רק לאחר שכל התכנויות נחתמו וכולם יודעים בדיוק מה מבצעים איך וכיצד אפשר להתחיל בעבודות הבניה והשיפוצים.

שיפוץ דירה עם קבוצת עידן מבטיח תהליך פשוט, יעיל ומהיר במחירים הוגנים. לחברתנו מעצבי פנים ואדריכלים המתמחים בעיצוב פנים של דירות פרטיות ובתים פרטיים לפרויקט קבלן שיפוצים רשום מוצלח ומהיר.

 

שיפוץ כללי

שתפו:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
1-700-70-90-30