שיפוץ כללי לבית

שיפוץ כללי לבית

בעלי נכסים רבים מחליטים לעתים על ביצוע פרויקט שיפוץ כללי לבית שבבעלותם בכדי לחדש  ולהפוך אותו לבית בעל מראה עכשווי ונעים יותר ובכך להעלות את שווי הנכס ואת איכות החיים למתגוררים בבית.

בשלב הראשון לתהליך שיפוץ כללי לבית יש לבחור במעצב/ת לתכנון ועיצוב פנים בכדי שהבית יהיה פונקציונלי ויתאים למשתמשים בו בצורה מיטבית . תכנון ועיצוב נכונים , ע"י מתכננים/ות ומעצבים/ות בעלי ניסיון יעלו את שווי הנכס

במידה ניכרת. לכן, מוטב להתעניין בעבודתם של אלה שבחרתם ללוות אתכם בפרויקט ,בקרב בעלי נכסים אחרים שעבדו אתם בעבר. חשוב לדעת האם הם היו סבלניים במהלך התכנון והביצוע, האם ידעו לתת פתרונות טובים

לבעיות קלות/קשות שצצו במהלך תהליך הבניה וכמובן, במידה ואפשר לבחון את התוצאה הסופית ולהתרשם מהתוצאה. 

שלבי הביצוע בפרויקט שיפוץ כללי לבית

1. עבודות הריסה ופינוי הפסולת לאתר פינוי  פסולת בניין . חשוב לוודא שבאם יש חומרים מיוחדים הדורשים טיפול של אנשי מקצוע  ייחודיים יש לזמן אותם. דוגמה לכך היא פירוק ופינוי אסבסט –  במקרה זה יש להזמין חברה המתמחה בפינוי

מסוג זה. פועלי החברה מגיעים עם ציוד הגנה מתאים על מנת להגן על עצמם מנזקים בלתי הפיכים. עבודתם המיומנת מגנה גם על אנשים אחרים בסמיכות לאתר.

2. בסביבת הפרויקט, לאחר שלב ההריסות ניתן להתחיל בשלב הבניה והכנת התשתיות החדשות של המים , הביוב ,החשמל ,הגז והמיזוג . זה השלב בו ניתן לשלב מערכות נוספות לשימוש הצרכן  כגון תשתיות לבית חכם ,תשתית לאזעקה ומצלמות. 

3. בהמשך מבצעים את סגירת הגבס וביצוע השפכטל על קירות הדירה וקירות הגבס החדשים  במידה ויש. במקביל ,עובדים על עבודות הריצוף והרובה ולבסוף מתקינים את אביזרי הקצה שמל, האינסטלציה ופרטי הנגרות .

לסיום דואגים לניקיון דירה סופי ופינישים אחרונים ומוסרים את הדירה ללקוח המרוצה.

 

קבוצת עידן מתמחה, שיפוץ כללי לבית, שיפוץ בניין, שיפוץ כללי לבית

כאשר בוחרים בקבוצת עידן לביצוע עבודות שיפוצים אדריכל החברה מנוסה בליווי מלא של בעלי דירות ובתים פרטיים המעוניינים לבצע עבודות בניה ושיפוצים לנכס שבבעלותם.

כל פרויקט מנוהל על ידי מהנדסי החברה, כל מנהלי החברה שיפוץ בתים מנוסים בביצוע עבודות בניה ושיפוצים.

 

שיפוץ כללי לבית

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד