1700-70-90-30

שיפוץ חיצוני וילות

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

שיפוץ חיצוני וילותשיפוץ חיצוני וילות

הסטטיסטיקה אינה משקרת – מרבית הקונים של וילות יד שניה, קונים את הווילה הנבחרת שלהם עם תכנית סדורה לשנות אותה מן הקצה לקצה, לשפר אותה, אולי גם להרחיב ולבטח לשפץ אותה מן היסוד. אם גם אתם רכשתם זה עתה וילה חדשה ואתם רוצים לשפץ אותה מן היסוד ולהתאים אותה להעדפות שלכם ולצרכים שלכם, חשוב מאוד שתעשו את זה עם גורם מקצועי, המתמחה ספציפית בתחום של שיפוץ וילות ויודע לבצע גם שיפוץ חיצוני וילות. למעשה, אחד ממרכיבי השיפוץ המרכזיים בפרויקטים של שיפוץ וילה הוא שיפוץ מרחב החוץ של הווילה, החל מקירות החוץ ואל תוך המרחב המקיף את הווילה במסגרת המגרש הפרטי.

 

שיפוץ חיצוני וילות – מתי נכון לבצע אותו?

כפי שפירטנו קודם לכן, אחד המצבים המרכזיים בהם נדרש מהלך של שיפוץ כולל לווילה ובכלל זה גם שיפוץ חיצוני לווילה, הוא המצב של רכישת וילה יד שנייה והרצון להתאים אותה להעדפות שלכם ולצרכים שלכם. במרבית המקרים, אנשים הקונים וילה יד שנייה, יכינו תקציב מספיק גם לצורך שיפוץ הווילה למטרה זו. יחד עם זאת, שיפוץ וילה ובכלל זה שיפוץ חיצוני וילות עשוי להידרש גם במצבים אחרים ובכלל זה, כאשר אתם רוצים לשנות את מראה הווילה ואולי גם את המאפיינים המבניים שלה לאחר שנים של מגורים בה, או כאשר מתחילות להתעורר בווילה בעיות של איטום, רטיבות, בידוד ולרוב, גם שחיקה אסתטית של קירות החוץ של הווילה. בכל המקרים האלה, דרוש מהלך של שיפוץ חיצוני לווילה, מהלך שיכול לכלול רכיבים שונים ואינו אחיד בכל המקרים.

מה כולל התהליך של שיפוץ חיצוני לווילה?

שיפוץ וילה הוא כמובן פרויקט, שכולל בתוכו מערך שלם של פעולות בנייה, תוספות בנייה ושינויים מבניים, הן בחלל הפנים של הווילה והן במרחב החוץ שלה. במסגרת פרויקט שיפוץ כזה, נבנית תכנית בנייה אדריכלית, הכוללת בתוכה את כל השינויים הצפויים להתבצע במסגרת הפרויקט ולרוב מדובר בשינויים יסודיים ועמוקים, בעיקר אם מדובר בשיפוץ שנערך לאחר רכישת וילה יד שניה. בתוך כל הפרויקט הזה ישנו המרכיב הייחודי של שיפוץ חיצוני לווילה. ייחודיותו נובעת מרמת ההתמחות הנדרשת לביצועו בצורה הטובה ביותר, שתענה גם על ההעדפות והצרכים האסתטיים שלכם וגם על הפרמטרים שישפיעו על עמידות מרחב החוץ של הווילה בפגעי הזמן ופגעי מזג האוויר. במסגרת פרויקט כזה של שיפוץ חיצוני וילות, תוכלו לבצע חלק או את כל הפעולות הבאות:

  • שיפוץ, חידוש ושיקום מעטפת החוץ של המבנה – שיפוץ מעטפת החוץ של הווילה יכול לכלול פעולות רבות ומגוונות ובכלל זה תיקוני בטון וברזל שלד, סתימת סדקים וחורים, החלפת טיח חוץ, צביעת ווילה, איטום גג, איטום מבנה, החלפת חלונות ותריסים ובווילות בעלות חיפוי אבן, גם ניקוי חיפוי, חיזוק אריחי חיפוי, איטום אריחים ואפילו החלפת חיפוי לחיפוי חדש לחלוטין. זהו למעשה מרכיב המפתח בכל פרויקט של שיפוץ חיצוני וילות ובתוכו נכללים כל ההיבטים האסתטיים והפונקציונליים הנדרשים לשיקום וחידוש מעטפת החוץ של הווילה. במסגרת רכיב זה תוכלו להחליט על חיפוי חדש בעיצוב חדש לווילה, להוסיף שכבות בידוד חוץ על מנת לשפר את הבידוד התרמי והאקוסטי של הווילה וכן לשנות ולשפר את כל מראה החזיתות מבחינת התקני מזגנים, מסתורי כביסה, צנרת חוץ וכן הלאה.
  • שיפוץ גינה וחצר – במסגרת פרויקט של שיפוץ חיצוני לווילה תוכלו לבצע גם שיפוץ כולל של שטח החצר והגינה, לעצב גינה על פי טעמכם וצרכיכם, להוסיף שבילי דק, משטחי אבני טוף, צמחייה, פינות ישיבה וריהוט גן, תאורת חוץ וכל מרכיב אחר שתרצו להוסיף לשטח החוץ של הווילה. מן הסתם, מאחר ומדובר במבנה גדול למדי, באזורים שונים של הווילה אתם עשויים לרצות לשלב אלמנטים שונים בכל אזור. כך למשל, בחזית אחת אולי תרצו להוסיף חניה פרטית, בעוד בחזית אחרת תרצו להוסיף מרפסת פתוחה ובחזית אחרת גינה עם פינת ישיבה ופרגולה. כל אלה נכללים כאמור במסגרת התהליך של שיפוץ חיצוני וילות ובפרט בשלב של שיפוץ גינה וחצר.
  • תיחום וגידור – שיפוץ חיצוני וילות כולל גם טיפול בכל הנושא של תיחום שטח הווילות שלכם וזה אומר החלפת גדרות, הוספת שער והוספת תאורה היקפית. בקטגוריה הזו תוכלו להישען על מבחר גדול של אפשרויות בתחום מוצרי האלומיניום ולהעניק לווילה שלכם מראה מחודש לחלוטין בסגנון העיצוב המודרני. לחילופין, תוכלו ליצור מרחב בעל אופי כפרי מובהק עם שימוש רב בעץ מלא, גדרות עץ, שער עץ ובניית מתקני חצר מעץ. גורם מקצועי המתמחה בתחום של שיפוץ חיצוני ידע להציע לכם את כל אחת מן האפשרויות לבחירתכם.

 

שיפוץ חיצוני וילות – מיקוד בשיפוץ מעטפת החוץ

אחרי שאמרנו את כל זה, במרבית המקרים שיפוץ חיצוני וילות הוא מהלך המתייחס לנושא של שיקום, חידוש ושיפוץ מעטפת החוץ של המבנה בלבד. את שני הרכיבים האחרים של שיפוץ גינה וחצר ושל תיחום וגידור הווילה, תוכלו להזמין לרוב מגורם מקצועי אחר או מאותו גורם מקצועי בהנחה שהוא אכן מציע את רכיבי השיפוץ הללו. העניין הוא, ששיפוץ מעטפת החוץ של מבנה הוא מהלך סופר מקצועי, הדורש היכרות מעמיקה עם חומרי הגלם והאמצעים המתאימים למרחבי חוץ, אמצעים בעלי עמידות לפגעי מזג האוויר. כמו כן, שיפוץ כזה דורש ניסיון וידע מקצועיים ברמה גבוהה על מנת להבטיח ביצוע של כל הפעולות הנדרשות בכדי לחדש את מעטפת החוץ של הווילה, לא רק ברמה האסתטית כלפי חוץ, אלא גם ברמה הפונקציונלית מבנית. שיפוץ כזה יכול לכלול את הפעולות הבאות:

  • תיקוני בטון – תיקון ליקויים ונזקים בשלד המבנה החיצוני, סתימת סדקים וחורים, טיפול בברזל חשוף, חיזוק חלקי מבנה וכן הלאה.
  • חידוש טיח חוץ – הן בווילות עם חיפוי ולבטח בווילות ללא חיפוי, מומלץ לבצע טיח חוץ חדש, במיוחד בווילות מיושנות במיוחד. שכבת הטיח היא מרכיב מפתח בבידוד תרמי ואקוסטי של חלל הפנים בווילה ובאיטום הכולל של הווילה. מן הסתם, לא תמיד ישנה הצדקה להסיר את כל אריחי החיפוי כדי לחדש את שכבת הטיח החיצונית. החלטה כזאת אמורה להתקבל לאחר בדיקה של חיפוי החוץ על ידי איש מקצוע, על מנת לקבוע את מצב אריחי החיפוי ורמת האיטום של שכבת החיפוי, כמו גם מצבה של שכבת הטיח מתחת לחיפוי.
  • חידוש חיפוי – בהמשך לסיום הסעיף הקודם, במקרים רבים של שיפוץ חיצוני לווילה, הדבר הנכון ביותר להענקת מראה חדש ואסתטי לווילה הוא חידוש אריחי החיפוי. חידוש כזה יכול להתבצע באמצעות ניקוי יסודי של האריחים וחידוש האיטום של מערך החיפוי כולו, או באמצעות החלפה של כלל אריחי החיפוי באריחים חדשים ואסתטיים, שיעניקו לווילה עוד עשורים שלמים של חיפוי אסתטי ואפקטיבי במשימת האיטום.
  • צביעת חוץ – בבחינת כלל הווילות ברחבי הארץ, ווילות ללא חיפוי הן שכיחות הרבה יותר מאשר וילות מחופות באריחי אבן. בווילות אלה, יכלול שיפוץ חיצוני וילות חידוש מוחלט של שכבת טיח החוץ וכן צביעה מחדש של קירות החוץ באמצעות צבעים אקריליים ייחודיים, שיסייעו מאוד באיטום הווילה ובידוד שלד המבנה מפגעי מזג האוויר, לחות, גשמים, רטיבות וקרינת שמש ישירה.
  • איטום – איטום הוא מרכיב מפתח בכל פרויקט המתמקד במעטפת החוץ של המבנה, הן בווילות והן בבתים פרטיים ובתים משותפים. במסגרת זו, מבוצע איטום מלא של המבנה ובכלל זה איטום גג באמצעות יריעות ביטומניות, איטום מפתחי חלונות ודלתות, איטום קירות/ חיפוי חוץ, איטום פינות וחיבורים ואיטום קו החיבור בין המבנה והקרקע. זהו כמובן רכיב פונקציונלי לחלוטין ללא כל השלכות אסתטיות, אך חשיבותו היא קריטית לאורך חייה של הווילה בכלל.
  • התקנים – פרויקט שיפוץ חיצוני וילות יכול לכלול גם סדרה של פעולות להסדרת התקני חוץ המותקנים על גבי מעטפת החוץ של הווילה ובכלל זה, הסדרת מדחסי מזגנים, מסתור כביסה, סורגים, מסגרות חלונות, צנרת חוץ, תאורת חוץ, דלתות כניסה ועוד. החלפה או שיקום של התקנים אלה מהווה למעשה את שלב הגמר של הפרויקט כולו וכוללת עבודות התקנה, תיקון, צביעה, פירוק, הרכבה ועוד.

מי מבצע שיפוץ חיצוני וילות?

מן הסתם, כל איש שיפוץ שתפנו אליו, ישמח מאוד לשפץ עבורכם את הווילה, אלא ששיפוץ ווילה ובתים פרטיים ובפרט שיפוץ מעטפת החוץ של הווילה, היא משימה הדורשת היכרות מעמיקה עם אתגרי החוץ עימם צריך להתמודד המבנה, עם כלל הפתרונות למעטפת החוץ ועם כלל אפשרויות העיצוב הרלוונטיות כמו גם טיפול בנושא היתר הבנייה מן הרשויות. על כן, מומלץ מאוד לאתר גורם מקצועי המתמחה ספציפית בפרויקטים של שיפוץ ושיקום מעטפת חוץ של מבנה ולא להסתמך על איש שיפוץ כללי, יהיה טוב ומקצועי ככל שיהיה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי יוקרה הוא ערך שאפשר להביא לידי ביטוי בשלל צורות, אבל בתוך נתיב מאוד צר של סטנדרטים. כשאתם בוחרים לעצב את הבית שלכם

קרא עוד »
צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית צביעת מעטפת החוץ של בית פרטי לא מחייבת להגיע למצב בו הצבע כבר דהוי כולו ומתקלף. בניגוד לצבע לקירות פנים, צבע חוץ

קרא עוד »
חיפוי חיצוני לבניין

חיפוי חיצוני לבניין

חיפוי חיצוני לבניין מרבית המבנים בישראל הם מבנים בעלי חיפוי אבן. בקטגוריית הבתים הפרטיים, יורדת השכיחות כשהמון בעלי בתים פרטיים מעדיפים דווקא מעטפת חיצונית צבועה

קרא עוד »
1-700-70-90-30