1700-70-90-30

שיפוץ חוץ

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

את מרבית תשומת הלב שלנו אנו מפנים בדרך כלל לחלל הפנים של הבית בתוכו אנו חיים. חשוב לנו שהקירות יהיו חלקים וצבועים, שהבית יהיה מעוצב, שהריצוף יהיה לטעמנו, שהחלונות והדלתות יהיו מעוצבים, שהריהוט יתאים לנו ואפילו התאורה והכלים הסניטריים. את היחס הזה אנחנו בדרך כלל לא מעניקים לקירות החוץ של המבנה ויש לכך כמה סיבות. מהן הסיבות שבגינן אנחנו לא מעסיקים את עצמנו יותר מדי בתחום של שיפוץ חוץ ומדוע חשוב שדווקא כן נתייחס לנושא בכובד ראש? מה זה בכלל אומר שיפוץ חוץ ומה זה כולל? מי מבצע את סוג השיפוץ הזה? את התשובות לכל השאלות הללו ולשאלות נוספות, פורשים בפניכם המומחים של קבוצת עידן, המתמחה בכל סוגי הפרויקטים של מעטפת חוץ לבתים פרטיים ובניינים משותפים.

שיפוץ חוץ

שיפוץ חוץ – למה זה חשוב?

כפי שתיארנו זאת קודם לכן, את מרבית תשומת הלב שלנו ואת מרבית המשאבים הכספיים והאישיים שלנו, אני מקדישים בדרך כלל לשיפוץ חלל הפנים של הבית שלנו. יחד עם זאת, לבית שלנו יש גם צד חיצוני שאליו אנחנו לא מקדישים בדרך כלל את אותה תשומת לב. מדוע זה כך? ובכן, יש לכך כמה וכמה סיבות. במקרה של בניין משותף, מעטפת החוץ של המבנה היא למעשה רכוש משותף לכלל הדיירים וככזה אף אחד לא מרגיש אחריות לטפל בעניין. האחריות נחלקת למעשה בין כלל הדיירים ובסופו של דבר אף אחד לא עושה דבר. שנית, ההשפעה של קירות החוץ על איכות החיים שלנו בתוך הבית היא מינורית, ולכן לא חשוב לנו כל כך לטפל בנושא. כל זה נכון כמובן, עד נקודה מסוימת והנקודה הזאת צפה כאשר נזקים בקירות החוץ מתחילים להשפיע גם על איכות החיים שלנו בתוך הבית. מן הסתם, שיפוץ חוץ, עדיף שיתבצע עוד הרבה לפני, אבל כאשר הדברים מתחילים להשפיע על איכות החיים שלנו בבית, זה כבר סממן ברור לעשות מעשה.

איך משפיעים קירות החוץ על איכות החיים שלנו בתוך הבית?

מעבר לכך שלמראה החיצוני של הבניין או הבית הפרטי שלנו יש השפעה ישירה על שווי הנכס כולו, ולכן יש לנו אינטרס ברור לשמר מעטפת חוץ אסתטית ותקינה, לקירות החוץ יכולה להיות השפעה מעשית ישירה על איכות החיים שלנו בתוך הבית. קירות אלה חשופים למעשה על בסיס קבוע לפגעי מזג האוויר – רוחות, גשמים, קרינת שמש, לחות קבועה, שלג, ברד, אבק, ערפיח וכדומה. כל אלה גורמים לשחיקה של קירות החוץ, שחיקה שהתוצאה שלה היא גם פגיעה אסתטית שמתבטאת בקילופי טיח וצבע, פגמי בטון, סדקים, אריחי חיפוי שנושרים, כתמי רטיבות וכן הלאה, אבל בראש ובראשונה חלחול של מים אל תוך מעטפת הבטון והחלשתה ומשם גם אל תוך הבית, יצירת כתמי רטיבות בתוך הבית והגברת רמת הלחות הכוללת בבית.

מה כולל מהלך של שיפוץ חוץ?

שיפוץ חוץ הוא למעשה תהליך במסגרתו מבוצעות שורה של פעולות לשיקום מעטפת החוץ של המבנה. בכלל זה מבוצעות עבודות שיקום בטון, סתימת סדקים, סתימת חורים שנפערו בבטון, שיקום ברזל חשוף וחלוד, חיזוק בטון, טיח חוץ, צבע חוץ, עיצוב חזית, הוספה/ החלפה/ חיזוק של אריחי חיפוי, איטום חוץ של המבנה, צביעת סורגים ומעקות, סידור צנרת חוץ, החלפת מסתורי כביסה ולמעשה כל פעולת שיפוץ על גבי מעטפת החוץ של המבנה. כפי שניתן להעריך, שיפוץ חוץ הוא שיפוץ שמחייב הקמה של פיגום על מנת לייצר גישה לכל חלקי מעטפת החוץ של המבנה לכל רוחבו ולכל גובהו, מה שהופך את הפרויקט למורכב יותר וגם ליקר יותר.

בהתאם לכך, את הפרויקט של שיפוץ חוץ לבניין או לבית הפרטי שלכם, אתם לחלוטין לא רוצים להשאיר בידיו של איש שיפוצים כלליים או צבע כללי. המדובר בפרויקט שדורש התמחות בשורה של פעולות בנייה ברמה הגבוהה ביותר, ולכן חייב להתבצע על ידי גורם מקצועי מומחה. קבוצת עידן היא חברה המתמחה בכל סוגי העבודות של מעטפת החוץ לבתים פרטיים, בניינים משותפים ובנייני משרדים גבוהים במיוחד. לחברה ניסיון רב בשלבי התכנון והביצוע של פרויקטים מעין אלה, לרבות היתרי בנייה, ניהול תקציב, ניהול לוחות זמנים, פיקוח הנדסי, ביצוע וגמר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

שיפוץ חיצוני וילות

שיפוץ חיצוני וילות

שיפוץ חיצוני וילות הסטטיסטיקה אינה משקרת – מרבית הקונים של וילות יד שניה, קונים את הווילה הנבחרת שלהם עם תכנית סדורה לשנות אותה מן הקצה

קרא עוד »
שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי יוקרה הוא ערך שאפשר להביא לידי ביטוי בשלל צורות, אבל בתוך נתיב מאוד צר של סטנדרטים. כשאתם בוחרים לעצב את הבית שלכם

קרא עוד »
צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית צביעת מעטפת החוץ של בית פרטי לא מחייבת להגיע למצב בו הצבע כבר דהוי כולו ומתקלף. בניגוד לצבע לקירות פנים, צבע חוץ

קרא עוד »
1-700-70-90-30