שיפוץ דירות

הקדמה בנושא שיפוץ דירות

פינוי בינוי קבלן

גלרית שיפוץ דירות

שם פרטי:
טלפון נייד:
אימייל:
הערות:
רשימת תפוצה:

מה אנחנו מציעים?

קבוצת עידן הינה חברת בניה המנוסה בביצוע בניית עשרות וילות בפרויקטים בכל רחבי הארץ, לחברה ניסיון בביצוע עבודות דיפון בפרויקטים של בניית וילות,

לחברה ניסיון בבניית מרתפים רחבי ידיים בביתם פרטיים, ניסיון רב בעבודות פיתוח כולל חציבה בהרים, חפירה ודיפון, סלילת כבישים, ביצוע אבנים משתלבות ועוד.

הניסיון הרב שנצבר לקבוצת עידן במרוצת השנים מאפשר לחברה לבצע כיום עבודות בנייה של וילות ובתים פרטיים ברמת גימור אופטימלית ובמהירות ביצוע הגבוה במידה

זאת מכיוון ולחברה רקע בבניה של שכונות מגורים שלמות, לחברה מהנדסי בקרת איכות המפקחים על עבודות הבניה והשיפוצים שהחברה מבצעת.

כל פרויקט מבוצע על ידי עובדי החברה ובעזרת קבלני המשנה של החברה המנוסים בביצוע עבודות בניה של וילות.

בנים רבים בישראל לא עברו שיפוץ ושיקום עשרות שנים, שלא כמו באירופה בה קיימים חוקים עליהם מחליט הרגולטור בכל הקשור לשיקום ושיפוץ מבנים ולמעשה מכריח אותם לשמר את נראות הבניין, כך שכל 15 שנים כל בנין עובר שיפוץ.

הדיירים מתחילים לשלם כספים לקרן שיפוץ של הבנים מיד בחודש לאחר השיפוץ הקודם, שם נהוג לחסוך סכום קטן כל חודש וכל 15 שנים מבצעים שיקום ושיפוץ.

בארץ ישנה עקיפה קלילה יותר ורק במבנים שמצבם מהווה סכנה לציבור ולדיירים הוועדה המקומית מוציאה צו מבנה מסוכן ואז המבנה חייב לעבור שיקום ושיפוץ.

שיטת "הכל תחת קורת גג אחת" – תיאום
אופטימלי בין תכנון וביצוע, מונע תקלות וחוסך בזמן ובכסף.

טכנולוגיות מהמובילות בענף. 

עבודה רק עם בעלי מקצוע מוסמכים.
מעצב פנים צמוד לאורך כל הפרויקט.

אסור ללכת שולל אחר ההנחה שכל אנשי המקצוע שעוסקים בשיפוץ של דירות יוקרה זהים באיכות שהם מספקים. כפי שעשויים להיות הבדלים בין סטנדרט הבניה שתציע חברה קבלנית כמו גינדי השקעות לעומת הסטנדרט שתציע חברה בלתי מוכרת כלשהי, כך ישנם הבדלים בין קבלני השיפוצים ובין אנשי המקצוע הרלוונטיים, לרבות מעצבי פנים. כאשר על הפרק עומד פרויקט חשוב של שיפוץ דירות יוקרה, יש לבחור רק אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. איך יודעים לבדוק זאת? חשוב להתרשם מעבודות קודמות על סמך צילומים של פרויקטים אחרונים או לשוחח טלפונית עם לקוחות קודמים. כמו כן, וודאו את הוותק והמוניטין של כל איש מקצוע בו תבחרו ולגבי קבלן – וודאו שמדובר בקבלן רשום.

בכל פרויקט מושקע של שיפוץ, אסור לצאת מתוך הנחה שהשיפוצניקים או קבלני השיפוצים מבינים בדיוק מה אתם רוצים על סמך שיחה שבעל פה. לצד ליבון צרכים מפורט הקפידו לחתום על חוזה עבודה מסודר ולכלול גם כתב כמויות. אם זו הפעם הראשונה שאתם נתקלים במושג זה, חשוב שתדעו שזהו מפרט מפורט ביותר של כל עבודת השיפוץ. 

בכתב הכמויות מציינים בדיוק כל פעולה הנכללת בשיפוץ המבוצע על ידי קבלן שיפוצים, כל אלמנט שיוחלף עד לרמת מספרי היחידות של פריטים שונים (למשל התקנת 4 ברזים בחדר האמבטיה, הוספת 3 גופי תאורה בסלון).

לחברה מאות לקוחות מרוצים.

לחברתנו ניסיון מצטבר של עשרות פרויקטים בארץ ובחו"ל.

עבודה מול חברה גדולה וקבלן רשום.

לקוחות ממליצים