שיפוץ דירה קטנה

בעיצוב נכון ובתכנון מתוחכם ניתן להעלות את ערך הדירה הקטנה שלכם בפרויקט שיפוץ דירה קטנה, לחברת עידן בוטיק מקבוצת עידן מתמחה בביצוע שיפוצים בדירות קטנות בכל רחבי הארץ.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

כאשר מבצעים שיפוץ לנכס בבעלותכם חייב לוודא כי הינכ עובדים עם אנשי המקצוע המקצועיים והמנוסים ביותר בתחום השיפוצים, עידן בוטיק מקבוצת עידן מנוהלת על ידי בוגר לימודי אדריכלות בעל ניסיון רב בניהול תכנון וביצוע של עשרות פרויקטים

בארץ ובחו"ל.

שיפוץ דירה קטנה

בכל רחבי הארץ דירות קטנות רבות נדרשות לעבור תהליך של שיפוץ בכדי להשביח את שווי הנכס ואת חווית המגורים בדירה, שיפוץ דירה כאשר הוא מבוצע בצורה נכונה בעזרת אנשי מקצוע המנוסים בתחום מוסיף רבות לערך הנדלני של הדירה.

קבוצת עידן מנוסה בתכנון חכם וחדשני לדירות מגורים קטנות, לקבוצת עידן חברת בת בשם עידן תכנון המתמחה בעיצוב פנים ובתכנון פרויקטים.

כאשר בוחרים בחברת בניה לביצוע פרויקט בניה ושיפוצים  חשוב לוודא כי לקבלן רישיון קבלן רשום בתוקף וכי לחברה ניסיון בביצוע עבודות שיפוצים ובניה של דירות מגורים.

בקבוצת עידן כל פרויקט מתוכנן בקפידה ובתכנון אופטימלי תוך התחשבות בצרכי הלקוח, כאשר מעצבים דירה קטנה ניתן לחסוף במקום על ידי תכנון נכון חכם, ניתן למשל לחבר את המטבח לסלון, לחסוך בשטח הדירה 

על ידי התקנת מקלחון במקום אמבטיה, התקנת ארונות קיר ושיטות שונות לחסכון בשטח.שיפוץ דירה ישנה קבלן שיפוצים מומלץ קבוצת עידן

 

שיפוץ דירה קטנה עם עידן בוטיק

כאשר בוחרים בקבוצת עידן לביצוע עבודות שיפוץ דירה אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את המוצר האיכותי ביותר שניתן לקבל בתחום השיפוצים, לחברה ניסיון רב בביצוע עבודות בניה מגוונות החל מביצוע שיפוצים לדירות בבתים משותפים

אנו מציעים לכם בעלי דירות קטנות ליווי מלא של תהליך התכנון והביצוע של שיפוץ הדירה בבעלותכם, כמו כן לקבוצת עידן ניסיון רב בביצוע שיפוץ דירות שונות בכלרחבי רחבי הארץ ובבביצוע חלוקת דירות לדירות קטנות .

אנו מציעים לכם פרויקט מלא הכולל תכנון+ביצוע הכל תחת קורת גג אחת, פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לביצוע פרויקט שיפוץ דירה קטנה בתל אביב , שיפוץ דירה קטנה במרכז או בכל עיר אחרת בארץ.

קבוצת עידן -כי איכות החיים מתחילה בבית

 

שיפוץ דירה קטנה

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד