תפריט

שיפוץ דירה קומפלט

קבוצת עידן מתמחה בליווי בעלי דירת המעוניינים לבצע שיפוץ קומפלט בביתם. החל מלקוחות שהכינו כבר תכניות עם מעצב פנים שלהם וכנ"ל עם לקוחות המעוניינים בליווי של החברה בעיצוב הבית ,כך קיימת התאמה אופטימלית בין התכנון לבין הביצוע ואין הפתעות במחיר שיפוץ דירה.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

שיפוץ דירה קומפלט

למה בעצם מתכוונים שאומרים שיפוץ דירה קומפלט?

לרוב מדובר בפירוק מלא של קירות הפנים, עקירת הריצוף , פירוק כל התשתיות לרבות מערכת מים ,חשמל, מיזוג ,גז וכו'. 

בשלב הראשון לשיפוץ קומפלט יש לבחור במעצב פנים שיכין תוכניות ומפרט לשיפוץ הדירה סט התוכניות לשיפוץ דירה קומפלט כולל:

תוכנית הריסה תוכנית חשמל, קבלן שיפוצים  , תוכנית אינסטלציה תוכנית מיזוג אויר תוכנית אדריכלות'

תוכנית חיזוק קונסטרוקציה באם מורידים עמודים תומכים

מפרט נגרות, שיפוץ דירה בתל אביב

כתב כמויות הכולל כמויות ריצוף, טיח, גבס, סוג חומרי הגמר וכו'.

כאשר בוחרים קבלן לשיפוץ קומפלט חשוב לוודא כי לקבלן רישיון קבלן רשום בתוקף והוא מורשה מבחינת המדינה לבצע עבודות בניה הנדסיות.

בתחילת פרויקט של שיפוץ דירה קומפלט מפרקים את כל הבית על כל חלקיו החל מריצופים ,קירות בלוקים ,תקרות אקוסטיות וגבס, חלקי נגרות כמו מטבח וארונות

קיר, דלתות ,מזגנים ,כלים סניטריים כמו אמבטיות ברזים אסלות ולמעשה מגלחים את הבית למצב של שלד .

שיפוץ דירה קומפלט שלב הגמרים

בשלב זה מתחילים למעשה בעבודת הבניה בפרויקט  שיפוץ דירה בתחילה יש לוודא הכנת כל התשתיות של הבית הכוללות בתוכן מערכת ביוב , מים ,  ניקוז מים אפורים, ניקוזי מזגנים ,סיפונים לכיורים ,הכנות לאסלות לאמבטיות למקלחות ולכל מערכת המים של הבית . כמו כן מתקינים את כל ההכנות למערכת החשמל החל ממפסקים, מנורות ,הדלקות אורות, הכנות חשמל לתריסי האלומיניום באם מתקינים חלונות אלומיניום עם תריס חשמלי, מערכת מיזוג האויר לכל החדרים, מערכת הגז באם מתקינים וכל מערכת נסתרת נוספת כמו חימום רצפה ,שואב אבק מרכזי ,בית חכם ,הכנות למערכת אזעקה ,הכנות למערכת מצלמות וכל מערכת נוספת שהדיירים מחליטים להתקין בביתם.

בשלב זה חשוב מאוד לוודא כי כל ההכנות הנדרשות לפי תוכנית העבודה מותקנות מכיוון ולאחר עבודות הבניה והגבס יקר מאוד לתןק וזה ללא ספק מעקב את תאריך מסירת הבית.

 

שיפוץ דירה קומפלט – מה צריך לדעת?

אחרי כמה שנים טובות בין אותם ארבעה קירות אתם מוכנים לרענן מעט את השורות. שיפוץ דירה קומפלט בפרויקט שיפוצים לבית יאפשר לכם לשנות את מראה

הסלון, להחליף את המטבח, לשדרג את פינת האוכל וליצור לעצמכם חדר שינה נעים ומזמין הרבה יותר. הבעיה היא שאתם לא לגמרי בטוחים איך

עושים את זה נכון, מי אנשי המקצוע הטובים ביותר, כמה זה יעלה לכם והאם התוצאה שתקבלו תהיה בדיוק מה שאתם מצפים. אז מה חשוב

שתדעו לפני שאתם יוצאים לדרך והרבה לפני שאנשי המקצוע נכנסים אליכם הביתה לביצוע שיפוץ דירה קומפלט שעדיין לא תכננתם לפרטי פרטים? נקודות למחשבה – לפניכם.

לאחר מכן מתקינים לוחות גבס בלוקים ועושים טייח ריצוף וצבע .

שיפוץ דירה קומפלט – לא חייבים לבד

אם התחלתם לגבש רשימת אנשי מקצוע הדרושים לכם כדי לבצע שיפוץ דירה קומפלט כמו שצריך, בטח קיבלתם רשימה די מכובדת. עכשיו אתם

מתלבטים איך בוחרים כל אחד מהם וחשוב לא פחות מכך, איך מנהלים את הפרויקט הזה ודואגים שכולם יעשו את מה שהם אמורים לעשות, בזמן וברמה

טובה באמת. הבשורה הטובה היא שאתם לא חייבים לשבור את הראש וגם לא לבזבז את הזמן על איתור חשמלאים, בחירת שרברבים, בדיקת נגרים או בחינת בעלי מקצוע המנוסה בעיצוב קירות גבס. בחירת קבלן בניה לניהול פרויקטים של שיפוץ דירה קומפלט היא צעד יעיל וחכם יותר, שיכול גם לחסוך לכם בעלויות.

 

שיפוץ דירה קומפלט – הגדירו מטרות

לפני שאתם בוחרים קבלן בניה נסו להגדיר מה אתם באמת רוצים להשיג בתהליך של שיפוץ דירה קומפלט. התהליך הזה יכול לכלול, למשל, שינוי של

חלוקת החלל וגדלי החדרים השונים. אתם יכולים לשנות סדרי עולם בכל חדר מהמטבח ועד האמבטיה, או להסתפק בשיפוצים קלים, הוספת קיר גבס או

החלפת ריצוף. ככל שתדעו טוב יותר מה אתם רוצים להשיג תוכלו לבחור קבלן שיעזור לכם לתכנן בצורה היעילה ביותר פרויקט של שיפוץ דירה קומפלט.

עם חברה מנוסה ומקצועית כמו קבוצת עידן גם תדעו שהתהליך הזה מופקד בידיו של צוות מהשורה הראשונה, עם רזומה עשיר ותודעת שירות בלתי רגילה.

שיפוץ דירה קומפלט – הדרך לחיות באיכות חיים הרבה יותר גבוהה

מה צריכה להיות המטרה שלנו בחיים? או שניתן לשאול לשם מה אנחנו חיים? מדוע אנחנו משקיעים כל כך הרבה בעבודה? מדוע אנחנו קמים בבוקר ומה מניע אותנו? אלו הן שאלות שאנשים התמודדו אתן מאז שחר האנושות ואין ספק כי הן חשובות ביותר לחיינו ואנו צריכים לתת עליהן את הדעת. אנחנו רוצים להציע לכם תשובה לא מסורתית ולפיה אחת הסיבות להשקעה שלנו היא בכדי לחיות באיכות החיים הגבוהה ביותר שיש. ללא ספק כאשר אתם חיים באיכות חיים גבוהה אתם תהיו הרבה יותר מאושרים ועל כך יש לעשות הכול בכדי לזכות באיכות החיים הגבוהה ביותר שיש. אין גם ספק כי הדרך לאיכות חיים גבוהה עוברת דרך שיפוץ דירה קומפלט. ברגע שהדירה שלנו תהיה משופצת איכות החיים שלנו תהיה הרבה יותר גבוהה וזהו משהו שאתם צריכים לזכור.

שיפוץ דירה קומפלט – בצעו סדר עדיפויות בשיפוץ

מעטים האנשים אשר יכולים להרשות לעצמם שיפוץ דירה קומפלט. גם אם אנחנו משפצים את כל הדירה ספק רב אם נוכל להרשות לעצמנו להביא גם שיש מאיטליה וגם רהיטים של מעצב על. לכולנו יש משאבים מוגבלים ועל כך אנחנו צריכים לתת את הדעת. לכן אין גם כל ספק כי כאשר אנחנו משפצים את הבית אנחנו צריכים לבצע סדר עדיפויות ולהחליט מה הכי כדאי לנו לקנות ובמה פחות כדאי לנו להשקיע. ברגע שתבצעו סדר עדיפויות אזי תוכלו להיות בטוחים כי השיפוץ יתנהל על הצד הטוב ביותר וחשוב מכך תוכלו להיות בטוחים כי לא תפשטו רגל בסוף השיפוץ.

שיפוץ דירה קומפלט – קחו בחשבון את כל ההוצאות

שיפוץ דירה קומפלט הוא דבר המחייב אותנו לסדר מוחלט. אם לא תעבדו תוך הקפדה על סדר אזי אתם תיקלעו לבעיה חומרה. כחלק מכך אתם צריכים לקחת בחשבון את כל ההוצאות בשיפוץ. אל תחשבו רק על עלות הקבלן, על עלות חומרי הגלם אלא קחו בחשבון גם עלויות נוספות ולא ישירות כמו ההוצאה על שכר הדירה במקרה ותצטרכו לצאת מהבית, חשבו את העלות של ימי העבודה שאתם צפויים להפסיד וקחו בחשבון מה יקרה אם ההוצאות יחרגו מהתכנון הראשוני. ברגע שתיקחו בחשבון את כל החישובים הללו תוכלו לקבל החלטות הרבה יותר חכמות ותוכלו להיות בטוחים כי מבחינה תקציבית לא תיקלעו לבעיה.

שיפוץ דירה קומפלט – שימו לב לזמני העבודה של הקבלן

נקודה נוספת וחשובה ביותר שיש לתת עליה את הדעת כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ דירה קומפלט אלו הם זמני העבודה של הקבלן. אתם צריכים להיות בטוחים כי מראש מוגדרים זמני העבודה של הקבלן ואל לכם להשלים בשום פנים ואופן עם איחורים לא מחויבי המציאות וכך תבטיחו כי העבודה תסתיים בזמן ולא תיגרר.

 

פגישה עם אדריכל החברה תעזור לכם לקבל החלטה אודות השיפוץ בו אתם מעוניינים.

 

שיפוץ דירה קומפלט

 

שתפו:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
1-700-70-90-30