שיפוץ דירה ישנה

בעלי נכסים רבים בכל רחבי הארץ נדרשים לעתים לבצע פרויקט שיפוץ דירה ישנה. הסיבות לשיפוץ מגוונות ומשתנות ממשפץ למשפץ. חלק מעוניין להשביח את שווי הנכס לפני מכירה. חלק מעוניינים להעלות את איכות החיים ולשפץ את דירת חלומותיהם. אחרים מעוניינים בחלוקה ל – 2 דירות  למטרת רווח או שינוי במספר הנפשות המתגוררות בדירה. 

שיפוץ דירה ישנה

מוטב להתכונן לשיפוץ בצורה רצינית ולבצע דוח  להערכת עלויות שיפוץ דירה ישנה הכולל: תקציב לעיצוב פנים, תקציב לקבלן, תקציב לחומרי סניטציה וחומרי גמר, ריהוט חדש  ועוד. חשוב לא לשכוח את הבלתי צפוי מראש  ולכן מומלץ להשאיר כ  – 10% נוספים לאירועים מיוחדים והוצאות שלא נצפו. 

לאחר שהוחלט על תקציב לפרויקט יש להחליט האם הולכים להליך תכנון עם חברת בניה המלווה את הפרויקט משלב התכנון וכך למעשה התקשורת בין התכנון והביצוע אופטימליים והלקוחות יכולים ליהנות ממוצר איכותי ומערכת שעובדת בסינרגיה ואחריות יחידה וכוללת לכל פרויקט השיפוצים.

חשוב לוודא כי לחברה שתבחרו יהיה ניסיון בביצוע פרויקטים של שיפוצים וכי לחברה יהיה מעצב פנים ומהנדסי ביצוע לצורך בקרת איכות אופטימלית.

תהליך שיפוץ דירה ישנה בתל אביב, שיפוץ בית קרקע

לאחר שבחרתם מעצב פנים או חברת בניה לביצוע התכנון הפנימי של הדירה רצוי שיוגשו תכניות עבודה ומפרט מלא לכלל עבודות הבניה והשיפוצים בדירה ורצוי  שכל הכמויות

לביצוע מאוגדות בכתב כמויות המפרט בדיוק מה הסעיפים הכלולים במחיר העבודה ובכך ניתן למנוע ויכוחים מול הקבלן. יש כאלה שמחפשים להוסיף סעיפים חריגים  אשר אינם

כלולים במחיר השיפוץ וככל שכתב הכמויותלפרויקט שיפוץ דירה יהיה מפורט ביותר וכל העבודות יהיו בתוכו לא יהיו הפתעות בזמן הגשת החשבון של הקבלן.

כעת יש לבחור בקבלן לביצוע עבודות השיפוצים בפרויקט שיפוץ דירה ישנה. קבוצת עידן מלווה לקוחות רבים המעוניינים לשנות את עיצוב הבית ולהשביח אותו.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית מהחברה המובילה בישראל בתחום השיפוצים.

 שיפוץ דירה ישנה, שיפוץ בית ישן, שיפוץ בית פרטי

בשלב הראשון בתחילת עבודות הבניה יש לנתק את החשמל , המים והגז מהדירה בכדי למנוע נזקים לתשתיות ולמנוע התחשמלות או פיצוצים בצנרת המים.

לאחר שודינו כי כל המערכות מנותקות ניתן להתחיל בעבודות השבירה. לשלב זה חשוב שתהיה תוכנית הריסות באם רוצים להשאיר חלק מהקירות בבית. חשוב  להתקין שרוול בצורה מקצועית ולהציב מכולה בתיאום מול הפיקוח של העירייה למניעת בעיות מיותרות . לפני פינוי הפסולת יש להרטיב את החומר בכדי שלא יגרום להררי אבק ולכלוך להעלות באויר.

לאחר שלב השבירות מתחילים בשלב בניית הקירות. כיום מומלץ לבנות בקירות גבס איכותיים ובכך לחסוך בזמן עבודה ובעלות נלוות. 

לאחר מכן מבצעים את עבודות הגמר כמו ריצוף גבס תקרה וצבע ..

טיפים בשיפוץ דירה ישנה – חדר הרחצה

חדר הרחצה לתפיסתנו אמור להיות לאחד החללים האהובים ביותר בביתנו שכן זהו המקום בו אני במערומינו, תרתי משמע ושואבים רגעי רגיעה לתחילת יום ובסיומו. קבלן שיפוצים

הנה מס' דגשים העשויים להואיל בעיצוב חדר הרחצה:

 •  ככלל, בשל הצורך ברגיעה, מוטב להמעיט במס' המשתנים לעצוב שיש בחדר הרחצה. גם אם בחרתם בכמה אלמנטים עיצוביים , מוטב כי תקפידו על שימוש בחומרים בעלי טקסטורה זהה ליצירת תחושת זרימה טבעית. 
 • ריצוף חדר הרחצה, בפרט באם בחרתם באריחים מצוירים, מוטב  כי יהיה ממונן במידה הנכונה על מנת להימנע מיצירת "כובד" המתיש את העין. ריצוף מעוטר מעין זה מוטב שיגיע עד דופן האמבטיה על מנת ליצור תחושת רצפה גדולה יותר ומשם להמשיך לחיפוי קירות באריחים חלקים. ניתן ליצור עיטור מינורי בקירות האמבט ע"י שימוש באריחי הרצפה באחד מקירות חדר הרחצה.

                                                      טיפים בשיפוץ דירה ישנה

 • במידה והחלטתם לחבר בין חדר שינה לחדר הרחצה, ליצירת תחושת חדר אירוח במלון בוטיק, פתחו את החללים זה לזה, ללא דלת. במידה ותרצו בכל זאת לבטא שוני בין השניים תוכלו לרצף בריצוף שונה, לדוגמה : פרקט בחדר שינה ואריחי קרמיקה בחלל חדר הרחצה. הקפידו להסתיר  את הנוחיות מאחורי קיר. בנוסף תוכלו לתחום ביניהם באמצעות אלמנט שקוף, כקיר זכוכית, כך תשמר תחושת הגודל ובכל זאת תבוצע חלוקה. 

 • בחירת הכלים הסניטריים הנה חלק מיצירת אוירת עיצוב נכונה, אך בראש ובראשונה צריכה להיות כזו שתתאים להרגלי הנוחות שלכם. הכיור שמהווה חלל אופקי לשימוש רב במהלך היום

  שיפוץ דירה תכנון, חשמל, אינסטלציה ועיצוב פנים

 • צריך להתאים לכם בגודלו ובמיקומו : שקע במשטח או על משטח, האם למקם כיור אחד או שניים  לשימוש משותף ולבסוף, על הפן של העיצוב, האם למקם אותו על משטח בעל אופי חמים או כיחי' אינטגרלית על משטח לבן לדוגמה. אותו קו חשיבה צריך להיעשות בבחירת הנוחיות, טוש המקלחת – לזרימה שנעימה לכם, בחלל שתסגרו או שתשאירו פתוח. 

 • תאורה שיפוץ בניין חיצוני  נכונה תוסיף לאוירה בחדר הרחצה.  ניתן למקם אחת במרכז חדר הרחצה ואחת מעל מראת הכיור. ניתן לפזר על קירות החדר, אך החשוב מכל  שהתאורה תהייה רכה ולכן הנשים – מחמיאים. 

                                                            טיפים בשיפוץ דירה ישנה

 • אחסון נכון הנו אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בעיצוב חדר הרחצה.  מוטב כי אחסון יעשה מתחת לכיור האמבט ולו רק בשל הסמיכות ביניהם המאפשרת נוחות נדרשת. ניתן כי ארון האחסון יהיה פתוח או סגור, בעל מדפים או מגירות, לשיפוטכם, כך או כך מוטב שתשמרו על מרחק בין פריטים מאוחסנים לשם שמירת סדר ונוחות. באחסון מסוג אחר, כנישה  בקירות חדר רחצה, מוטב כי עוביין לא יעלה על 20 ס"מ וניתן להותיר אותן פתוחות או סגורות בדלתות זכוכית לדוגמה.                                                                                              

לקבלת ייעוץ ראשוני לפרויקט שיפוץ דירה ישנה פנה אלינו עוד היום וקבע פגישה עם איש מקצוע.

שיפוץ דירה ישנה

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד