שיפוץ דירה בתל אביב

העיר תל אביב הנה העיר התוססת, הדינמית והמבוקשת ביותר בארץ , בהתאם לרמות המחירים ולרמות הביקושים בעיר פרויקט שיפוץ דירה בתל אביב משביח משמעותית את שווי הנכס הן מבחינת מחיר מכירה שעולה משמעותית לאחר פרויקט של שיפוץ דירה בתל אביב והן מבחינת גובה המחיר של הדירה בשוק השכירות.

שיפוץ דירה בתל אביב

בכדי לבצע פרויקט שיפוץ דירה מהיר יש צורך בהיכרות עם נהלי השיפוץ העירוניים בעת שיפוץ דירה, החל מהיכן להציב את המכולה לפינוי הפסולת מבלי להפריע לשגרת החיים של השכנים, כיצד לפרוק סחורה ברחובות עמוסים וצרים, כמו כן חשוב לוודא כי הקבלן בעל ניסיון בביצוע עבודת גמר ברמה גבוה וכי לקבלן יכולת כלכלית וניהולית לבצע את הפרויקט בצורה יעילה, מהירה ובלוחות הזמנים שנקבעו מבלי לחרוג מהתקציב שהוקצב לצורך ביצוע פרויקט שיפוץ דירה בתל אביב .

בשל מחירי הדירות בתל אביב מומלץ לבחור בקבלן בעל יכולת כלכלית וניסיון בביצוע עבודות שיפוצים במהירות וביעילות. כמו כן מומלץ לבחור בקבלן שלא מבקש מקדמות ותשלומים לפני שהתחיל לבצע את עבודות הבניה.

עידן בוטיק קבלן שיפוץ בתל אביב

קבוצת עידן הנה חברת בניה מנוסה ותיקה ומוכרת בכל רחבי הארץ כחברת בניה הבונה פרויקטים איכותיים ומהירים הכוללים בניית שכונות מגורים שלמות, וילות יוקרה ובתים פרטיים, ביצוע שיפוץ חזיתות מבנים, בנית מרפסות וממ"דים. לקבוצת עידן חברת בת בשם עידן בוטיק החברה מנוהלת על ידי בוגר לימודי אדריכלות ועיצוב פנים ובליווי מהנדסים אזרחיים מהשורה הראשונה. בעלי ניסיון בביצוע מאות פרויקטים של ששיפוץ דירות.

לחברת עידן בוטיק צוותי עבודה קבועים ומנוסים אשר עובדים בחברה שנים רבות . כל פרויקט מתוכנן בקפידה ומלווה במהנדסי החברה אשר מבצעים בדיקות בקרת איכות לכל אורך התהליך של שיפוץ דירה בתל אביב , עידן בוטיק מציעה ליווי מלא לפרויקט על ידי מעצב הפנים של החברה אשר ביצע עשרות רבות של פרויקטים של שיפוץ דירות בארץ ובחו"ל.

 

שיפוץ דירה בתל אביב – טיפים לתכנון ועיצוב חדר השינה

חדר השינה הוא החלל האינטימי שלנו. כאן אנחנו נחים, ישנים, עושים אהבה, מרשים לעצמנו להיחשף.  זהו המקום שבו אנו יכולים להרשות לעצמנו להתפנק ולהרגיע. לכן, משום שהמקום כל כך אינטימי מוטב לנו לברוא משהו המשקף מהות אישית. 

לא חסרים מקורות השראה לחדרי שינה. ניתן לראות כאלה במגזיני עיצוב,  במרכזי עיצוב  ואף בבתים  ובתי מלון בהם אנו מבקרים. 

כאשר בוחרים בפרויקט הכולל ליווי  מלא משלב התכנון ,ביצוע התכנויות וכתב הכמויות אתם חוסכים הרבה כסף וזמן והמחיר של עלות שיפוץ הדירה קבוע מראש ולא משתנה.

פנו אלינו עוד היום להצעת מחיר לשיפוץ דירה בתל אביב

                                                                   שיפוץ דירה בתל אביב

הנה מספר טיפים לתכנון ועיצוב חדר שינה:

  • תכנון ראשוני המתייחס למיקום פרטי הריהוט המתבקשים בחדר שינה יספק התחלה נכונה לתכנון ועיצוב חדר השינה. הנחיה בסיסית לבחירת מיקומים נכונים היא זו שתותיר את החדר מרווח עד כמה שאפשר ולא תגזול את תחושת האוורור. 
  • תכנון ראשוני מתייחס גם לתאורה בחדר. מוטב כי זו תהיה מרכזית שניתן להפעיל על ידי עמעם בצידי המיטה. בנוסף, מוטב כי כל נקודות החשמל תהיינה בסמיכות למיטה ולא תוסתרנה על ידי ראש המיטה או שידה סמוכה למיטה. 

                                                                     שיפוץ דירה בתל אביב

  • צבעי חדר השינה מוטב כי יהיו רכים וניטרליים המאפשרים שילוב חפצי עיצוב משתלבים  לתחושת רוגע שלווה ובטחון או חפצי עיצוב נועזים מעוררי יצרים. בחירת גוונים עזים לקירות החדר לא תביא רגיעה וגווני אפור / שחור כהים עשויים לעורר תחושת דכדוך. 

  • מיקום המיטה הנכון הוא זה שישמור על היחס בין מיטה לגודל החדר. במידה והנכם נזקקים למיטה גדולה והחדר קטן מוטב כי תמצאו  פתרון אחר לפרטי רהוט אחרים. תחושת עומס בחדר תפגע באיכות זרימת האוויר ובהתאם באיכות השינה.              שיפוץ דירה בתל אביב,  קבלן שיפוצים 

      עיצוב פנים בפרויקט שיפוץ דירה

  • מיקום הארון, שמטבעו הנו בעל נוכחות, מוטב לקבוע בקירות הניצבים  מימין ומשמאל לדלת החדר ובכך לשמר את תחושת גודל החדר. בסמוך לארון, במקום ניסתר וסמוך לארון מוטב לקבע לקיר מתלים לאוורר בגדים לאחר לבישה או  לסירוגין למקם בסטנד המוסתר על ידי דופן הארון. תאורה  בארון תקל עליכם. אפשרות נוספת לניצול מקום נכון הנה שימוש בנישה, במידה וקיימת אחת כזו בחדר. בנישה מסוג זה ניתן למקם גם שידת איפור או כורסת קריאה ומנורה. 

  • פריטי עיצוב אחרים,  הפרטים הקטנים, הם לגמרי בחירה הקשורה ברגשות המציפים זיכרונות,  קבלן שיפוצים בתל אביב אהבה ותשוקה. אל תהססו אך גם על תעמיסו. 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות -קבוצת עידן – כי איכות החיים מתחילה בבית .

שיפוץ דירה בתל אביב

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד