1700-70-90-30

שיפוץ בניינים ברעננה

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

העיר רעננה ברובה נבנתה לפני עשרות שנים ובניינים רבים נדרשים לעבור הליך שיפוץ בניינים ברעננה  – פנימי וחיצוני. בניינים רבים לא רק נראים רע מבחינה אסתטית אלא גם נדרשים לביצוע שיקום הנדסי לבטון ולברזל השלד של הבניין. למדריך לשיפוץ בניין

שיפוץ בניין מעלה אוטומטית את שווי הדירות בבניין בסביבות 10%-15%. מלבד זאת שיפוץ בניין חיצוני ופנימי מעלה את איכות החיים והופך את חווית המגורים לאיכותית יותר.

שיפוץ בניינים ברעננה

הוספת מעלית
אוסטרובסקי 13 רעננה

קבוצת עידן מתמחה בביצוע שיפוץ מבנים חיצוניים בכל רחבי הארץ וברעננה בפרט. לקבוצת עידן ניסיון בביצוע פרויקטים רבים מורכבים מבחינה הנדסית. החברה בנתה מאות יחידות דיור כקבלני מפתח בפרויקטים שונים, בתים מדורגים, וילות, דו משפחתיים ועוד. לחברה ניסיון  נוסף בביצוע גני ילדים ובתי ספר .

בשנים האחרונות עם הלך הרוח בענף הבניה למגורים עשרות חברות בניה שקורסות ונקלעות לקשיים כלכלים  הביאו לכך שהחברה הפנתה את כל משאביה לתחום ההתחדשות העירונית הכוללת בתוכה שיפוץ בניינים מחופים בשיש הכולל חיזוק וליטוש אריחים, חיזוק פסיפס נושר,חיזוק עמודים של מבנים, חידוש לובי, חידוש חניות, ביצוע טייח מחדש ושליכט צבעוני לבניינים , צביעת בניינים, הוספת מרפסות שמש מבטון ומפלדה , בניית ממ"דים וחיזוק מבנים במסגרת תמא 38 .

קבוצת עידן שיפוץ בניינים ברעננה תל אביב ונתניה

קבוצת עידן הנה קבלן רשום ברשם הקבלנים ופועלת בשיתוף פעולה עם עיריות רבות ברחבי הארץ כעיריית חיפה תל אביב במסגרת החברה המקומית של העירייה עזרה וביצרון . פרויקטים רבים  נוספים מתקיימים בשיתוף פעולה עם עיריית נתניה במסגרת פעילותה של ח.ל.ת בכל רחבי העיר נתניה. החברה פעילה מאוד באזור תל אביב בתחום הוספת מרפסות שמש מבטון, הוספת מרפסות שמש מפלדה, בניית ממ"דים וחיזוק מבנים ומבצעת את רוב הפרויקטים בצפון העיר תל אביב.

שיפוץ בניינים ברעננה – שפצו בהתאם לטרנד החם

רעננה היא אחת הערים הטובות ביותר למגורים במדינת ישראל וכל סקר שתערכו יצביע על כך. אז מה הופך את רעננה לעיר כה מבוקשת וכה טובה? מדוע כל כך הרבה אנשים חולמים לגור בעיר זו? ללא ספק הדבר קשור להשקעה הגדולה של העירייה בעיר בתשתיות, חינוך ותרבות, אך נראה כי גם יש השפעה גדולה לתושבי רעננה. כך שילוב של עירייה חזקה ותושבים חזקים לא פחות יוצרת את העיר המושלמת. העובדה שהתושבים ברעננה כה חזקים ונמצאים במצב סוציו אקונומי מצוין מובילה לכך כי אנחנו יכולים לראות כי שיפוץ בניינים ברעננה האו כה נפוץ. אם אתם רוצים להבטיח כי השיפוץ בבניין שלכם יתבצע בצורה הטובה ביותר שיש אנחנו ממליצים לכם בכל תוקף לשפץ בהתאם לטרנד בשוק. ברגע שתעשו זאת הרי שהשיפוץ יהיה הטוב ביותר ובכך אין כל ספק.

שיפוץ בניינים ברעננה – כיצד אדע מהו הטרנד בענף השיפוצים?

שיפוץ טרנדי הוא הרבה יותר יפה, איכותי, טוב ועונה על הצרכים שלכם ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת. לכן עולה שאלה חשובה ביותר והיא כיצד נבטיח שיפוץ בניינים ברעננה שיהיה הטרנדי ביותר שאפשר. מה אנחנו צריכים לעשות בכדי לוודא זאת? אם כן לנו אין לרוב את הכלים בכדי לבצע זאת ויהיה לנו קשה לדעת מהו הטרנד החם ביותר ששולט עכשיו בענף. אך מי שכן יכול לעזור לנו להבין מהו הטרנד ויכול לסייע לנו מאוד אלו הם אנשי המקצוע שבהם אנחנו נעזרים. כך אתם יכולים לפנות אל אדריכל או מעצב פנים ולשאול אותם מהו הטרנד השולט בענף השיפוצים.

שיפוץ בניינים ברעננה – נסו ללמוד מה קורה בחו"ל

שימו לב כאשר אתם ניגשים אל תכנון של שיפוץ בניינים ברעננה אתם חייבים להבין כי אתם צריכים להשקיע בעבודת הכנה ולחקור את הנושא לעומק. לא ניתן להחליט סתם כך על השיפוץ וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם בכל תוקף לנסות ולראות מה קורה בחו"ל מן הבחינה של שיפוץ ובניית בניינים חדשים. פעמים רבות לפני שהטרנד מגיע לארץ הוא קודם כל מומצא בחו"ל ולכן כל כך מומלץ לדעת מה קורה בחו"ל. כיום בעידן האינטרנט אין בעיה לברר מה הם הטרנדים הלוהטים בחו"ל ואין ספק כי באמצעות שיטוט קצר באינטרנט אתם תוכלו לבחון מה קורה במדינה זו.

שיפוץ בניינים ברעננה – חשבו שנים קדימה

כאשר אתם ניגשים אל מלאכת שיפוץ בניינים ברעננה אתם צריכים לזכור כי השיפוץ צריך להיות טוב למשך שנים ארוכות קדימה. סביר להניח כי לא תבצעו שיפוץ נוסף במשך השנים הבאות ועל כן השיפוץ צריך להיות האיכותי ביותר שיש והטוב ביותר שיש בכדי שהוא יחזיק מעמד למשך שנים ארוכות.

כאשר בוחרים בקבלן לביצוע עבודות שיפוץ חשוב לוודא שהקבלן הנו קבלן רשום ברשם הקבלנים וכי הנו בעל הידע הניסיון  והכלים לביצוע מהיר, איכותי ומקצועי של הפרויקט. לחברה מהנדסים אזרחיים המתמחים בביצוע עבודות בניה בבניינים מאוכלסים ובקרת האיכות בחברה הנה מהגבוהות בחברות בניה בארץ. .

שיפוץ בניינים ברעננה
Vila04

קבוצת עידן מובילה את תחום ההתחדשות העירונית בכל הארץ. פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות !!  קבוצת עידן -כי איכות החיים מתחילה בבית!!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

שיפוץ חיצוני וילות

שיפוץ חיצוני וילות

שיפוץ חיצוני וילות הסטטיסטיקה אינה משקרת – מרבית הקונים של וילות יד שניה, קונים את הווילה הנבחרת שלהם עם תכנית סדורה לשנות אותה מן הקצה

קרא עוד »
שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי יוקרה הוא ערך שאפשר להביא לידי ביטוי בשלל צורות, אבל בתוך נתיב מאוד צר של סטנדרטים. כשאתם בוחרים לעצב את הבית שלכם

קרא עוד »
צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית צביעת מעטפת החוץ של בית פרטי לא מחייבת להגיע למצב בו הצבע כבר דהוי כולו ומתקלף. בניגוד לצבע לקירות פנים, צבע חוץ

קרא עוד »
1-700-70-90-30