שיפוץ בניינים בקריות

שיפוץ בניינים בקריות – מתי הצעד הזה יידרש? אחרי כמה שנים טובות זה פשוט קורה. הבניין המשותף כנראה לא נראה אותו הדבר. הצבע מתקלף, הריצוף נסדק והמקום כולו נראה שחוק ועייף יותר. זה בדיוק הזמן לתכנן מהלך של שיפוץ בניינים , ויש כמה סיבות טובות לכך.

 

שיפוץ בניינים בקריות – לשדרג את ערך הנכס

אחד היתרונות המרכזיים של פרויקט שיפוץ בניינים בקריות הוא שמדובר במהלך שמעלה את ערך הנכס שלנו. אין ספק שגובה שכר הדירה שנקבע מושפע במידה רבה לא רק מהמיקום או מגודל הדירה, אלא גם מאיכות החיים במבנה המשותף. בניין מוזנח או לא-מאוד-מזמין ישאיר לכם פחות מרחב תמרון. לעומת זאת, שיפוץ המבנה מאפשר לכל בעלי הדירות בבניין ליהנות מדירות שערכן גבוה יותר, בין אם הם מתכננים למכור אותן ולהשיג תשואה נאה, ובין אם השאיפה היא למצוא שוכרים שישלמו שכר דירה גבוה יחסית.

 

שיפוץ בניינים בקריות – איכות חיים אחרת

יכול מאוד להיות שאתם דווקא רוצים להישאר לגור בדירה שלכם, אבל הסביבה שלכם קצת פחות נעימה. המבנה נראה מיושן, הקירות הלבנים הפכו לאפורים (במקרה הטוב) והמסלול מהרכב אל חדר המדרגות מספק חוויה שלילית למדי. שיפוץ בניינים בקריות הוא דרך לא רעה בכלל לשנות את המצב ולהפוך את הסביבה שלכם לנעימה יותר. כך תוכלו לצבוע מחדש את הקירות, לבחור חיפוי חדש למעטפת המבנה, לשפץ את חדר המדרגות וללטש את הלובי או את החניון. כך תגלו שאתם נהנים הרבה יותר מהנכס שלכם, גם כשאתם מחוץ לדירה.

 

שיפוץ בניינים בקריות – איך מתחילים?

כדי לבצע שיפוץ בניינים בחיפה  בקריות מומלץ להתחיל מבחירת גורם מקצועי שילווה אתכם לכל אורך הדרך. קבוצת עידן, עם ניסיון רב בתכנון וניהול עבודות שיפוץ בניינים בקריות ובאזורים רבים בארץ, היא אחת החברות המובילות בתחום. עם הליווי המקצועי, הצוות המיומן והיחס האישי, תוכלו לדעת שהפרויקט שלכם בידיים טובות. יחד נקבע את המטרות ואת היעדים שלכם, את התקציב העומד לרשותכם ואת המסלול האידאלי בדרך אל נקודת הסיום.

 

שיפוץ בניינים בקריות – טיפ קטן לסיום

לפני שאתם יוצאים למסע זכרו כלל אחד חשוב: שיפוץ בניינים בקריות צריך להתבצע באישור של רוב דיירי הבניין. במילים אחרות, רגע לפני שתבחרו קבלן שיפוצים, אספו את הדיירים, הציעו להם לבצע שיפוץ,שיפוץ בניינים בתל אביב ספרו להם מה ירוויחו מהמהלך הזה, וקבלו את ברכת הדרך. כך יהיה לכם פשוט יותר להתנהל לכל אורך הדרך, כשאתם יודעים שיש לכם את הגב של השכנים.

שיפוץ בניינים בקריות

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד