• 1700-70-90-30
  • office@idangroup.co.il
  • ראשון עד חמישי 9:00 - 17:30
תפריט

שיפוץ בניין מגורים

חלק מהבניינים בישראל ישנים מאוד ומטים ליפול, עובדה זו משמעה כי אנחנו רואים יותר ויותר אנשים המעוניינים לשפץ את בנייני המגורים שלהם ולשדרג את המגורים שלהם

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

שיפוץ בניין מגורים

. ואכן אין דבר מהנה יותר מאשר לגור בבית משופץ וחדש. זה דבר המשפר את איכות החיים בצורה ניכרת ומשפר אותה בכמה רמות. על כן שיפוץ הבניין הוא אחד הדברים המבוקשים ביותר שיש ורבים יעשו הכול בכדי לשפץ את הבניין שלהם ולהעלות את רמת החיים שלהם בכמה רמות. כמובן שהשיפוץ עצמו יכול להיות בלגן לא קטן והוא יכול לגרום לנו למפח נפש אך אל מול היתרונות העצומים שלו הרי שמדובר בדבר בעל ערך אדיר המשדרג את חיינו בכמה רמות. נראה כי מגמת השיפוצים אפילו עברה את מגמת קניית הבתים והדבר מלמד אותנו על הביקוש הרב שיש לשיפוץ בתים וניתן לומר כי מגמה זו רק תלך ותתחזק. אין ספק כי לקבלני השיפוצים לא חסרה עבודה ואין ספק כי להיות קבלן שיפוצים זה אחת העבודות המשתלמות ביותר שיש. אם כן למה אתם מחכים? התחילו לשפץ ותיהנו משדרוג רמת החיים שלכם בכמה רמות.

שיפוץ בניין מגורים – כיצד הוא משתלב עם תכנית תמ"א?

שיפוץ בניין מגורים לכאורה יכול להעלות הרבה כסף ולגרום לנו לחיסרון כיס ניכר אך זה לכאורה. אם אתם רוצים לאל לשלם שקל על שיפוץ הבניין שלכם ולהרוויח דירה חדשה וגדולה בחינם אתם יכולים לפנות אל קבלן של תמ"א 38. שיטה זו הומצאה על ידי המדינה והיא נועדה להכין את הבניינים הישנים לרעידות האדמה. הבסיס של השיטה הוא שבמקום תשלום על שיפוץ הבניין והכנתו לרעידת אדמה הקבלן מקבל כמה דירות חדשות בבניין. כך כולם מרוויחים, גם הבניין מוכן לרעידות אדמה, גם הדיירים מקבלים דירות חדשות וגם הקבלן מקבל דירות בחינם. אין ספק שמדובר בשיטה מצוינת בעלת ערך עצום לציבור הישראלי ובעלת יתרונות עצומים. 

שיפוץ בניין מגורים – מה החיסרון בתמ"א 38?

אז מה הבעיה עם שיפוץ בניין מגורים לפי תכנית תמ"א 38? מדוע היא לא צוברת תאוצה כמו שצריך? התשובה היא שבפריפריה לקבלן לא משתלם לבנות בתים לפי תכנית זו מכיוון שהוא לא יקבל סכומים מספקים על הדירות החדשות שהוא יקנה. כך יוצא כי הפריפריה אינה מוכנה לרעידות אדמה והדבר יוצר בעיה רצינית ביותר היכולה להוביל לנזקים עצומים במקרה של רעידות אדמה גם ברכוש וגם בנפש ואנו חייבים לקחת זאת בחשבון.

 

שיפוץ בניין מגורים ברמת השרון

הידעתם שרמת השרות הייתה בעברה מעברה עם פחונים ואוהלים? כן בראשית המדינה רמת השרון הייתה ישוב המאוכלס בעולים חדשים אשר גרו בתנאים ירודים ביותר. אך מאז חלף זמן רב ורמת השרון נחשבת לאחת הערים היפות והטובות ביותר בארץ. כל מי שביקר ברמת השרון לא היה יכול שלא להתרשם מהווילות הענקיות שבעיר זו ומרמת החיים הגבוהה בעיר זו. העובדה כי העיר במרחק של רבע שעה מתל אביב רק הופכת אותה ליותר מבוקשת וניתן לומר בפה מלא כי רמת השרון היא אחד הישובים המבוססים ביותר במדינה. לא רק זאת אלא שרמת השרון נמצאת גם על כביש חמש ומטר מנתיבי איילון מה שהופך את ההגעה אליה לאיכותית ביותר ואת התחבורה בה למתקדמת ביותר. כחלק מכך שיפוץ בניינים רמת השרון הוא דבר נפוץ ביותר ואנו עדים לכך כי כל הזמן משופצים עוד ועוד בניינים בעיר זו. עובדה זו מבטיחה כי לקבלנים ברמת השרון לא תחסר עבודה ולמעשה ניתן לומר כי ישנו מחסור בקבלנים לשיפוץ בניין מגורים ברמת השרון. עובדה המלמדת אותנו כמה התושבים של רמת השרון אוהבים לשפץ ואם היינו עוסקים בניחושים היינו אומרים כי מגמה זו רק תלך ותגבר.

שיפוץ בניינים למגורים רמת השרון – יוקרה היא שם המשחק

כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ בניינים רמת השרון אנחנו חייבים לזכור כי שם המשחק בה הוא יוקרה. תושב השרון המשפץ אץ ביתו רוצה להבטיח כי הבית שלו יהיה היוקרתי ביותר והיפה ביותר וזאת בכדי להבטיח כי הוא יחיה ברמת החיים הגבוהה ביותר שיש. בית יוקרתי הוא בית שכיף יותר לגור בו ולא פחות חשוב כיף יותר לארח בו משפחה וחברים. על כן שווה להשקיע עוד קצת בבית ולהבטיח כי הוא יהיה יוקרתי. יוקרה יכולה להשתקף בכל חדר בבית מחדר האמבטיה ועד המטבח ואנו חייבים לקחת זאת בחשבון כאשר אנחנו מתכננים את הבית.

שיפוץ בניינים למגורים רמת השרון – כיצד נבטיח שיפוץ יוקרתי?

אז כיצד נבטיח כי שיפוץ בניין מגורים יהיה יוקרתי ככל הניתן? מה אנחנו צריכים לעשות בכדי שיוקרה תהיה שמו השני של ביתנו? התשובה היא שאנחנו צריכים להשקיע בשניים. ראשית אנחנו צריכים להבטיח כי נבחר אדריכל המבין כיצד לתכנן בתי יוקרה. כך נבטיח כי התכנון ישקף את הרצון שלנו לבנות בית יוקרתי. אך בכך לא די ואנחנו צריכים לבחור גם קבלן שיבצע את התכנית ברמת הגימור היוקרתית ביותר שיש. באמצעות שני אלה נבטיח כי הבית שלנו יוקרתי ואיכותי.

שיפוץ בניין מגורים

שתפו:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
1-700-70-90-30