1700-70-90-30

שיפוץ בניין מגורים

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

שיפוץ בניין מגורים

מעוניינים לשפץ את הבניין אבל לא יודעים מאיפה להתחיל? אולי כדאי להתחיל בהתחלה ולבדוק מי בדיוק מעוניין בכך ומי לא. האם אלו רק אתם שמתעניינים כרגע באפשרות של שיפוץ בניין מגורים? האם ישנם דיירים נוספים שהצלחתם לחבר לרעיון? האם ישנם דיירים שאינם מעוניינים בכך? השלב הראשון בכל תהליך שיפוץ של בניינים משותפים הוא השלב של בדיקת האפשרות מול הדיירים האחרים ווידוא שאכן יש לכם רוב מיוחס לביצוע המהלך.

קבלן שיפוץ בניינים ברחובות

הסכמת כלל הדיירים – תנאי ראשון לשיפוץ בניין מגורים

אם אתם רוצים לעבור תהליך של שיפוץ בניין מגורים מן המסד ועד הטפחות, אתם זקוקים להסכמתם של כל הדיירים או לפחות להסכמה של רוב מיוחס בבניין. אם לא תוכלו להשיג רוב מיוחס של דיירים לטובת המהלך, לא תוכלו לבצע אותו כפרויקט כללי לשיפוץ הבניין כולו. הנושא של הסכמת דיירים לביצוע שיפוץ של בניינים משותפים זכה בשנים האחרונות, לאור התרבות פרויקטי תמא 38, לשורה ארוכה של תקדימים משפטיים, המגדירים כיום את התנאים המשפטיים להשגת הסכמת כלל הדיירים והיכולת לחייב דיירים סרבנים במידה ואלו מתעקשים שלא להסכים למהלך. יחד עם זאת, גם היום, ישנן לא מעט נסיבות שבהן הזכות של הדייר הסרבן לסרב למהלך הן נסיבות לגיטימיות שעל יתר הדיירים יהיה להתמודד איתן. את כל הדברים האלה תוכלו לברר ולבדוק רק לאחר שתזניקו את המהלך ותראו לאן נושבת הרוח.

אפשר לשפץ בניין לבד

אחרי שאמרנו את זה, שיפוץ בניין מגורים היא האפשרות המועדפת עליכם אבל לחלוטין לא האפשרות היחידה שעומדת בפניכם. אם אתם מנסים ומנסים לשכנע את כל הדיירים ולא מצליחים להשיג את ההסכמה של כולם, או לא מצליחים להגיע למכנה משותף סביב כלל המרכיבים של השיפוץ, אתם בהחלט יכולים לעשות את המהלך בעצמכם ולשפץ את הדירה שלכם באופן עצמאי, לרבות הוספת מרפסת תלויה כאשר הדיירים מתחתכם אינם מעוניינים להיכנס לאף מהלך שיפוץ. יחד עם זאת, עליכם לקחת בחשבון שהדבר היחיד שתוכלו לשפץ הוא הדירה שלכם. לא הלובי, לא הגינה, לא החניות הפרטיות, לא המעלית, לא הגג המשותף ולמעשה לא שום חלק מהשטח המשותף בבניין – את אלה לא תוכלו לשפץ ללא הסכמת כלל הדיירים.

בהתאם לכך, אם מטרת השיפוץ היא שיפוץ של רכיבים בשטח המשותף, ברור שיהיה עליכם להשיג את הסכמת כלל הדיירים למהלך, ואם אתם לא יודעים איך לעשות את זה, כדאי להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתחום זה או עם חברה המספקת שירותי שיפוץ בניין מגורים ויודעת בדרך כלל להתמודד עם כלל הסירובים וההתנגדויות של דיירים סרבנים. לרוב, עם קצת ידע מקצועי אפשר להסביר לכל דייר את כל מה שהוא צריך לדעת על מנת להסכים למהלך ואפילו לראות עד כמה הוא נחוץ ועד כמה הוא יכול להועיל לו.

שיפוץ בניין מגורים משותף

. ואכן אין דבר מהנה יותר מאשר לגור בבית משופץ וחדש. זה דבר המשפר את איכות החיים בצורה ניכרת ומשפר אותה בכמה רמות. על כן שיפוץ הבניין הוא אחד הדברים המבוקשים ביותר שיש ורבים יעשו הכול בכדי לשפץ את הבניין שלהם ולהעלות את רמת החיים שלהם בכמה רמות. כמובן שהשיפוץ עצמו יכול להיות בלגן לא קטן והוא יכול לגרום לנו למפח נפש אך אל מול היתרונות העצומים שלו הרי שמדובר בדבר בעל ערך אדיר המשדרג את חיינו בכמה רמות. נראה כי מגמת השיפוצים אפילו עברה את מגמת קניית הבתים והדבר מלמד אותנו על הביקוש הרב שיש לשיפוץ בתים וניתן לומר כי מגמה זו רק תלך ותתחזק. אין ספק כי לקבלני השיפוצים לא חסרה עבודה ואין ספק כי להיות קבלן שיפוצים זה אחת העבודות המשתלמות ביותר שיש. אם כן למה אתם מחכים? התחילו לשפץ ותיהנו משדרוג רמת החיים שלכם בכמה רמות.

שיפוץ בניין מגורים – כיצד הוא משתלב עם תכנית תמ"א?

שיפוץ בניין מגורים לכאורה יכול להעלות הרבה כסף ולגרום לנו לחיסרון כיס ניכר אך זה לכאורה. אם אתם רוצים לאל לשלם שקל על שיפוץ הבניין שלכם ולהרוויח דירה חדשה וגדולה בחינם אתם יכולים לפנות אל קבלן של תמ"א 38. שיטה זו הומצאה על ידי המדינה והיא נועדה להכין את הבניינים הישנים לרעידות האדמה. הבסיס של השיטה הוא שבמקום תשלום על שיפוץ הבניין והכנתו לרעידת אדמה הקבלן מקבל כמה דירות חדשות בבניין. כך כולם מרוויחים, גם הבניין מוכן לרעידות אדמה, גם הדיירים מקבלים דירות חדשות וגם הקבלן מקבל דירות בחינם. אין ספק שמדובר בשיטה מצוינת בעלת ערך עצום לציבור הישראלי ובעלת יתרונות עצומים.

שיפוץ בניין מגורים – מה החיסרון בתמ"א 38?

אז מה הבעיה עם שיפוץ בניין מגורים לפי תכנית תמ"א 38? מדוע היא לא צוברת תאוצה כמו שצריך? התשובה היא שבפריפריה לקבלן לא משתלם לבנות בתים לפי תכנית זו מכיוון שהוא לא יקבל סכומים מספקים על הדירות החדשות שהוא יקנה. כך יוצא כי הפריפריה אינה מוכנה לרעידות אדמה והדבר יוצר בעיה רצינית ביותר היכולה להוביל לנזקים עצומים במקרה של רעידות אדמה גם ברכוש וגם בנפש ואנו חייבים לקחת זאת בחשבון.

שיפוץ בניין מגורים ברמת השרון

הידעתם שרמת השרות הייתה בעברה מעברה עם פחונים ואוהלים? כן בראשית המדינה רמת השרון הייתה ישוב המאוכלס בעולים חדשים אשר גרו בתנאים ירודים ביותר. אך מאז חלף זמן רב ורמת השרון נחשבת לאחת הערים היפות והטובות ביותר בארץ. כל מי שביקר ברמת השרון לא היה יכול שלא להתרשם מהווילות הענקיות שבעיר זו ומרמת החיים הגבוהה בעיר זו. העובדה כי העיר במרחק של רבע שעה מתל אביב רק הופכת אותה ליותר מבוקשת וניתן לומר בפה מלא כי רמת השרון היא אחד הישובים המבוססים ביותר במדינה. לא רק זאת אלא שרמת השרון נמצאת גם על כביש חמש ומטר מנתיבי איילון מה שהופך את ההגעה אליה לאיכותית ביותר ואת התחבורה בה למתקדמת ביותר. כחלק מכך שיפוץ בניינים רמת השרון הוא דבר נפוץ ביותר ואנו עדים לכך כי כל הזמן משופצים עוד ועוד בניינים בעיר זו. עובדה זו מבטיחה כי לקבלנים ברמת השרון לא תחסר עבודה ולמעשה ניתן לומר כי ישנו מחסור בקבלנים לשיפוץ בניין מגורים ברמת השרון. עובדה המלמדת אותנו כמה התושבים של רמת השרון אוהבים לשפץ ואם היינו עוסקים בניחושים היינו אומרים כי מגמה זו רק תלך ותגבר.

שיפוץ בניינים למגורים רמת השרון – יוקרה היא שם המשחק

כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ בניינים רמת השרון אנחנו חייבים לזכור כי שם המשחק בה הוא יוקרה. תושב השרון המשפץ אץ ביתו רוצה להבטיח כי הבית שלו יהיה היוקרתי ביותר והיפה ביותר וזאת בכדי להבטיח כי הוא יחיה ברמת החיים הגבוהה ביותר שיש. בית יוקרתי הוא בית שכיף יותר לגור בו ולא פחות חשוב כיף יותר לארח בו משפחה וחברים. על כן שווה להשקיע עוד קצת בבית ולהבטיח כי הוא יהיה יוקרתי. יוקרה יכולה להשתקף בכל חדר בבית מחדר האמבטיה ועד המטבח ואנו חייבים לקחת זאת בחשבון כאשר אנחנו מתכננים את הבית.

שיפוץ בניינים למגורים רמת השרון – כיצד נבטיח שיפוץ יוקרתי?

אז כיצד נבטיח כי שיפוץ בניין מגורים יהיה יוקרתי ככל הניתן? מה אנחנו צריכים לעשות בכדי שיוקרה תהיה שמו השני של ביתנו? התשובה היא שאנחנו צריכים להשקיע בשניים. ראשית אנחנו צריכים להבטיח כי נבחר אדריכל המבין כיצד לתכנן בתי יוקרה. כך נבטיח כי התכנון ישקף את הרצון שלנו לבנות בית יוקרתי. אך בכך לא די ואנחנו צריכים לבחור גם קבלן שיבצע את התכנית ברמת הגימור היוקרתית ביותר שיש. באמצעות שני אלה נבטיח כי הבית שלנו יוקרתי ואיכותי.

שיפוץ בניין מגורים

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

שיפוץ חיצוני וילות

שיפוץ חיצוני וילות

שיפוץ חיצוני וילות הסטטיסטיקה אינה משקרת – מרבית הקונים של וילות יד שניה, קונים את הווילה הנבחרת שלהם עם תכנית סדורה לשנות אותה מן הקצה

קרא עוד »
שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי יוקרה הוא ערך שאפשר להביא לידי ביטוי בשלל צורות, אבל בתוך נתיב מאוד צר של סטנדרטים. כשאתם בוחרים לעצב את הבית שלכם

קרא עוד »
צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית צביעת מעטפת החוץ של בית פרטי לא מחייבת להגיע למצב בו הצבע כבר דהוי כולו ומתקלף. בניגוד לצבע לקירות פנים, צבע חוץ

קרא עוד »
1-700-70-90-30