שיפוץ בניין עם קבוצת עידן

פנו עוד היום לקבוצת עידן לקבלת הצעת מחיר לשיפוץ המבנה שלכם שיפוץ בניין חיצוני מחיר הוגן ואיכות מעולה.

שיפוץ בניין חיצוני

בניינים רבים בישראל נדרשים לבצע שיפוץ בניין  חיצוני בכדי לשקם את הבטונים הפגומים הדורשים הליך תיקון ושיקום.

בכדי שהשיפוץ יהיה מוצלח ואיכותי מוטב לבצעו  על ידי חברה קבלנית מקצועית ומנוסה בשיפוץ ושיקום מבנים.  נדרשת מיומנות וניסיון בשיקום מבנים. לא כל קבלן בניין יודע כיצד לבצע שיקום מבנים. כמו כן , נדרש ניסיון בביצוע עבודות בניה בסביבת מגורים מאוכלסת ,שכן נדרשת הקפדה יתרה על עניין הבטיחות והביטוחים מכיוון והשיפוץ נע בסביבת מגורים בה ישנם עוברים ושבים העלולים חלילה להיפגע כתוצאה מעבודה רשלנית ולא בטיחותית. מה שניתן לעשות באתר בניה מרוחק ומגודר אסור לעשות בשיפוץ חיצוני למבנה.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

שיפוץ בניין חיצוני מי משלם?

בעלי הדירות הם אלה שמשלמים עבור השיפוץ. בסביבת מגורים בחתך סוציו -אקנומי נמוך לעתים משרד השיכון והמדינה מממנים את עלות השיפוץ וישנה קרן מיוחדת העוזרת לבניינים בסביבת מגורים מעין זו.

בעיריית תל אביב ישנו ארגון הנקרא עזרה ובצרון . ארגון זה מלווה וועד בתים המעוניינים לבצע שיפוץ מבנה וחידוש חזיתות המבנה. עזרה ובצרון מספקים לבניינים המעוניינים בשיפוץ ליווי החל משלב ביצוע כתב הכמויות לתמחור קבלנים. לחברה מחירון אשר הקבלנים המשתתפים במכרז ונמצאים במאגר הקבלנים של עזרה ובצרון נותנים אחוז הנחה על העבודה .

הקבלנים נכנסים למאגר הקבלנים לאחר שעברו סינון מוקפד ובדיקת יכולות ביצוע, ניסיון והיתכנות פיננסית.

בשלב הבא עזרה ובצרון מספקים לדיירים הלוואה ללא ריבית והצמדה אשר בדרך כלל מחולקת ל  – 60 תשלומים שווים אשר משולמים באמצעות הוראת קבע עליה חותם בעל הדירה.

שיפוץ בניין חיצוני שלבי ביצוע

שלב א'

בשיפוץ בניין חיצוני, החלטת דיירים על ביצוע שיפוץ בניין חיצוני.

שלב ב'

החלטה על סדר גודל של תקציב לשיפוץ הבניין.

שלב ג'

קבלת הצעות מחיר לשיפוץ הבניין מחברות בניה המתמחות בתחום שיפוץ מבנים  ובדיקת רישיון קבלן בתוקף.

שלב ד'

בחירת קבלן ומפקח המתמחה בליווי דיירים בשיפוץ בניין.

שלב ה'

ביצוע עבודות הבניה והשיפוצים תוך הקפדה על תקנות הבניה.

שיפוץ בניין חיצוני שלבי ביצוע

שלב א'

בשיפוץ בניין חיצוני, החלטת דיירים על ביצוע שיפוץ בניין חיצוני.

שלב ב'

החלטה על סדר גודל של תקציב לשיפוץ הבניין.

שלב ג'

קבלת הצעות מחיר לשיפוץ הבניין מחברות בניה המתמחות בתחום שיפוץ מבנים  ובדיקת רישיון קבלן בתוקף.

שלב ד'

בחירת קבלן ומפקח המתמחה בליווי דיירים בשיפוץ בניין.

שלב ה'

ביצוע עבודות הבניה והשיפוצים תוך הקפדה על תקנות הבניה.

שיפוץ מבנים חיצוני

מחירים ועלויות

שיפוץ בניין חיצוני מחיר

שיפוץ למעטפת חיצונית של בניין, גם אם פשוט מאוד ברמה הטכנית שלו, יכול להיות מורכב מאוד מבחינה לוגיסטית. הסיבה לכך היא כמובן שפעולות השיפוץ במקרה כזה נדרשות לביצוע בין שמים וארץ, מה שמחייב הקמה של התקנים, פיגומים וקונסטרוקציות, שיאפשרו את ביצוע העבודה גם בגובה של עשרות מטרים באוויר, הרחק מגובה הקרקע. לאור מאפיין זה של כל פרויקט שיפוץ בניין חיצוני מחיר הפרויקט יכול לעיתים להפתיע את הלקוח מהצד הפחות נעים של המילה, אבל כשבוחנים את הדברים בצורה הגיונית, לרוב מדובר במחיר מוצדק ובלבד שעשיתם כמובן את הבדיקות וההשוואות הנדרשות, בטרם קיבלתם החלטה.

בעלי דירות בבניינים רבים הבינו לאחרונה את הערך הרב והתועלת המתקבלת כתוצאה משיפוץ בניין משותף וכיום ניתן לראות יותר ויותר בניינים העוברים תהליך של שיפוץ חיצוני למבנה.

פרויקט שיפוץ בניין חיצוני מוסיף רבות לאיכות החיים מכיוון שלמרות שרוב הדירות בבניין בדרך כלל עברו שיפוץ ונראות יפות ומתוחזקות החוץ של המבנה עדיין מיושן ונראה לא טוב.

כאשר מחליטים לבצע שיפוץ יש להחליט תחילה על סוג השיפוץ : האם מעוניינים לבצע חיזוק עמודים ותיקונים קונסטרוקטיבים למבנה ? האם מעוניינים לבצע תיקונים קוסמטיים נקודתיים או מהפך של ממש?

המחירים לשיפוץ בניין משתנים בהתאם לסוג העבודות המבוצעות על ידי קבלן שיפוץ בניין אותו תבחרו לביצוע העבודה. בעוד ששיפוץ נקודתי פשוט יכול להתחיל בפחות מעשרת אלפים ש"ח לבעל דירה בבניין משותף, המחיר לשיפוץ מקיף כולל חדרי מדרגות ,חניות ועוד יכול גם להגיע למחירים גבוהים משמעותית ועד ל – 80,000 שח בבניין ללא הרבה דיירים המעוניינים לבצע עבודות שיפוץ מקיף וכולל.

עלות שיפוץ בניין משותף בתל אביב משתנה בהתאם לדרכי הגישה לבניין בעוד שבמרכז העיר יקר יותר לשפץ מכיוון ויש בעיות רבות בנגישות ובאספקת חומרי בניה . הסעת הפועלים אפילו משפיעה על המחיר מכיון ולהגיע למרכז תל אביב בשעות הבוקר כרוכה בעמידה בפקקים רבים קבלן שיפוצים.

עיבוי חיזוק וחידוש עמודים בקומת העמודים  – בבניינים בהם נראה כי העומס המופעל על העמודים גורם לסדקים ולפגיעה ביסודות הבניין ובמצב זה יש צורך לחפור מטר בעמודה לקלף את כל הבטון הפגום לטפל בברזל החשוף ואז לצקת עיבוי קונסטרוקטיבי לעמודים אשר יחזק אותם וימנע אפשרות קריסה זמן רב לאחר השיפוץ.

שיפוץ צבע כללי עלות שיפוץ בניין משותף – שיפוצים צבע כללי לכל הבניין וחידוש הנראות נע בין 10,000 ש"ח ל – 20,000 ש"ח.

טייח מחדש  – המחיר נע  בין  שיפוץ בניין20,000 ש"ח ול – 30,000 ש"ח לדייר .

ביצוע חיפוי שיש חדש  – לרוב מתקינים שיש מקומי או שיש חברוני או שיש איטלקי / סיני . המחירים מגיעים לסביבות 50,000  ש"ח לבעל דירה בבניין.

חיזוק אריחי שיש  – המתנתקים מבניין קורה בהרבה מבנים שבוצע בהם חיפוי שיש .המחיר הנו בסביבות 25,000 ש"ח לבעל דירה .

קבוצת עידן מציעה ליווי מלא של תהליך שיפוץ הבניין החל משלב קבלת החלטה על התקציב ועד לביצוע מושלם כולל ליווי מלא של אדריכל החברה וביצוע הדמיות ללא עלות!!

בשלב הראשון לתהליך שיפוץ בניין משותף יש להחליט על ביצוע שיפוץ חיצוני בבניין משותף באסיפת דיירים על פי חוקי הבית המשותף.

לאחר מכן ניתן להתחיל השוואת מחירים בין קבלנים או לחילופין לפנות לאגודה לתרבות הדיור, עזרה ובצרון או חלת בכדי לקבל ליווי של תהליך השיפוץ.

מחיר שיפוץ בית משותף נקבע לפי מצב הבניין הקיים . ככל שמצב הבניין גרוע יותר וחמור יותר עלות השיפוץ יקרה יותר. כאשר לבניין קיימת בעיה בעמודי התמיכה, סדקים רבים וברזל בניין חשוף השיפוץ הנדרש מקיף יותר ודורש שיקום בטונים וביצוע חיזוקים. לעתים בשל מצב בניין חמור מאוד יש לקלף את כל הטיח הקיים ולבצע טיח מחדש לבניין.

בניינים במצב טוב עלויות השיפוץ שלהם נמוכות יותר.

כאשר מתחילים בהליך שיפוץ בניין יש תחילה לחשוב על מטרת השיפוץ והתקציב אותו מעוניינים בעלי הדירות להשקיע. ניתן לבצע שיפוץ קונסטרוקטיבי בלבד בכדי לטפל בבעיות ההנדסיות של הבניין ללא טיפול קוסמטי . לא מומלץ  לבצע אך ורק תיקון קונסטרוקטיבי מכיוון והתועלת הרבה שבחידוש חזיתות מבנה מתקבלת כאשר מבצעים שיפוץ המעניק למבנה מראה חדש ואיכותי.

קבוצת עידן הנה חברת בניה מנוסה בתחום שיפוץ הבתים המשותפים. החברה עובדות בפרויקטים רבים ברחבי הארץ בשיתוף עיריות רבות כמו עירית תל אביב עם חברת הבת עזרה ובצרון, האחראית לשיפוץ וחידוש חזיתות מבני ברחבי העיר תל אביב בעבודות שונות כמו חיזוק אריחי שיש, ביצוע טייח מחדש ושליכט צבעוני, חיזוק מבנים מחופים בפסיפס , ביצוע חיפוי לוקו בונד ועוד.

לקבוצת עידן צוותי עבודה קבועים,  שכל צוות מתמחה בתחום שיפוץ ספציפי וכך לקוחות החברה זוכים למוצר האיכותי והמתקדם ביותר בתחום שיפוץ הבתים המשותפים.  אז אם אתם חיים בבניין עם טייח רופף, או בניין מחופה בשיש אשר האריחים מתפרקים וצונחים מטה ומסכנים את העוברים ושבים פנו לקבוצת עידן עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות .

שיפוץ בית משותף מחיר

דוגמא למפרט שיפוץ מלא בגמר סופי של שליכט צבעוני חיזוק אריחי שיש

ובכן, בכל פרויקט שיפוץ ולא משנה אם מדובר בשיפוץ פנים סטנדרטי או שיפוץ בניין חיצוני מחיר הפרויקט יכול להיות מושפע משורה של גורמים, שחלקם כלל לא קשורים באופן ישיר לתוצאה הסופית שמקבל הלקוח. כך למשל, כאשר נדרשות יציקות בטון, יציקות אלה דורשות כמות גדולה של לוחות עץ ליצירת תבניות היציקה על פי תכנית הבנייה. על אף שלתבניות עץ אלה, שעלותן יכולה להצטבר לסכומים לא קטנים אין כל השפעה ישירה על טיב התוצאה ללקוח, בפועל הן הכרחיות לצורך ביצוע היציקות ולא ניתן לוותר עליהן. בחישוב עלות פרויקט יש לקחת בחשבון אלמנטים כמו עלות חומרי גלם, עלות עבודה וכמובן עלות לוגיסטית. גם בפרויקטים של שיפוץ פנים, יכולות להיות עלויות לוגיסטיקה לא קטנות, כמו למשל עלויות למשפך פסולת בניין ומכולת פינוי, פיגום נייד גבוה או אפילו משטח הרמה להגבהת ציוד וחומרים אל קומת השיפוץ, אבל דווקא במקרה של שיפוץ חוץ, עלויות הלוגיסטיקה יכולות להרקיע שחקים, כאמור בגין האתגר של עבודה בגובה.

במקרה של שיפוץ בניין חיצוני מחיר הפרויקט בהיבט הספציפי של עלויות לוגיסטיקה, מושפע במיוחד בהתקנים בהם נעשה שימוש לצורך עבודה בגובה וביצוע כל העבודות הנדרשות לרוחב מעטפת החוץ של הבניין. התקנים אלה יכולים להתחיל ממערך סנפלינג המאפשר גלישה לאורך הבניין וביצוע עבודות חוץ, בעיקר קלות והם יכולים לכלול פיגום תלוי, המבוסס על מרפסת מתכת הנתלית מגג המבנה ואיתה ניתן לגלוש לאורך הבניין לביצוע כל סוגי העבודות. במקרים רבים, הבחירה היא דווקא בפיגומי זקפים אותם פורשים לכל אורך וגובה הבניין, על מנת לאפשר עבודה בכמה אזורים שונים של מעטפת הבניין בו זמנית. פיגומים אלה מאפשרים לעובדים לנוע באופן חופשי לאורך ורוחב מעטפת הבניין באופן מקביל.

העניין הוא, שפתרונות אלה לעבודה בגובה על מעטפת חוץ לבניין, נדרשים בכל סוג של פרויקט חוץ ולא משנה אם מדובר בהחלפה וחיזוק של אריחי חיפוי או בשיפוץ יסודי ומקיף של כל מעטפת הבניין. המשמעות היא שככל שהפרויקט נרחב יותר, כך עלותו הכוללת תהיה גבוהה יותר וכך הנתח היחסי של עלויות הלוגיסטיקה הקשורות בעבודה בגובה, יהיה קטן יותר וכמובן להיפך – אם כל פרויקט השיפוץ נועד להחלפה וחיזוק של אריחי חיפוי חוץ למשל, הרי שעלויות הלוגיסטיקה יכולות להפוך לרכיב הגדול ביותר והמכביד ביותר של עלות הפרויקט.

בפרויקטים רבים של שיפוץ בניין חיצוני מחיר הפרויקט יכול להשפיע על היקפו של הפרויקט כולו אבל דווקא בכיוון הנגדי לזה שנהוג לחשוב עליו. במילים אחרות, במקרים רבים של שיפוץ מינורי ושטחי למעטפת הבניין, נוצרת כדאיות של ממש להרחיב את הפרויקט ולבצע מהלכי שיפוץ עמוקים יותר ונרחבים יותר, על מנת "להצדיק" את העלויות הלוגיסטיות הכרוכות בהקמת פיגומים לביצוע עבודות בגובה. אבל האם שיקול זה הוא נכון, כלומר האם נכון להרחיב פרויקט שיפוץ חוץ רק כדי להפוך את העלויות הלוגיסטיות לכדאיות יותר? ובכן, הדבר תלוי בשורה של גורמים, לרבות גיל הבניין ושאיפות הדיירים בו לביצוע שינויים מבניים נוספים. ככלל, אפשר לומר את הדבר הבא: אם ישנה מחשבה או רצון בקרב דיירי הבניין לבצע שינויים מבניים מעמיקים יותר, כמו למשל שינוי חזית הבניין או הוספת מרפסות לכל דירות הבניין, יש בהחלט מקום לשקול הקדמה של פרויקט כזה וחיבורו עם פרויקט נקודתי יותר של החלפת חיפוי בלבד למשל. חיבור בין שני הפרויקטים יהפוך את עלות הפרויקט הבודד לכדאית הרבה יותר ויחסוך עד מאות אלפי שקלים בעלויות לוגיסטיות לשני פרויקטים נפרדים.

שיפוץ מבנים מפרטים לדוגמא

 חיפוי אבן לפי המפרט הבא:

חיפוי אלומיניום לפי המפרט הבא:

 ביצוע טיח מחדש גמר שליכט צבעוני לפי המפרט הבא: 

כאשר בוחרים חברה לשיפוץ חיצוני למבנים חשוב לבחור קבלן רשום ואיכותי – קבוצת עידן עבורכם. 

פרק 1 - תיקון וצביעת קירות חוץ

תיקון קירות חוץ עם טיח חלק/שפריץ קיים וגמר שליכט צבעוני:
העבודה כוללת קילוף שפריץ וטיח רופף, שיקום רכיבי ברזל ובטון לקויים, יש לחשוף את הברזל הזיון ולנקות במברשת פלדה (יש לחשוף עד להגעה לתשתית ברזל תקינה המרוחקת כ 2 ס"מ מהבטון בשני צדדיו), יש ליישם חומר "אמאקו ננוקריט AP" או ש"ע, יסוד אנטי-קורזיבי על  שיפוץ בית משותף מחיר הברזל על פי ההנחיות של גב האריזה ולהמתין לייבוש מלא.שיפוץ בית משותף מחיר
מעליו, על תשתית לחה, יש ליישם חומר "אמאקו ננוקריט R4" או ש"ע על פי ההנחיות של גב האריזה ולהמתין לייבוש מלא.
סיתות כל הבליטות הקיימות וטיח שפריץ קיים בקירות ובתחתית קורות על לקבלת משטח אחיד.
שטיפת הקירות בלחץ 180 psi, ישום שכבת טיח מיישרת וגמר ציפוי קירות עם שליכט צבעוני כולל יישום יסוד קושר מדולל ב 25%-30% טרמפנטין בשכבה אחת.שיפוץ בית משותף מחיר.
השליכט יבוצע ללא הפסקות עבודה במשטחים שלמים על מנת להימנע מתפרים נראים לעין. למפקח שמורה הזכות לדרוש מהקבלן קילוף וביצוע מחדש במקרה שיהיה תפר ועלות התיקון תחול על הקבלן.

מיקום: כל החזיתות, בליטות, כרכובים, עמודים וקירות קומת העמודים ופנים מרפסות חיצוניות.

העבודה כוללת: פירוק והחזרת רשת יונים, סגירת פתחים, עבודות בטון וטיח, הסרת חוטים וכיו"ב מהקירות עד לביצוע מושלם ולפי הוראת המפקח, הכל ועד לביצוע מושלם.

גוונים ומרקם (גודל גרגיר) השליכט יקבעו ע"פ בחירת המזמין.שיפוץ בית משותף מחיר

קבוצת עידן מתמחה בביצוע שפיוץ מבנים חיצוני

שיפוץ בניין משותף

הליך חידוש מבנה במסגרת שיפוץ בניין משותף  שמחזק את המבנה ומונע מהתפתחות נזקים קונטרוקטיבים למבנה מכיוון ובמהלך שיפוץ בניין משותף בשלב הראשון

מטפלים בסדקים הקיימים במבנה ומטפלים בברזל חלוד שעבר תהליך קורוזיבי בשל כשל בביצוע וחדירת מים אל תוך המבנה וחילחול לאזור הברזל בתוך הבטון.

בשלב הראשון הברזל מחליד ומתחיל להתנפח כתוצאה מהניפוח הבטון שמכסה את הברזל מתחיל להיסדק וליפול , חשוב לטפל כבר בשלב הראשוני שמבחינים בבטון שמתפרק

מכיוון והברזל החלוד מחליש את הבניין ואי טיפול עלול לגרום לנזק בלתי הפיך במקרה הגרוע ביותר.

וועדי בתים רבים מעוניינים לבצע שיפוץ בניין למבנה בו הם מתגוררים, לאחרונה התחום התפתח מאוד בישראל ונהייתה מגמה של שיפוץ מבנים חיצוני שהולכת ומתפתחת.

היום כבר ברור לעוסקים בתחום הנדלן שבניין משותף שעבר שיפוץ חיצוני למבנה משביח את ערך הדירות ואת רמת הסחירות של הדירות.

בערים רבות קיימים ארגוני מלכ"ר אשר מעודדים וועדי בתים ובעלי דירות לקדם תהליך שיפוץ בניין בבית המשותף בו מתגוררים.

המבנים שנבנו בארץ עד לשנות 80 ברובם בוצעו בגמר של שפריץ הסיבה לכך היא עלות ביצוע זולה ומהירות ביצוע.

למבנים אלה מספר אלטרנטיבות לשיפוץ קבלן שיפוצים .

בגמר שפריץ שוטפים את המבנה בלחץ מים מוגבר בעזרת גרניק ובכך מסירים פיח, לכלוך, חתיכות בטון רופפות .

בשלב השני לשיפוץ הבניין מטפלים בברזל החשוף הגלוי מנקים אותו במברשת פלדה ומורחים בחומרים אנטי קורוזיבים דוגמאת סיכה 610.

באזורים בהם הברזל חשוף בבניין מתנפח בדרך כלל הטיח וחשוב מאוד לחשוף את האזורים המנופחים.

בשלב זה מטפלים בסדקים בבניין, כמעט בכל המבנים קיימים סדקים באזור חיבור בין בלוק לבטון מכיוון ובעבר לא הקפיד על רשת אקספנדד בחיבורים, במעקה הגג לרוב קיים הסדק המשמעותי ביותר.

לאחר מכן ישנה חלוקה של צביעת הבניין שעובר שיפוץ בצבע חוץ להעניק למבנה מראה חדש.

בשיפוץ זה הנראות של גמר הבניין לא משתנה ומדובר למעשה בחידוש הקיים.

שיפוץ בניין פסיפס, שיפוץ בניין חיפוי שיש, שיפוץ בניין טייח שיפוץ בניין חיזוק שיש

אפשרות נוספת היא בשלב הזה של השיפוץ בניין לבצע טייח מחדש לבניין לעיתים ניתן לעשות את הטיח החדש על גבי הטיח הקיים בחומרים ייעודים לכך, דוגמאת קאסה נובה של חברת נירלט,עוצמת הטייח חזקה ורמת השליפה גבוה אפילו מטיח שמוכן במפעל.

לרוב הגמר הנו בשליכט צבעוני שהינו חומר אלסטי מודרני הנותן למבנה נראות חדשה לגמרי, מומלץ מאוד לבצע שיפוץ עם גמר שליכט צבעוני מכיוון והתועלת המפיקים מהפרויקט מעולה והבניינים שעברו שיפוץ נראים כאילו בנו בניין חדש ולא שיפצו בניין ישן.

קבוצת עידן הינה קבלן מורשה בעזרה ובצרון בעיריית תל אביב ובאגודה לתרבות הדיור בח ל ת נתניה ומורשית לבצע עבודות בניה הנדסיות בכל העיריות בארץ.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני לשיפוץ בניין

פותחים ומסטטים את הבטון מסביב לברזל הפגום ומנקים את הברזל החלוד בעזרת מברשת פלדה עד שמגיעים לברזל נקי מחלודה ומקורוזיה , לאחר מכן מורחים על הברזל חומרים

אנטי קורוזיבים אשר מפסיקים את התיישנות החומר .

ישנם מספר חומרים מומלצים בשוק , חשוב לבחור במוצר איכותי ומוצר העומד בתקן הישראלי מכיוון ושיפותץ בניין משותף שנעשה בצורה נכונה יכול לתת שקט לבעלי הדירות בבניין ל-15 שנה לפחות

שיפוץ בניין משותף
שיפוצי

שלב ראשון  שיפוץ בניין משותף -יש לקיים אספת דיירים עם כל בעלי הדירות , חשוב לפעול לפי חוקי הבית המשותף ולקיים ישיבת דיירים תקנית, באסיפת דיירים זו יש להעלות את הצורך הקיים בשיפוץ הבניין

שלב שני שיפוץ בניין משותף -החתמת דיירים על הסכמה על ביצוע הפרויקט/ביצוע הצבעה חוקית באסיפת הדיירים וקבלת החלטה על ביצוע עבודות השיפוצים בבניין, שיפוצים בניינים משותפים.

שלב שני שלישי שיפוץ בניין משותף, שיפוץ בניינים משותפים

שלב שלישי שיפוץ בניין משותף- פניה לחברת בניה המתמחה בביצוע עבודות שיפוצים בבתים משותפים לקבלת הצעת מחיר לביצוע הפרויקט במקביל ניתן לפנות   לארגון דוגמאת עזרה ובצרון אגודה לתרבות הדיור וחלת נתניה

שלב רביעי  שיפוץ בניין משותף- ביצוע כתב כמויות ופירוט עבודות השיפוץ  על ידי מפקח בניה או מהנדס אזרחי

שלב חמישי שיפוץ בניין משותף- קבלת הצעת מחיר מקבלנים

שלב שישי שיפוץ בניין משותף- ביצוע עבודות הבניה  חשוב בשלב זה לוודא כי הקבלן מבצע את עבודות שיפוץ הבניין בצורה מקצועית ולא מחפף באיכות העבודה

שלב שביעי שיפוץ בניין משותף,

אתם יכולים להנות מבניין משופץ אשר נראה טוב יותר והרבה יותר כיף לחזור הביתה

שיפוץ בניין משותף, שיפוץ בניינים משותפים  מבחינה קונסטרוקטיבית

לאחר הטיפול בברזל יש לסגור את הבטון בעזרת חומרים המיודעים לשיקום בטונים, גם כאן אסור להתפשר על איכות המוצר ויש לבחור מוצר איכותי שנבדק על ידי מכון התקנים.

לאחר מכן עוברים לשלב סידור צנרות המים, החשמל ניקוז המזגנים וכו, את מה שמבוטל מפרקים ואת הצנרות הנותרות מחברים למבנה בעזרת שלות מגלוונות וצובעים אותם לאחר מכן בצבע שיבחר לבניין , כמו כן ניתן לייצר תעלת פח או אלומיניום ולהכניס את הצנרות אל תוך התעלה ובכך להסתיר אותם ולשפר את נראות חזית הבניין שעובר שיפוץ.

שיפוץ בניין משותף בליווי אדריכל החברה

כמו כן בשלב זה מתקינים ניקוז מאסף לצנרות המזגנים ומחברים את הצינורות המשורשים לאחר שהוחלפו בחדשים לתוך ניקוז המזגנים המשותף, שלב זה חשוב ביותר שכן מזגנים מטפטפים על שיפוץ חדש עלולים לייצור כתמים של עובש וירקת ובכך להרוס למעשה את השיפוץ היקר שבוצע.בשלב הבא בוחרים את סוג הגימור שמעוניינים הדיירים לבצע בבניין המשותף, ניתן לבצע תיקוני טיח נקודתי בדוגמאת השפריץ או הגימור הקיים ואז לצבוע בפריימר איקס אשר מהווה שכבת חומר מקשרת בין הצבע החדש והטיח הישן, את הפריימר איקס מגוונים בצבע שנבחר לצבוע את הבניין .

שיפוץ חוץ בבניין יכול לכלול כמובן שורה ארוכה של רכיבים לביצוע, הכל בהתאם לנקודת הפתיחה שבה ובגינה מתחיל השיפוץ אל מול נקודת הסיום אליה חותרים להגיע. כך למשל, שיפוץ בניין יכול להסתכם בהחלפת אריחי חיפוי חוץ שבורים וחיזוק ועיגון של אריחים שלמים אך רופפים. השיפוץ יכול לכלול גם החלפה של כל חיפוי החוץ, עיצוב מחדש של חזית המבנה, החלפת חלונות, מסתורי כביסה וצנרת חוץ ואולי גם הוספה של מרפסות או חדר חוץ נוסף לכל דירה והוא יכול לכלול את כל סוגי העבודות שבין שני המקרים האלה. במרבית המקרים, שיפוץ חוץ לבניין נועד לשקם ליקויי בנייה שנוצרו במעטפת החוץ של המבנה לאור שחיקה ארוכת שנים. במקרים אלה נדרשות עבודה של שיקום בטון וברזל, טיפול וסתימת סדקי עומק בבניין, ביצוע חיזוקים למבנה, החלפת חיפוי או טיח וצבע חוץ, חידוש האיטום של הבניין ואולי גם עבודת אבזור חיצונית כלשהו (חלונות, מעקות מרפסת, צנרת חוץ, מסתורי כביסה, התקנת מזגנים וכן הלאה). מן הסתם, בכל פרויקט שיפוץ בניין חיצוני מחיר הפרויקט יושפע ישירות מהיקף השינויים המבניים שיש לבצע בבניין ולכן יכול לנוע בטווח שבין אלפי שקלים בודדים לביצוע עבודת שיפוץ נקודתית ועד מאות אלפי שקלים לשיפוץ מקיף וכולל. בהתאם לכך ישתנה גם משקלן של עלויות הלוגיסטיקה ביחס לעלות הפרויקט הכולל.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

אופי השיפוץ המבוקש על ידי הדיירים? שיפוץ בניין חיצוני מחיר

ככל שנצמדים לאותם חומרי הגמר הקיימים כיום בבניין ולא משנים חומרי גמר , מחיר השיפוץ יהיה נמוך יותר ולהפך באם בניין בעל גימור של טייח יבקש לעבור לגימור חיפוי שיש.

מחירי שיפוץ מבנים נעים בין 12,000 ש"ח לשיפוץ כללי הכולל חיזוק וטיפול הנדסי ועד ל  – 70,000 ש"ח לדייר, בבניין בו מעוניינים לשנות את חומר הגמר לשיש יוקרתי או חיפוי אלומיניום.

עלויות נוספות שיש לקחת בחשבון בעת ביצוע שיפוץ חיצוני לבניין:

עו"ד – עלויות עורך דין להתקשרות בחוזה מחייב מול קבלן רשום המתמחה בשיפוץ מבנים . ליווי משפטי הנו מרכיב חשוב בתהליך שיפוץ חיצוני למבנים . מחיר העורך דין משתנה בהתאם למספר הדיירים ומורכבות השיפוץ.  עלות עורך דין לשיפוץ בניין חיצוני הנו בסביבות 10,000 ש"ח. חשוב לבחור בעורך דין מקצועי ואמין המנוסה בתחום הבניה בכלל ובשיפוץ מבנים בפרט.שיפוץ מבנים

מפקח בניה – מפקח הבניה אחראי על טיב ואיכות העבודה .מחיר המפקח לחודש הנו סביבות 5,000 ש"ח . המפקח מקפיד על העבודה ומבקר באתר לפחות פעמיים שלוש בשבוע ,רושם הערות  בפנקס העבודה ומדריך את עובדי הקבלן כיצד ליישם את החומרים ולבצע את העבודה.

פנו עוד היום לקבוצת עידן לקבלת הצעת מחיר לשיפוץ המבנה שלכם שיפוץ בניין חיצוני מחיר הוגן ואיכות מעולה.

הידעתם שהישראלים אלופי העולם בשיפוצים? אולי זה מסביר מדוע נראה כי כל ישראלי שונה עוסק בתחום הבנייה והשיפוצים. ועכשיו ברצינות, הישראלים אוהבים לשפץ ואין ספק כי הם כל הזמן רוצים לשפר ולשדרג את הדירה שלהם באמצעות שיפוצים

השכרת דירה בזמן שיפוץ בניין

. לאחר שמסתיים השיפוץ הם נהנים מאיכות חיים גדולה יותר, מבית חדיש ומחודש, מבית מעוצב יותר ומרמת חיים גבוהה יותר. כך השיפוץ הוא אחד הדברים הטובים ביותר שאפשר לעשות והוא דוגמא לכך כי הבית שלנו הוא בעל משמעות אדירה בשבילנו. אך עלינו לזכור כי השיפוץ יכול להוות גם כאב ראש לא קטן בטח אם אנחנו צריכים לעזוב את הדירה בזמן השיפוץ. לעתים השיפוץ הוא כל כך גדול עד שאין לנו ברירה לעזוב את הדירה ולמצוא חלופות לשהות בדירה שבבעלותנו. כך השכרת דירה בזמן שיפוץ בניין היא דבר נפוץ ביותר ואנו רואים רבים שעושים זאת. כמובן שאנחנו צריכים להבטיח כי הדירה שאנו שוכרים תהיה פנויה בתאריכים של השיפוץ ולהבטיח כי הדירה תענה על הצרכים שלנו בצורה טובה ולא תהיה חורבה שבה לא נרגיש בנוח.

השכרת דירה בזמן שיפוץ הבניין – קחו זאת בחשבון בתקציב שלכם

כאשר אנחנו מדברים על השכרת דירה בזמן שיפוץ בניין אנחנו חייבים לזכור את נושא התקציב. אנחנו חייבים להבין כי כאשר אנחנו מחשבים את עלות השיפוצים עלינו לקחת בחשבון גם את העלות של שכירת דירה נוספת. כך לדוגמא אם אנחנו שוכרים דירה בזמן השיפוץ למשך שלושה חודשים אנחנו צריכים לחשב עלות של 5,000 ₪ בערך לחודש כלומר סה"כ 15,000 ₪. כמו כן אנחנו צריכים לקחת בחשבון את עלות ההובלה של החפצים שלנו. העדיפות שלכם צריכה להיות לשכור דירה הקרובה לדירה הישנה ואשר מרוהטת במלואה וזאת בכדי להבטיח כי הילדים יהיו קרובים לבתי הספר ובכדי להבטיח כי לא נצטרך להוציא כסף נוסף על קניית רהיטים שיפוץ בניין מגורים על ידי קבוצת עידן מבטיח לכם פרויקט איכותי מקצועי ומהיר.

השכרת דירה בזמן שיפוץ הבניין – וודאו בחוזה כי הקבלן שלכם ישלם קנסות על איחורים

נושא נוסף וחשוב שאנו צריכים לתת עליו את הדעת כאשר אנחנו מדברים על השכרת דירה בזמן שיפוץ בניין הוא הנושא כי אנחנו חייבים להבטיח כי בחוזה עם הקבלן יוטלו עליו קנסות אם הוא מאחר בשיפוץ הדירה. כך נבטיח כי יהיה לנו מימון להשכרת הדירה לחודשים נוספים וכך נבטיח כי לא ניקלע לבור תקציבי כתוצאה מאיחורים של הקבלן, איחורים היכולים לגרום לנו לנזק רב.

קבלן שיפוץ בניינים

המשימה של שיפוץ בניין היא משימה מורכבת ולא פשוטה ולאו דווקא בהיבט ההנדסי או המקצועי שלה, אלא גם ובעיקר בהיבט הבינאישי בין הדיירים ובהיבט הרגולטורי מול רשויות התכנון והבנייה. ישנן כמובן המון דרכים לפשט את המשימה ולהפוך אותה לטיול נעים בפארק, אבל ישנן גם הרבה דרכים להפוך אותה למורכבת יותר ולסבך את העניינים לרמה שיוצרת חרטה. אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם להקפיד עליהם בזמן יציאה למשימה כזאת, היא בחירת קבלן שיפוץ בניינים מתאים, שיודע לא רק לבנות בניינים, אלא גם פרויקטים. במידה רבה, הקבלן המתאים לכם הוא לא רק קבלן ביצוע, אלא גם מנהל פרויקט.

 

ביצוע מול ניהול פרויקטים

עבורנו, קבלן הוא איש ביצוע, האיש שיודע להביא את כוח האדם, את חומרי בנייה, את הציוד והמיכון ופשוט לבנות את מה שצריך לבנות או לשפץ את מה שצריך לשפץ. למעשה, זוהי זהותו של כל קבלן ולא רק עבורנו, אלא גם עבור החוק והשוק. קבלן הוא בסופו של דבר, איש ביצוע. יחד עם זאת, קבלן שיפוץ בניינים לא חייב להיות רק איש ביצוע. ישנם קבלנים פרטיים ובמיוחד חברות קבלניות, שיודעות לבצע כל משימת בנייה או שיפוץ, אבל גם יודעות לבצע אותה עם מעטפת שלמה של ניהול פרויקט. בשיפוץ חדר האמבטיה זה לא כל כך משנה אם הקבלן יודע גם לנהל פרויקט אם לאו, אם כי זה לא יכול היה להזיק.

אבל כבר החל בפרויקטים של שיפוץ דירה ולבטח בכאלה של שיפוץ בניין משותף, יכולות ניהול הפרויקט של הקבלן הופכות להיות מרכיב קריטי בחוויית השירות שתזכו לה ועוד יותר מכך, ביכולתו של הקבלן להשיג עבורכם את התוצאות שאתם רוצים להשיג. ניהול פרויקט כולל בתוכו גם את מרכיב הביצוע, אבל גם את מרכיב התכנון, הייעוץ, ניהול ותיאום של כלל הרכיבים הלוקחים חלק בפרויקט, שמירה על מסגרת תקציבית, עמידה בלוחות זמנים, עמידה בתכנית בנייה, עמידה בסטנדרטים מובטחים והסכמי עבודה וכן הלאה. כל אלה, אינם קשורים באופן ישיר לביצוע, אלא לניהול הפרויקט כולו וכאשר אתם בוחרים קבלן שיפוץ בניינים לשיפוץ הבניין שלכם, אתם בהחלט רוצים לוודא שהוא יודע לא רק לבנות, אלא גם לנהל פרויקט.

 

יכולות ניהול פרויקט – מדוע זה כל כך חשוב?

מן הסתם, אתם בהחלט יכולים להתחבר לדברים שנאמרו קודם לכן, אבל אתם אולי שואלים את עצמכם עד כמה זה באמת נדרש. זה טוב יפה שהקבלן שלנו יודע לנהל פרויקט, אבל אם זה אומר שזה יעלה לנו יותר, אז למה בעצם אנחנו צריכים את זה. ובכן, תחילה נבהיר שבחירה לעבוד עם קבלן שיפוץ בניינים בעל יכולות גבוהות בניהול פרויקט, לאו דווקא חייבת לעלות לכם יותר וגם אם כן, זה עדיין המקרה שתצאו בזול. בחירה בקבלן הלא מתאים תהיה אמנם זולה יותר במבט ראשון, אבל בהמשך הדרך אתם עשויים לגלות ששילמתם זול אבל יצאתם ביוקר. אבל מעבר לסוגיית המחיר, פרויקט שיפוץ בניין משותף הוא פרויקט מורכב, שדורש יכולות נרחבות מול מספר גורמים ובכל פרויקט שבו נכללים מספר רב של רכיבים, ניהול הפרויקט הופך למרכיב מפתח בהצלחתו. כדי להבהיר את הדברים, נעמוד על מספר אלמנטים חשובים שקיימים בכל פרויקט שיפוץ בניין כהדגמה.

 

הסכמת דיירים ויציאה לדרך

האתגר הראשון שיהיה עליכם להתמודד איתו לפני שאתם יוצאים לדרך עם פרויקט שיפוץ בניין, הוא האתגר של השגת הסכמת כלל הדיירים. במקרים רבים, גם אם זה כרוך במעט שכנוע ובמיוחד אם מנמקים את הדברים בצורה נכונה ואפקטיבית, ניתן בהחלט לגייס את כלל הדיירים למשימה. במקרים אחרים, ישנם דיירים סרבנים שלא יעזור שום דבר והם פשוט לא ייתנו את ידם לעניין, לעיתים גם מסיבות לגיטימיות של היעדר יכולת כלכלית להשתתף במהלך כזה. לצד אלה, ישנם מקרים לא מעטים בהם ישנה סרבנות מסוימת מצד דייר אחד או יותר, אבל מדובר בסרבנות שנובעת מבורות, מחוסר ידע ומחוסר הבנה לגבי הפרויקט. קבלן שיפוץ בניינים שמציע גם יכולות ניהול פרויקט ולוקח את משימת השיפוץ כפרויקט כללי שעל כולו הוא אחראי, ידע לסייע לכם גם בהיבט הזה, של שכנוע הדיירים, הצגת טיעונים מנומקים כמו תרומת השיפוץ לערך הדירות, שיפור איכות החיים, טיפול בבעיות שכן מפריעות לכלל הדיירים וכן הלאה.

השלב של השגת הסכמת הדיירים הוא אמנם בדרך כלל שלב מוקדם מאוד, בו עדיין לא חושבים על גיוס קבלן שיפוץ בניינים, אבל זהו בדיוק העניין. קבלן מקצועי שמציע לכם יכולות ניהול פרויקט, הוא איש מקצוע שלוקח על עצמו את המשימה מא' ועד ת' ולכן נכון לערב אותו כבר בשלב הראשון הזה.

 

תכנון והיתר בנייה

שיפוץ בניין הוא פרויקט שמחייב בנייה של תכנית אדריכלית והגשת התכנית לרשויות לצורך קבלת היתר בנייה. קבלן שיפוץ בניינים שמספק ללקוחותיו יכולות ניהול פרויקט מלאות, יודע גם לטפל בעניינים האלה עבורכם. הקבלן יגייס עבורכם אדריכל ומהנדס קונסטרוקטור, שיתכננו את השיפוץ ויחתמו על תכנית בנייה מאושרת, אותה יגיש עבורכם הקבלן לוועדה המקומית לתכנון ובנייה ברשות המקומית בה אתם מתגוררים. את כל זה מבצע הקבלן מבלי שאתם צריכים כלל לעשות משהו, למעט אישור, פיקוח ומעורבות לבחירתכם. לעומת זאת, ישנם קבלנים שאינם מבינים דבר בתחום התכנון וגם לא בתחום הרגולטורי של השגת היתר בנייה. קבלנים אלה יכולים להיות אנשי מקצוע נהדרים, אבל כפי שאתם כבר יודעים, זה לא ממש מספיק. על כן, בבחירת קבלן שיפוץ בניינים, אתם בהחלט רוצים לוודא שהקבלן מציע לכם חבילת שירות שלמה הכוללת בתוכה גם את מרכיב התכנון וגם את המרכיב הרגולטורי של השגת היתר בנייה.

 

ביצוע מעטפת חוץ

שיפוץ בניין הוא בדרך כלל פרויקט שמתמקד במעטפת החוץ של המבנה ובכל מקרה, למעט מקרים בהם מה שאתם רוצים זה בעצם שיפוץ של הלובי וחדר המדרגות, מרכיב המפתח בפרויקט כזה הוא המרכיב של מעטפת החוץ. עבודה על מעטפת החוץ של בניין משותף היא עבודה המבוצעת בגובה, בין שמים וארץ ולכן דורשת רישוי מתאים וגם ציוד מתאים. לא כל קבלן, גם אם הוא מורשה ורשום, יודע להתמודד עם המורכבות של עבודה בגובה על גבי פיגומים. בבחירת קבלן שיפוץ בניינים, אתם בהחלט רוצים לוודא שהקבלן הנבחר יודע לעבוד עם פיגומים, בעל ניסיון בעבודה עם פיגומים ובעל כל האמצעים הנדרשים לכך. הקבלן עצמו לא חייב להיות הבעלים של הפיגומים, שכן מרבית הקבלנים פשוט שוכרים אותם על בסיס פרויקט, אבל הוא בהחלט חייב להיות בעל ניסיון בתחום, גם בהיבט המקצועי וגם בהיבט הבטיחותי.

 

ניהול כולל של הפרויקט

לבסוף, אחד המרכיבים החשובים שאמור קבלן שיפוץ בניינים להציע לכם הוא המרכיב של ניהול פרויקט בהיבט המעשי, לאורך הפרויקט כולו. בסעיף זה, אפשר לכלול למשל את ניהול התקציב, שמירה על מסגרת תקציבית וחיבור לאינטרסים התקציביים שלכם, הלקוחות. כך למשל, ישנם קבלנים שיפעלו מתוך רצון "לשאוב" מכם כמה שיותר כספים, בעוד קבלן מקצועי שמנהל עבורכם את הפרויקט, יעשה את כל מה שניתן בכדי לחסוך לכם כסף ולהבטיח שאתם עומדים במסגרת התקציבית שנקבעה מראש. מעבר לכך, קבלן שיפוץ בניינים המציע גם את המרכיב של ניהול פרויקט, יהיה אחראי על לוחות הזמנים ועמידה בלוחות אלה, כמו גם עמידה בתנאי תכנית הבנייה והיתר הבנייה שניתן לפרויקט.

 

מקצועי מקצועי, אבל חובה הסכם

אחרי שאמרנו את כל זה, כשתמצאו קבלן שיפוץ בניינים שאכן מציע לכם את כל זה, אתם עשויים לקפוץ על ההזדמנות מבלי לחשוב על הדברים עד הסוף, אז הנה כלל ברזל שאתם חייבים להקפיד עליו בכל מקרה – תמיד חתמו על הסכם עבודה לפני שאתם עושים צעד אחד קדימה. מרגע שיצאתם לדרך, יהיה לכם קשה מאוד לעשות שינויים ולבטח להתנתק והמטרה שלכם היא להפחית את ההסתברות שזה מה שתרצו לעשות. לשם כך, עליכם לחתום על הסכם עבודה המעגן בתוכו את כל האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר שאפשר. בכלל זה אתם רוצים לעגן בהסכם את כל הנושא של הסטנדרטים, המפרט הטכני והתחייבויות הקבלן כלפי הפרויקט ולכל אורכו. כמו כן, אתם רוצים לעגן מודל תשלומים מדורג על פי אבני דרך ואף לקבוע דרכי פיצוי ושיפוי במידה והקבלן לא עומד בהתחייבויותיו. זה ברור שכולם מניחים שיהיה בסדר. ההסכם, תפקידו להיכנס לפעולה אם מישהו שגה בהנחות שלו ואיכשהו הדברים התדרדרו למצב כזה שלא הכל בסדר. על כן, הקפידו מאוד על חתימה על הסכם עבודה מסודר ומפורט מול כל קבלן שיפוץ בניינים איתו אתם מחליטים לעבוד. 

גלרית שיפוץ בניינים

לקוחות ממליצים