שיפוץ בניין בסנפלינג

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

בעלי דירות רבים נאלצים להתמודד עם כשלי בניה בבניין המשותף בו הם מחזיקים דירה ונאלצים לבצע שיפוץ בניין בסנפלינג או שיפוץ בניין בעזרת פיגום זקיפים, פיגום חשמלי, במת הרמה , מנוף בעל סל אדם ושיטות ביצוע נוספות . בעת ביצוע עבודות השיפוץ יש להקפיד לעבוד במשנה זהירות שכן מדובר באזור מיושב.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

שיפוץ בניין בסנפלינג

כאשר מעוניינים לבצע תיקון נקודתי בבניין לבעיה קיימת כגון שיש מתנתק או סדקים בבניין בכדי לחסוך בעלויות ולבצע תיקון נקודתי בלבד באזור הסדוק או הפגום ולא לטפל בכל הבניין  בשיטתיות מבצעים שיפוץ בניין בסנפלינג על ידי צוותים המיומנים בביצוע עבודות שיפוצים . חשוב כי בעלי המקצוע יהיה מנוסים בעבודות שיפוץ בניינים בסנפלינג וכי הם בעלי ההסכמה המתאימה ממשרד הכלכלה וכי הם משתמשים בביטוח מתאים לאופי העבודות, שיפוץ בניין בסנפלינג מתאים לביצוע עבודות שונות בכל הגבהים ולעתים מדבר בשיטת העבודה המומלצת כאשר מדובר בתיקונים נקודתיים בהם זול יותר לתקן בעזרת סנפלינג ולא בעזרת פיגומים.

רתמות לסנפלינג

מתי מתאים לבצע שיפוץ בניין בסנפלינג ?

הבניין עבר שיפוץ חיצוני וכעת לאחר מסירה, נדרש לבצע תיקונים נקודתיים  שהובחנו לאחר פירוק הפיגום ,טיפול בסדקים הגורמים לחדירת מים לתוך אחת הדירות ואי הסכמת בעלי הדירות בבניין על ביצוע שיפוץ בניין מקיף לכל חזיתות המבנה,חיזוק שיש בבניין אשר הדיירים לא מעוניינים לבצע טיפול יסודי לחיפוי השיש ולבצע חיזוק שיש בלבד מבלי לטפל באסתטיקה של השיש,ביצוע עבודות שיפוץ חזיתות בניין באזור בו קיימת בעיה להתקין פיגום קבוע ופיגום חשמלי בגלל מגבלות שונות, ביצוע תיקוני רטיבות בקירות חיצוניים בבניין בו לא התקבלה החלטה של שיפוץ בניין חיצוני והדיירים סובלים מחדירת מים.

שיפוץ מבנים בסנפלינג – האם זה הכרחי? אחד האתגרים הגדולים בשיפוץ חלקו החיצוני של המבנה הוא הגובה הרב שאליו נישא המבנה. הבשורה הטובה היא שיש פתרונות לא רעים בכלל להתמודדות עם הבעיה, בהן שיפוץ מבנים בסנפלינג. איך זה עובד בעצם?

שיפוץ מבנים בסנפלינג – החלופות הקיימות

באופן כללי אפשר למצוא כמה דרכים יצירתיות לשפץ בניין משותף, בהן שימוש בסלי הרמה או שיפוץ מבנים בסנפלינג. אלא שהפתרון שנחשב היום ליעיל ביותר הוא דווקא פתרון הסנפלינג. הוא נוח יותר משום שהוא מאפשר לנו להגיע לכל נקודה, בעוד סלי הרמה ופיגומים עשויים להגביל אותנו יותר. חוץ מזה, שיפוץ מבנים עם אנשי סנפלינג מאפשר לנו לעבוד בראש שקט ובטוח יותר, ואין ספק שזו נחשבת לשיטה היעילה והבטוחה יותר לביצוע שיפוץ.

שיפוץ מבנים בסנפלינג – מה כדאי לבדוק מראש?

שיפוץ מבנים בסנפלינג הוא אולי הצעד היעיל ביותר, אבל הוא דורש מאיתנו הכנה נכונה ובחירה טובה של חברה מקצועית. זו נקודה חשובה משום שהיתרונות הרבים של הסנפלינג תלויים במידה שבה שאנחנו בוחרים בגורם אמין שיודע להתכונן באופן מדויק למשימה שעל הפרק. לכן בשלב ראשון מומלץ לבחון רק חברות הרשומות באופן חוקי כקבלני שיפוצים בסנפלינג. אם לא מצאתם את החברה בפנקס הקבלנים יכול מאוד להיות שיש לכך סיבה, וכדאי שתבדקו מה היא לפני שתבחרו לעבוד איתה ולהפקיד בידיה אחריות גדולה כל כך.

שיפוץ מבנים בסנפלינג – כל הציוד הדרוש

כלל נוסף הוא שכל עבודת שיפוץ בניין מגורים  בסנפלינג דורשת ציוד בטיחותי מתאים,  ובהחלט מומלץ לוודא מראש שהחברה נוקטת בכל האמצעים הדרושים. הציוד הזה כולל פריטים שאנחנו מכירים היטב כמו קסדה, כפפות ונעלי עבודה, אבל גם רצועות בטיחות חזקות, רתמה ואת הציוד המקצועי הנדרש לבעל המקצוע לביצוע המשימה שעל הפרק. חברות מקצועיות כמו קבוצת עידן מחזיקות את כל הציוד ומקפידות על תקינותו באופן קבוע, וזו נקודה קריטית לקראת תחילת העבודות.

שיפוץ  בסנפלינג – איכות הציוד

זה בטח לא יפתיע אתכם, אבל שיפוץ מבנים בסנפלינג מחייב לא רק בחירה נכונה של ציוד מתאים, אלא גם הקפדה על איכות הציוד. חברה המתמחה בעבודות שיפוץ מבנים בסנפלינג חייבת לדאוג להסמכה נכונה של העובדים מצד אחד, אבל גם לציוד שעומד בכל התקנים המחמירים ביותר. רק חברה מקצועית ואמינה שמקפידה על כל כללי הזהירות ובוחרת את הציוד הטוב ביותר, היא החברה שעליה תוכלו לסמוך בביצוע משימה רגישה וחשובה כל כך.

חשוב מאוד שכל מי עובד בגובה בעבודות סנפלינג יעבור קורס עבודה בגובה שיסמיך אותו לבצע עבודות בגובה בזהירות כי הבטיחות היא מעל הכל

שיפוץ מבנים בסנפלינג

שיפוץ בניין עניין למקצוענים בלבד, רישיון לעבוד בסנפלינג, רישיון קבלן בתוקף .

כאשר בוחרים חברה לביצוע שיפוץ בניין בסנפלינג חשוב לבחור חברה מקצועית ואמינה בעלת ניסיון בביצוע עבודות דומות בסנפלינג.

חשוב לוודא כי החברה מפעילה פוליסת ביטוח בהיקף מתאים לפרויקט שיפוצים.

קבוצת עידן מתמחה בשיפוץ בניינים חיצוני בעזרת סנפלינג, פיגום זקיפים , פיגום חשמלי לביצוע כל סוגי עבודות השיפוץ חיצוני למבנים:

  • טיפול בחיפוי פסיפס מתנתק.
  • טיפול בבעיות רטיבות.
  • טיפול בשיש מתנתק על ידי קידוח ברגי נירוסטה וטיפול אסתטי לשיש.
  • צבע חיצוני למבנים.
  • טייח למבנים עם גמר שליכט צבעוני איכותי.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

מאמרים נוספים בנושא

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים

איטום מאגרי מים הוא אחד הדברים החשובים ביותר. קיימות שיטות איטום מאגרי מים שונות. על מנת לבצע איטום באופן טוב, חשוב מאוד לבחור באיש מקצוע

קרא עוד »
צביעת בניין

צביעת בניין

צביעת בניין היא תהליך המתייחס בדרך כלל לצביעת הקירות החיצוניים של הבניין, אך לעתים מתייחס לצביעת הקירות הפנימיים של החללים המשותפים בבניין כמו לובי, חדר

קרא עוד »
צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית

צביעה תעשייתית היא תהליך מיוחד. לעומת צביעת בייתית, צביעה תעשייתית מצריכה שימוש בחומרים מיוחדים ובאנשי מקצוע שמתמחים בתחום ויש להם ניסיון בו. מה היא צביעה

קרא עוד »
איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים

איטום קירות חיצוניים של מבנה הוא הכרח על מנת לשמור על הבניין ולהגן עליו מפני רטיבות. הגשמים של ימי החורף, ואפילו לחות גבוהה יכולים לחלחל

קרא עוד »
1-700-70-90-30