שיפוץ בית משותף מחיר

שיפוץ בית משותף מחיר

  מחיר שיפוץ בית משותף נקבע לפי מצב הבניין הקיים . ככל שמצב הבניין גרוע יותר וחמור יותר עלות השיפוץ יקרה יותר. כאשר לבניין קיימת בעיה בעמודי התמיכה, סדקים רבים וברזל בניין חשוף השיפוץ הנדרש מקיף יותר ודורש שיקום בטונים וביצוע חיזוקים. לעתים בשל מצב בניין חמור מאוד יש לקלף את כל הטיח הקיים ולבצע טיח מחדש לבניין.

בניינים במצב טוב עלויות השיפוץ שלהם נמוכות יותר.

כאשר מתחילים בהליך שיפוץ בניין יש תחילה לחשוב על מטרת השיפוץ והתקציב אותו מעוניינים בעלי הדירות להשקיע. ניתן לבצע שיפוץ קונסטרוקטיבי בלבד בכדי לטפל בבעיות ההנדסיות של הבניין ללא טיפול קוסמטי . לא מומלץ  לבצע אך ורק תיקון קונסטרוקטיבי מכיוון והתועלת הרבה שבחידוש חזיתות מבנה מתקבלת כאשר מבצעים שיפוץ המעניק למבנה מראה חדש ואיכותי.

 

שיפוץ בית משותף מחיר  ברחבי הארץ , שיפוץ בית משותף עם קבוצת עידן

קבוצת עידן הנה חברת בניה מנוסה בתחום שיפוץ הבתים המשותפים. החברה עובדות בפרויקטים רבים ברחבי הארץ בשיתוף עיריות רבות כמו עירית תל אביב עם חברת הבת עזרה ובצרון,האחראית לשיפוץ וחידוש חזיתות מבני ברחבי העיר תל אביב בעבודות שונות כמו חיזוק אריחי שיש, ביצוע טייח מחדש ושליכט צבעוני, חיזוק מבנים מחופים בפסיפס , ביצוע חיפוי לוקו בונד ועוד.

לקבוצת עידן צוותי עבודה קבועים,  שכל צוות מתמחה בתחום שיפוץ ספציפי וכך לקוחות החברה זוכים למוצר האיכותי והמתקדם ביותר בתחום שיפוץ הבתים המשותפים.  אז אם אתם חיים בבניין עם טייח רופף, או בניין מחופה בשיש אשר האריחים מתפרקים וצונחים מטה ומסכנים את העוברים ושבים פנו לקבוצת עידן עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות .

דוגמא למפרט שיפוץ מלא בגמר סופי של שליכט צבעוני חיזוק אריחי שיששיפוץ בית משותף מחיר

פרק 1 – תיקון וצביעת קירות חוץ
1.1תיקון קירות חוץ עם טיח חלק/שפריץ קיים וגמר שליכט צבעוני:
העבודה כוללת קילוף שפריץ וטיח רופף, שיקום רכיבי ברזל ובטון לקויים, יש לחשוף את הברזל הזיון ולנקות במברשת פלדה (יש לחשוף עד להגעה לתשתית ברזל תקינה המרוחקת כ 2 ס"מ מהבטון בשני צדדיו), יש ליישם חומר "אמאקו ננוקריט AP" או ש"ע, יסוד אנטי-קורזיבי על  שיפוץ בית משותף מחיר הברזל על פי ההנחיות של גב האריזה ולהמתין לייבוש מלא.שיפוץ בית משותף מחיר
מעליו, על תשתית לחה, יש ליישם חומר "אמאקו ננוקריט R4" או ש"ע על פי ההנחיות של גב האריזה ולהמתין לייבוש מלא.
סיתות כל הבליטות הקיימות וטיח שפריץ קיים בקירות ובתחתית קורות על לקבלת משטח אחיד.
שטיפת הקירות בלחץ 180 psi, ישום שכבת טיח מיישרת וגמר ציפוי קירות עם שליכט צבעוני כולל יישום יסוד קושר מדולל ב 25%-30% טרמפנטין בשכבה אחת.שיפוץ בית משותף מחיר.
השליכט יבוצע ללא הפסקות עבודה במשטחים שלמים על מנת להימנע מתפרים נראים לעין. למפקח שמורה הזכות לדרוש מהקבלן קילוף וביצוע מחדש במקרה שיהיה תפר ועלות התיקון תחול על הקבלן.

מיקום: כל החזיתות, בליטות, כרכובים, עמודים וקירות קומת העמודים ופנים מרפסות חיצוניות.

העבודה כוללת: פירוק והחזרת רשת יונים, סגירת פתחים, עבודות בטון וטיח, הסרת חוטים וכיו"ב מהקירות עד לביצוע מושלם ולפי הוראת המפקח, הכל ועד לביצוע מושלם.

גוונים ומרקם (גודל גרגיר) השליכט יקבעו ע"פ בחירת המזמין.שיפוץ בית משותף מחיר

מ"ר00 

קבוצת עידן מתמחה בביצוע שפיוץ מבנים חיצוני  מדריך לשיפוץ בניין

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד