שיפוץ בית ישן

בתים פרטיים רבים ובניינים משותפים רבים נבנו לפני עשרות שנים ונדרשים לביצוע פרויקט שיפוץ. בתים אלו נבנו בשיטות ביצוע ישנות תוך שימוש בחומרי גמר ברמה ירודה ,ללא דגש על איכות בניה ואיכות מפרט המוצרים .לרוב בתים אלה נראים מתפוררים ומחירם בשוק צונח משנה לשנה בשל תנופת הבניה והיצף הבתים הפרטיים בשוק ולכן בעלי בתים פרטיים בתים משדרגים את ביתם והופכים את הבית הישן לבית חלומות חדש ויפה ששווה הרבה יותר מבחינה כלכלית ולבית שהרבה יותר כיף לחזור אליו כל יום ולהתעורר  בו בכל בוקר. בית  שהנו איכותי יוקרתי ושהרבה יותר כיף לחיות בו.

שיפוץ בית ישן

כאשר מתחילים בתהליך שיפוץ בית ישן חשוב בתחילה להחליט על תקציב מתאים לשיפוץ, תוך התחשבות במצבו – האסתטי פנימי וחיצוני ומצבו ההנדסי . כמו כן , יש לקחת בחשבון את צרכי דיירי הבית ,מספר הנפשות המתגוררות במקום ולהתאים את התכנון לחיים המממשים פונקציונלית צרכי מתגוררים – הנדסת אנוש ונוחיות במיטבה.  דוגמה לכך היא כאשר מתכננים שיפוץ בית ישן שדייריו העתידיים הנם זוג מבוגרים שילדיהם עזבו את הקן התכנון לא יהיה זהה לתכנון שיפוץ בית ישן למשפחה צעירה עם ילדים קטנים.

לקבוצת עידן מחלקת תכנון ועיצוב פנים עם ניסיון רב בתכנון שיפוצי בתים פרטיים , דירות בבית מגורים משותף ושיפוץ וילות יוקרה המתפרסות על מאות רבות של מטרים, עם ברכת שחיה וגינות ענק. לאחרונה הקבוצה ביצעה את אחד הפרויקטים היותר יוקרתיים ואיכותיים בארץ כאשר שיפצה וילה במושב ביתן אהרון ,מבית בגודל 200 מ"ר על מגרש של 4 דונם ,בנתה במגרש בית ענק בגודל 600 מ"ר ,עם בית אורחים נוסף בגודל 200 מ"ר וברכת שחיה פרטית חצי אולימפית .

שיפוץ בית ישן עם קבוצת עידן

כאשר בוחרים לשפץ בית ישן ובוחרים בקבוצת עידן לביצוע העבודה ,אתם יכולים להיות בטוחים כי המוצר שתקבלו יהיה ברמת הגימור הגבוה ביותר, בלוחות זמנים מהירים וללא הפתעות תקציביות.  קבוצת עידן הנה קבלן רשום ברשם הקבלנים. לחברה ניסיון בביצוע עשרות אלפי מטרים כקבלני מפתח ושיפוץ של עשרות אלפי מטרים נוספים .

קבוצת עידן איכות החיים מתחילה בבית – פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות.

שיפוץ בית ישן

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד