1700-70-90-30

שימוש בתקרות אקוסטיות  בחדרי ילדים

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

שימוש בתקרות אקוסטיות  בחדרי ילדים

חדרי ילדים מהווים את הממלכה הפרטית של החברים הצעירים ביותר בכל משפחה בה הם יכולים ליהנות ממשחקי דמיון, מצפייה בסרטים וליהנות קצת פחות מהכנת שיעורי בית. למרות שהם האנשים הצעירים ביותר בכל בית, ילדים זקוקים לפרטיות לא פחות ממבוגרים, וחשוב לספק להם אותה על מנת שיוכלו להרגיש שמכבדים את המרחב שלהם וגם על מנת שלא יסבלו מהפרעות של רעשים חיצוניים.

כיצד ניתן ליצור פרטיות נעימה בחדרי ילדים?

יצירת פרטיות בכל חדר, כולל חדרי ילדים, כרוכה לא רק בהתקנה של דלת טובה, אלא גם בבידוד רעשים שעלולים להפריע להם מתוך הבית או מחוץ לו. הדרך הטובה ביותר למנוע חדירה של רעשים לתוך חדרי ילדים היא על ידי התקנת תקרה אקוסטית שמהווה פתרון אלגנטי לבעיית הרעשים.

קירות של חדרי ילדים חדירים לרעשים, כמו שאר הקירות בבית, ועל מנת שלא יחדרו אליהם צלילים מפריעים ועל מנת שרעשים מתוך חדר הילדים עצמו לא יפריעו לשוכנים הבית, יש להתקין תקרות אקוסטיות בחדרי ילדים.

תקרות אקוסטיות מורכבות מחומרים מיוחדים, כמו גבס למשל, בהתאם לבחירתכם שמבודדים רעשים ברמה הגבוהה ביותר, ויוצרים שכבת בידוד של קולות ורעשים שלא ניתן להשיג באמצעות קירות ותקרות רגילים.

בידוד רעשים שנוצר בעזרת תקרות אקוסטיות חשוב בכל שלב התפתחותי של ילדיכם, בייחוד בתקופת הינקות כאשר הם נוטים לבכות כמה פעמים ביום ובלילה. בידוד אקוסטי שנוצר בעזרת קירות אקוסטיים יעזור לכם לבודד את חדר הילדים של התינוק שלכם, ולמנוע מקולות של בכי לנדוד לשכנים או לחלקים אחרים של הבית.

בעוד שקירות אקוסטיים מצמצמים את גודל החדר, תקרות אקוסטיות לא מקטינות אותו כלל, וזה יתרונן הגדול על פני פתרונות בידוד אחרים. בעזרת תקרות אקוסטיות מסוג זה, רעשים שחודרים לתוך החדר של ילדיכם וגם רעשים שיוצאים החוצה ממנו יתפוגגו כך שאתם וגם ילדיכם תוכלו ליהנות משקט נעים שיפוצים .

חדרי ילדים מהווים עבורם מקום מבטחים שבו הם יכולים ליהנות ולגדול, ולכן חשוב שתהיה להם פרטיות וגם סביבה נעימה ושקטה לגדול בה. תקרות אקוסטיים שניתן להתקין בקלות יכולים לעזור לכם להשיג את כל המטרות הללו וליצור עבור ילדיכם חדר ילדות מהנה במיוחד.

לקבלת מידע נוסף ומחירים מומלצים לתקרות אקוסטיות לחצו כאן!

משפצים בית עם ילדים? אלו הדברים שחייבים לקחת בחשבון

שיפוץ בית וכל חלל דורש תכנון ומחשבה תחילה, לרבות חדרי ילדים. חדר ילדים נחשב למרכיב מרכזי בבואנו לעצב את הבית. הילדים גדלים צרכיהם משתנים והסביבה שלהם אמורה להיות ערוכה לשינויים המהירים. חדרי ילדים מכילים מנעד של חפצים שיש לסדרם באופן שיאפשר סביבת חלל מזמינה ומרגיעה.

 

משפחות רבות יבחרו להיעזר בשירותי מעצבת פנים להשגת תוצאות מקצועיות. במקרים רבים, אך במידה וניחנתם במעט חוש יצירתיות תוכלו לעצב את החדר בעצמכם ולחסוך כך מאות שקלים. היעזרו בטיפים שלהלן לקבלת בסיס תכנוני טוב לשיפוץ הקרב ותוכלו לבצע את המשימה הזו לבד ולחוש סיפוק גדול. אלה הרעיונות שלנו לעיצוב מושלם של חדרי שינה לילדים.

תכנון חדר ילדים לפני הכל                                                                                     

ילדים שוהים בחדר שלהם זמן רב, הם ישנים, משחקים, מארחים חברים ואתם תרצו לעטוף אותם באווירה וסביבה נעימה ופרקטית. העיצוב חייב יהיה לבוא יחד עם הקשבה לצרכיו ותחביביו של הילד, אך יחד עם זאת יש להציב גבולות, בייחוד אם זה קשור לתקציב שהקצבתם. בעיצוב חדרי תינוקות, ההחלטה תהיה שלכם גרידא, אתם תחליטו על הכל ותיעזרו בטיפים שלפניכם.

לפני הכל חשוב לזכור שחדר ילדים מוכרח, בכל גיל, כבר מגיל יום, להיות בטיחותי ושדבר בו לא יהווה סכנה, לא חומרי הגלם ולא גובה הריהוט ועוד. מומלץ להימנע מסטים ולהעדיף מקוריות וצביון אישי שלכם מה שייצור חדר ייחודי לתינוק שלכם ולילדכם המתבגר, ויהווה השראה לחשיבות הטון האישי.

 

גמישות עיצובית ומחשבה על העתיד                                                                  

  חדר ילדים אמור לייצר גמישות תכנונית שתאפשר גדילה של הילד, לכן תכנון החשמל בחדר יכיל את ההכנה למחשב, פס צבירה פנימי יחד עם גופים מתכווננים שיספקו משחק של תאורה לזמן בו תחליטו לבצע שינוי בחדר. אותו הדבר לגבי הארון בגדים שלהם, מומלץ להוסיף מוט תלייה מעל המגרות או המדפים שישרת אותם בכל גיל. רצוי שכל פריט בסיסי יהיה איכותי, שרמת הגימור שלו גבוהה ושישרתו את הילדים לאורך שנים

 

נגישות היא מילת מפתח                                                                            

    בחדרי שינה לילדים, יותר מכל חלל אחר, הנגישות היא מהותית וחשוב לקחת זאת במהלך התכנון של שיפוץ הבית. היא תעניק לילדכם את הביטחון והרצון לשהות בו, חלל מסודר מזמין הרבה יותר. לכן מקורות אחסון הם קלסיים לחדרי ילדים והם יכילו את כל מה שאין בו שימוש לפחות לא בזמן נתון. ניתן ליצור חלוקה בחדר הילדים, פינות שיאפשרו התעסקות עם יצירה, משחק, שיעורי בית, קריאה ומנוחה.

5 גימיקים מדליקים לעיצוב הדירה החדשה שלכם

כל שיפוץ של דירה חדשה מתחיל עם בנייה של יסודות איתנים וממשיך עם גימיקים מדליקים. החל מטפטים קסומים שישדרגו כל חדר ילדים ועד לנישות מעוצבות שיתאימו לכל סלון, הנה חמישה גימיקים מדליקים שיאפשרו לכם לעצב את הדירה שלכם בתקציב שאתם יכולים לעמוד בו.

נישות מעוצבות לסלון

ממש כמו שטלוויזיות הענק פינו את מקומם לפלזמות הדקות ולמסכי הלד הדקורטיביים, כך גם המזנונים הישנים נעלמים מחלל המגורים הראשי. אפשר לראות יותר ויותר סלונים שאימצו את טרנד הנישות המעוצבות והפכו אותו לאחד הגימיקים הכי פופולריים של השנה הנוכחית. והיתרון: אין צורך לנקות אותם באופן תכוף כל כך, לדאוג שהם יישרטו מכל נגיעה או לעשות להם פוליטורה כל שנה.

תמונות טפט לחדר הילדים

תמונות טפט מעוצבות מהוות גימיק נפלא שעוזר לכם לקשט את החדר של הקטנים בקלות וביעילות. מכיוון שהן צבעוניות למדי וניחנות ביכולות בידוד נהדרות, תמונות טפטים מעוצבות עשו קאמבק של ממש בשנים האחרונות וניתן למצוא אותם במגוון של דירות בכל רחבי הארץ. שימו לב רק שאתם רוכשים טפטים שאינם דליקים, בכדי להגן על הילדים מכל פגע.

שטיח מקיר לקיר בחדר השינה

למרות שלא צריך להיפרד סופית מאריחי הרצפה והקרמיקה צפויה ללוות אותנו גם בשנים הבאות, אי אפשר להתעלם מטרנד השטיחים. השטיחים מספקים אמירה ייחודית ומעניקים לכם אפשרות לעצב את הדירה החדשה שלכם באופן זול למדי, וזה עוד לפני שאמרנו מילה על הפונקציונליות שלהם. הם נוחים ומאפשרים צעידה ברגליים יחפות, כאשר החיסרון היחיד שלהם טמון בעובדה שצריך לאבק אותם מדי תקופה.

וילונות עם הדפס אישי לאזור המרפסת

הוילונות מלווים אותנו במשך שנים ארוכות אבל העובדה שניתן לעצב אותם באופן אישי הוא גימיק ששווה לאמץ. בעזרת הטכנולוגיה של היום, קבלן שיפוצים אתם יכולים להוסיף כל צילום משפחתי ישירות אל הווילון וליהנות מתחושה חמימה ונינוחה כאשר המרפסת סגורה. בנוסף, אפשר לשלב את הווילונות עם תריסים צבעוניים בכדי לתחום את החלל באופן מעוצב ולהוסיף לדירה שלכם טוויסט דקורטיבי מושלם.

מסך טלוויזיה בחדר הרחצה

אם אתם רגילים לבהות במראות שלכם במשך שעות או לבזבז זמן יקר על איפור בכל בוקר, כדאי שתכירו את האופציה החדשה. מסך טלוויזיה אשר מתחבר למראות הקיר ומאפשר לכם צפייה ישירה בכל מהדורות החדשות ישירות מחדר הרחצה הוא טרנד אשר מאומץ על ידי רבים לאחרונה. אגב, אפשר גם לשלב מסכי מגע, ככה שתוכלו להיות מחוברים לרשת האינטרנט גם כאשר אתם טובלים באמבטיה.

לסיכום, יש לא מעט גימיקים אשר אפשר לשלב בדירה החדשה שלכם. יחד עם זאת, חשוב לשים לב שאתם לא הולכים עם העדר ורוכשים רק את מה שבאופנה אלא שומרים על הייחוד שלכם ומאמצים את מה שאתם באמת צריכים.

החלטתם לשפץ את הבית, תהליך זה גוזל מכם כסף רב והן זמן. תהליך השיפוץ הינו מורכב והוא ההחלטה הטובה ביותר שתעשו בחייכם, אך חשוב מאד להקפיד לבחור חברת שיפוצים טובה אשר מתמחה בתהליכי השיפוץ המתאימים לכם ביותר ויכולה לחסוך לכם עלויות וזמן מיותר ואף לקצר לכם את זמן העבודה. ישנם אנשים החושבים כי אם ינהלו את השיפוץ בעצמם הם יצליחו לחסוך את התשלום לחברת הניהול, ולחסוך בעליות, אך הצדק אינו איתם, חברת שיפוצים אמינה שולטת בכל התהליכים של שיפוץ הדירה, וגם יכולה לחסוך בעליות מה שאדם שאינו שולט ברזי השיפוץ אינו יכול לדעת, ואף לבצע טעויות שהוא עלול לשלם עליהן מחיר כבד..

 אז איך בוחרים חברת שיפוצים בלי לשבור את הראש?

במידה ואתה בוחר לשפץ ללא חברת שיפוצים עליך להיות האחראי הבלעדי לבחירה של כל בעלי המלאכה הרצויים לתאם ביניהם, ולהיות האחראי הבלעדי לטיב העבודה שלהם, בנוסף עליך להיות פיזית באתר העבודה, בנוסף עליך להבין מעט בשיפוץ ובתהליכי הבנייה כדי לדעת למשל שהצבעי צריך לבוא לאחר עבודת החשמלאי, ובכדי לא לבצע טעויות, הנובעות מחוסר הבנה בכללי הבניה. טעויות אלו עלולות לגזול ממך זמן וכסף רב ולהפוך את זמן השיפוץ לארוך יותר ומסובך יותר.

העסקת חברת שיפוצים נעשית במקרים רבים כמו שיפוץ בית, שיפוץ בית לקראת השבחת נכס, שיפוץ בית לאחר שריפה ועוד. כדאי להציץ במחירון החברה על מנת לוודא מחירים עדכניים

כך תשוו מראה קלאסי ויוקרתי לחלל הבית

שיפוץ של דירה ישנה מתחיל בבחירה של הקבלן הנכון אבל ממשיך הרבה אחרי שעבודות התשתית הסתיימו. למעשה, אם אתם רוצים להעניק לבית שלכם מראה יוקרתי ואפיל קלאסי, אתם חייבים לשוטט בחנויות הרהיטים ולמצוא את האקססוריז המתאימים. הנה כמה פריטים שיאפשרו לכם לשדרג את הדירה שלכם ולהגיע למראה שתמיד חלמתם עליו.

בחרו מערכת ישיבה איכותית

מכיוון שהסלון מעניק את הרושם הראשוני העוצמתי ביותר, אסור לכם להתפשר על פחות מאשר כורסאות עור מעוצבות. העושר העיצובי שהעור מעניק והמראה הקלאסי שהוא מספק, מאפשרים לכם ליצור תחושה ביתית ויוקרתית באופן קל ופשוט. למעשה, בחירה של כורסאות עור מעוצבות משלבת אספקטים של נוחות ועיצוב שיעשו את העבודה כבר מהשנייה הראשונה.

הוסיפו תאורה דקורטיבית

תאורה דקורטיבית היא פתרון נפלא לאירוח במרפסת השמש החדשה שלכם ודרך נפלא להבליט את האריחים הקסומים שהותקנו זה מכבר. יחד עם זאת, חשוב שהנברשת עצמה לא תגנוב את כל ההצגה ולכן מומלץ להימנע מנברשות קריסטל עתיקות. במקום זאת, לכו על נברשות המתכת היוקרתיות ותזכו במראה קלאסי במיוחד.

שדרגו את יחידת ההורים

אם שיפצתם את יחידת ההורים ואתם רוצים לספק אפיל יוקרתי ורומנטי כאחד, אתם חייבים להשקיע בווילונות מתאימים. וילונות אשר מורכבים מאריגים טבעיים ואשר בנויים על מנגנון הטבעות, הם ללא ספק אופציה של ממש. יחד עם זאת, חשוב לשקול גם מערכת של תריסים חשמליים אשר תאפשר לכם לשלוט בעוצמת התאורה בלחיצת כפתור.

הציבו את האקססוריז הנכונים בחדר הרחצה

כל שיפוץ של חדר הרחצה מחייב בחירה באקססוריז המתאימים והתאמתם לקונספט הדקורטיבי הנבחר. תוספת של מראה יוקרתית, שידת איפור אלגנטית או אפילו ידיות פרזול יפות – יעניקו לדירה שלכם מראה מושלם בהשקעה מינימלית. כל פריט קטון בחדר האמבטיה מהווה אפשרות אמיתית להוסיף אמירה עיצובית וליהנות מלוק קלאסי במיוחד שיפוץ אמבטיה בזול.

העדיפו ריצוף אלגנטי

ריצוף אלגנטי מהווה אפשרות של ממש להוסיף מראה אצילי לכל דירה ולזכות בשבחים מיידים מכל מי שנכנס במפתן הדלת שלכם. לכן, חשוב לנסות ולבחור באבן טבעית ולתת עדיפות לאריחי הבזלת המרהיבים. הגוונים הכהים שבהם הם מגיעים מייצרים קונטרס נפלא עם פלטת הצבעים המרכזית ויוצרים מראה יוקרתי בכל דירה.

לסיכום, בכדי להגיע למראה היוקרתי וליהנות מלוק מרשים במיוחד, חשוב לשים לב לכל פריט שאתם מכניסים לבית. רהיטים אלגנטיים, אקססוריז קלאסיים ואריחים מרהיבים – ישלימו את המעטפת העיצובית של הדירה ויעניקו לה את הלוק האידיאלי.

לחברת השיפוצים ישנם יתרונות רבים

יעוץ – מומחים של חברת השיפוץ יכולים לייעץ לכם לפני ההחלטה על השיפוץ עוד כאשר השרטוט על הדף דבר היכול להוזיל לכם עלויות בתכנון מוקדם ויעיל.

הצעות מחיר – כאשר אתם בוחרים חברת שיפוצים הקפידו על קבלת הצעת מחיר. הצעת מחיר טובה היא כזו שגם יכולה להתאים לתקציב מוגבל של שיפוץ וגם לא מותרת על מרכיבים חיוניים בשיפוץ.

אנשי מקצוע – חברת שיפוצים היא חברה, שמעסיקה תחת קורת גג אחת את כל בעלי המלאכה שלהם זקוקים במהלך השיפוץ, כמו שיפוצניקים, חשמלאים, אינסלטורים, צבעים, ועוד רצפים, מומחי גבס ומתקיני פרקטים ובסופו של דבר חברת השיפוצים היא האחראית לטיב העבודה של בעלי המלאכה, וכן בעלי המלאכה הם בעלי וותק וניסיון מוכח בעבודה הדרושה לצורך השיפוץ.

טקסטיל וחדר עם מקור אור טבעי  

    מומלץ מאוד לייצר שילוב צבעים שאינו מוגזם וצעקני וגם לא להעמיס בפריטים וריהוט. הטקסטיל מאפשר מגוון של משחקי טקסטורה וצבעים מסקלת הגוונים בכריות, בכיסוי המיטה, בווילונות וכו'. הטקסטיל מעשיר את החדר ומשרה אווירה חמה. חשוב שחדר הילדים יהיה מאוורר עם חלון ורשת שתמנע חדירה של יתושים וכו'. ומומלץ שהשמש תחדור מבעד לחלון ותשטוף את החדר לפחות שעתיים ביום ותאוורר אותו.

תקרה אקוסטית

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30