1700-70-90-30

שימוש במחיצות אקוסטיות בעיצוב חלל פנים של משרדים

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

רב המשרדים כיום מעוצבים כחלל עבודה משותף (אופן ספייס) עם הרבה עמדות עבודה וכולם שומעים את כולם ורואים את כולם. אם תירצו לעבוד בשקט לקבל קצת פרטיות תצטרכו להזמין לעצמכם את חדר הישיבות. אבל ישנה דרך אחרת ומעוצבת לבצע הפרדה של חלל עבודה משותף וזאת באמצעות שימוש במחיצות אקוסטיות בעיצוב חלל פנים של משרדים.

מחיצות אקוסטיות למשרד – להפריד בקלות ובמהירות

קיימות שתי סיבות עיקריות לשימוש במחיצות אקוסטיות לעיצוב המשרד. הסיבה הראשונה היא כמובן הרצון ליצור הפרדה בחלל כדי ליצור הפרדה אקוסטית. לדוגמא, במשרד המעוצב כאופן ספייס אפשר לשמוע רעש לאורך כל שעות העבודה, אם רוצים לנהל ישיבה בשקט אפשר לפתוח את המחיצה האקוסטית וליצור איזור שקט לעבודה מבודד מרעשי הסביבה.

הסיבה השניה היא הרצון ליצור הפרדה פיזית במשרד ולחלק אותו לאיזורים שונים. השימוש במחיצות אקוסטיות יעיל במיוחד כשרוצים או ליצור חדר ישיבות שנפתח ונסגר בהתאם לצורך.

בעת התקנת מחיצות אקוסטיות במשרד, אתם הופכים אותו לחלל דינמי בו אתם אלה שקובעים מתי לפתוח את המחיצות ומתי לסגור אותן.

מחיצות אקוסטיות למשרד – גם שימושיות וגם מעוצבות

אם תרצו להתקין מחיצות אקוסטיות למשרד תוכלו לבחור בין כמה סוגים של מחיצות:

  • מחיצות אקוסטיות עשויות ממתכת
  • מחיצות אקוסטיות עשויות מעץ
  • מחיצות אקוסטיות עשויות מפאנל האטום
  • מחיצות אקוסטיות עשויות מזכוכית

המחיצות האקוסטיות מזכוכית הן הנפוצות ביותר, היות והן לא מקטינות את המשרד אלה מרחיבות את החלל ובשילוב נכון עם תאורה אף יוצרות תחושה של חלל גדול יותר. המחיצות האקוסטיות עשויות מזכוכית מחוסמת בעלת כמה דרגות של אטימות, כך שתוכלו לבחור את רמת הפרטיות הדרושה לכם.

חשוב שתדעו! – במידה ואתם מתקינים במשרד מחיצות אקוסטיות מזכוכית מומלץ שתוסיפו גם מדבקות אזהרה שיתריעו מפני התקלות במחיצה.

מחיצות אקוסטיות למשרד – התקנה קלה

המחיצות האקוסטיות מורכבות על מסילת אלומיניום והן ניתנות לפתיחה ולסגירה על ידי הובלה על המחיצות על המסילה. איך זה עובד?

על התקרה, הרצפה ועל הקירות מתקינים מסילות דקות מאלומיניום ולתוכן מכניסים את המחיצות האקוסטיות. ההתקנה עצמה אינה מסובכת ואורכת מספר שעות.

תוכלו לבחור בין מחיצה אקוסטית גלויה (בה רואים את כל קירות המחיצה עומדים זה ליד זה כמו אקורדיון סגור) ובין מחיצה סמויה (בה קירות המחיצה נמצאים בתוך ארון שנפתח רק כשרוצים לעשות שימוש במחיצה).

 

אם אתם רוצים לבצע חלוקה דינמית במשרד שתיצור חלל אינטימי ושקט לעבודה ולשיחה, מומלץ שתעשו שימוש במחיצות אקוסטיות. את המחיצות האקוסטיות תוכלו לפתוח ולסגור בהתאם הצורך ועדיין לשמור על מראה מעוצב לחלל העבוה שלכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30