רשימת קבלנים רשומים

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

כאשר מבצעים עבודות בניה ושיפוצים יש צורך באיתור קבלן רשום ברשם הקבלנים בעל ניסיון ידע ויכולת לביצוע עבודות הבניה והשיפוצים שאתם נדרשים לבצע , רשימת קבלנים רשומים.

קבוצת עידן הינה קבלן רשום ברשם הקבלנים קבלן מומלץ לביצוע כל סוגי עבודות הבניה החל משיפוץ דירה קטנה ועד לבניית שכונת מגורים שלמה לחברה מנהלי עבודה רשומים מהנדסים אזרחיים ואדריכלים.

רשימת קבלנים רשומים

כאשר בוחרים בקבלן ביצוע לעבודות גמר או שיפוצים חשוב לבדוק את הרזומה של הקבלן או חברת הבניה שמבצעת ולוודא כי אכן לחברה או לקבלן הניסיון הנדרש, הכי חשוב לוודא כי לחרה א לקבלן יש רישיון קבלן רשום בתוקף וכי הקבלן הינו קבלן מומלץ

על ידי לקוחותיו וכי הקבלן מנוסה בביצוע עבודות בניה הנדסיות, כמו כן חשוב לפנות ללקוחות ממליצים של הקבלן או חברת הבניה לצורך קבלת המלצות והתרשמות כללית מהקבלן וחברת הבניה .

לקבוצת עידן ניסיון בביצוע עבודות בניה מגוונות :בניית שכונות מגורים שלמות בהיקפים של עשרות מיליונים, בנייה ציבורית, בניית מבנים ליזמים , שיפוץ עשרות מבנים, אלפי מרפסות שמש, עשרות וילות, שיפוץ עשרות דירות ועוד.

בשנים האחרונות קבוצת עידן החליטה להתמקד אך ורק בתחום ההתחדשות העירונית:

רשימת קבלנים רשומים , קבוצת עידן קבלן רשום 29901

 • מורשה האגודה לתרבות הדיור ועזרה ובצרון בשיפוץ מבנים
 • בניית מרפסות וממ"דים מבטון, קבלן רשום עידן ביצוע
 • בניית מרפסות תלויות מפלדה
 • ביצוע תמ"א 38
 • חברה המתמחה ברישום קבלנים ברשם
 • שיפוץ דירות
 • בניית וילות

אם ברצונך ללמוד אודות התהליך לקראת הפגישה את/ה מוזמן להכנס לאתר האינטרנט של החברה ולקרוא את המדריכים שלנו.

בכדי לפקח על חברות הבניה משרד הכלכלה דורש מכל העוסקים בתחום הבניה והשיפוצים להחזיק ברישיון קבלן בתוקף קבלנים רשומים, כך משרד הכלכלה

מוודא כי כל המבצעים בתחום הבניין בעלי הניסיון והכישורים, זאת מכיוון שכל קבלן רשום מוכרח להעסיק מהנדסים אזרחיים עם ניסיון מוכח של מספר שנים.

קבלנים רשומים

עבודה מול קבלן לא רשום מסכן מאוד את פרויקט הבניה אותו אתם מבצעים, בישראל ישנם הרבה מאוד חאפרים שעובדים ללא רישיון וללא ניסיון מתאים, כל חברת בניה או חברת שיפוצים המכבדת את עצמה דואגת כי תחזיק ברישיון קבלן רשום, כאשר בוחרים קבלנים רשומים לצורך מכרז על עבודות בניה או קבלנים רשומים לצורך בניית בית פרטי, תוספת בניה או שיפוץ יש לדרוש מהקבלנים להציג רישיון קבלן בתוקף ועם סיווג מתאים. סיווג הקבלנים מתחלק לפי תחומי עבודה וחשוב לוודא כי הקבלן שלכם הינו בעל רישיון מתאים לדוגמא :קבלן פיתוח העוסק בסלילת כבישים

יחזיק ברישיון שונה מקבלן שבונה וילות, לרוב לקוחות פרטיים עובדים עם קבלנים בסיווג ג 1-5 לצורך ביצוע עבודות בניה כלליות, רשימת קבלנים רשומים

קבוצת עידן קבלנים רשומים

קבוצת עידן הינה חברת בניה מובילה בענף הבניה והשיפוצים החברה בעלת רישיון קבלן בניין מזה מספר שנים, החברה בונה מזה שנים פרויקטים רבים הכוללים בניית שכונות מגורים שלמות כקבלני מפתח, בניית בתים פרטיים ללקוחות פרטיים, מבצעת מגוון רחב של עבודות שיפוצים בדירות, במסעדות ובבנייני משרדים, בניית מרפסות שמש מבטון בשיטה קונבנציונלית בניית מרפסות שמש מפלדה, הרחבת מרפסות שמש מבטון ומפלדה, שיפוץ בניינים בשיתוף עזרה ובצרון בתל אביב, חלת בעיריית נתניה, אגודה לתרבות הדיור .

החברה החלה את דרכה כקבלני ביצוע של חברת יובל אלון בצפון הארץ ובשנים האחרונות כתוצאה משינויים בענף הבניה החברה מתמחה בהתחדשות עירונית: שיפוץ חיצוני של מבנים, שיפוץ פנימי של דירות כולל ליווי מלא של אדריכל החברה, בניית מרפסות שמש וממדים ושיקום בטונים.

קבוצת עידן, שיפוץ דירה, שיפוץ בית פרטי, שיפוץ בניין משותף, קבלן רשום

לקבוצת עידן יתרון ענק על רוב חברות הבניה העוסקות בתחומים בהם החברה מתמחה היום בעיקר יתרון הניסיון הביצועי של החברה שבנתה פרויקטים מורכבים הנדסית, יתרון בכוח הביצוע מכיוון והחברה יודעת לעבוד במקביל במספר רב של אתרי בניה, לחברה מאות פועלים. מהנדסי החברה מנוסים בביצוע עבודות בניה מול לקוחות פרטיים, לחברה מחלקת שירות לקוחות ושירות לאחר מסירה ברמה הגבוה בארץ פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר מקבלנים רשומים -קבוצת עידן איכות החיים מתחילה בבית רשימת קבלנים רשומים

קבלנים רשומים

מה אנחנו עושים:
 • ביצוע טיח מחדש לבניין
 • צביעת הבניין
 • חיזוק אריחי שיש
 • שיקום פסיפס
 • חיזוק עמודים
 • חיפוי באריחי שיש
 • עיצוב ושיפוץ הלובי
 • הוספת מעלית
 • בניית מחסניים
קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30