1700-70-90-30

רכישת בית להשקעה – נקודות למחשבה

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

הגעתם לרגע בו אתם מחפשים אחר פרנסה נוספת עכשווית או עתידית כאשר הוספת עבודה או זכייה בלוטו אינן אופציות ריאליות. בית להשקעה הוא ריאלי בהחלט.


אחד מהענפים האפשריים להתבססות כלכלית הוא רכישת בית להשקעה. בניגוד לעבודה נוספת, הבית החדש יהווה מקור יציב וקבוע של הכנסה חודשית וגב כלכלי עתידי בעת הצורך. מדובר על השקעה לטווח ארוך ובהמשך הדרך אף על הכנסה פסיבית שלא מתוך עבודה.

דירות להשקעה יכולות להיות בארץ ובעולם כולו. עם הגלובליזציה, האינטרנט והיכולת להשיג הון להשקעה ההזדמנויות קיימות וכל מה שנדרש הוא לחקור ולהבין יותר את התחום. גם אם יש רתיעה מהלא ידוע, כיום יש הרבה דוגמאות והרבה מקרים שניתן ללמוד מהם ולהגיע להחלטה נכונה ומושכלת לרכישת הנכס. 


נקודת המוצא לפני רכישת בית להשקעה

עשו בדק בית ובחנו את מצבכם כיום. אל תכנסו לעסקת רכישה לפני שאתם יודעים שאתם אכן יכולים לעמוד בהתחייבויות הקיימות והחדשות, בנדרש לתחזוק הדירה ובמתח שיעלה במהלך פרוייקט שכזה. לעתים הפיתוי הוא רב ובדיוק הגיעה הזדמנות לפתח דלתכם. מבלי משים מצאתם עצמכם בחובות ובהלוואות גבוהות מבלי לראות פתרונות למצב. הרעיון של הבחינה היא לבדוק האם אתם מסוגלים כלכלית להשקיע סכום כסף שנדרש לרכישת בית להשקעה ולעמוד בהחזרי התשלום במקרה שלקחתם הלוואה מבלי שהדבר יפגע בכם בהמשך.

דגשים להחלטה מושכלת ונכונה

יש הרבה מאוד פרוייקטים של בניית בית פרטי להשקעה ורובם ככולם דורשים תכנון מקדים להבנת הפרוייקט. תוכלו לעשות זאת באופן עצמאי או להעזר בחברה מתמחה. בכל מקרה, חשוב להכיר את הפרוייקט מקרוב ולהבין מי בעל הנכס ומי מוכר אותו, מהם תנאי המכירה וסכום הרכישה. מעבר לכך עשו השוואות של נכסים מסוג זה שאתם מעוניינים בו עם נכסים אחרים באותו אזור, גודל, מבנה ועוד. המידע יעניק לכם פרספקטיבה טובה לבחירה מה הנכון עבורכם. ייתכן שתעדיפו לרכוש מחברה שאחראית על הנכס והיא בנתה את הבית מתחילתו ועד מכירתו וייתכן כי תעדיפו לרכוש את הבית מיידיים פרטיות.

וודאו את מצבו של הנכס ואת כמות ומידת הליקויים הקיימת. תוכלו מתוך כך לבקש את תיקון הליקויים, או לשפר את תנאי הרכישה בהתאם לסכום ההשקעה שתצטרכו אתם כדי לשפצו. ישנם בעלי מקצוע היכולים לעזור בכך כמו שמאי מקרקעין.

מתוך כך, בדקו את אפשרויות המימון השונות. קבוצות רכישה, הלוואה בנקאית או השקעת ממון עצמית הן כל אחת בעלות השלכה עתידית אחרת. כמו גם בדקו את המיסים השונים שיש לשלם באפשרויות הרכישה השונות בין אם בארץ ובין אם בחו“ל.

נקודה חשובה ואחרונה, וודאו שאתם מסודרים מבחינת המחייה ומקום המגורים שלכם. שלא תמצאו עצמכם גרים בבית או נאלצים למכור אותו בסכום הפסד רק כי לא עמדתם בהוצאות המחייה הרגילות ובמחוייבויות שעלו מתוך הפרוייקט.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30