רוכשים נכס להשקעה? אל תשכחו לבצע בדק בית מקצועי

תוכן עניינים
כאן לשירותכם

או חייגו 1700-70-90-30

החלטתם כי הגיע השלב שבו אתם רוצים לרכוש נכס לצורך השקעה? מדובר על צעד חשוב במיוחד, צעד שיכול לאפשר לכם לשנות את המצב הכלכלי שלכם מקצה לקצה – בטח אם מדובר על נכס ראשון. אך למרות ההתרגשות הרבה, חשוב מאוד שתעשו החלטות שקולות בכדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם לא עושים טעות. החלטה טובה תקדם אתכם אל עבר השגת המטרה, בעוד החלטה רעה עלולה להחזיר אתכם כמה צעדים לאחור.

איך תוכלו להיות בטוחים שאתם רוכשים נכס שיהיה שווה את ההוצאה הכספית? על ידי בדק בית כמובן, בדיקה שאמורה להתבצע על ידי איש מקצוע מיומן ומטרתה לאתר את כל הליקויים הקיימים. הבדיקה הזאת היא אבן דרך חשובה מאוד אצל כל משקיע, ומוטב כי גם אתם לא תפספסו את הרכבת – כי ברגע שהרכבת תצא מהתחנה היא לא תחזור שוב.

בדק בית יספק לכם שקט נפשי

הדבר החשוב ביותר הוא שתוכלו לבצע את העסקה מבלי שיהיו לכם חרטות או ספקות שעלולות להוריד אתכם ממנה. רכישה של נכס זוהי לא רכישה של דבר קטן, מדובר על הוצאה כספית של כמה מאות או מיליוני שקלים – ומוטב כי תעשו אותה בלב שלם. אחרי שתבצעו את הבדיקה המקיפה, תוכלו להיות בטוחים כי אתם רוכשים נכס מתאים – נכס שיהיה שווה את ההוצאה הכספית שאותה השקעתם.

הבדיקה תאפשר לכם לקבל עלות ראלית

במקרה שבו מתגלים ליקויים כאלה או אחרים, תוכלו לבקש מבעל הדירה לתקן אותם לפני שתבצעו את הרכישה. מצד שני תוכלו לבחון כמה עולה לתקן את הליקויים השונים, ולהוריד את עלויות התיקון מהמחיר של רכישת הדירה. כך אתם תוכלו לתקן את הדירה, ובו בזמן תדעו כי לא הייתם צריכים להוציא את הכסף מהכיס שלכם – הכסף יצא מבעל הדירה.

תיקון של הליקויים לפני השכרת הנכס

קחו בחשבון כי כאשר מישהו משכיר מכם נכס, הנכס עדיין נמצא תחת האחריות שלכם. כך שכל תקלה או בעיה, תחייב אתכם לשלם את הסכום הנדרש לצורך התיקון שלה. כאשר אתם מבצעים בדק בית, תוכלו לתקן את הליקויים עוד לפני שהדירה תהיה מושכרת – וכך תוכלו לדעת כי לא צריכות להיות לכם בעיות או חששות שעלולות לתפוס אתכם לא מוכנים בשום צורה.

ליקויים שלא מתוקנים בזמן עשויים להחמיר

הדעה הרווחת היא שאין שום טעם לחכות כאשר אתם מוצאים ליקויים, ואם יש לכם אפשרות מוטב לבצע בדק בית מוקדם ככל האפשר. כך תוכלו לתקן את כל הליקויים הקיימים בתוך זמן קצר, ותאפשרו לעצמכם להיות מעט יותר רגועים. כך לא תצטרכו להתמודד בעתיד הקרוב או הרחוק עם ליקויים חמורים מאוד, כאלה שיחייבו אתכם להכניס את היד עמוק מאוד אל תוך הכיס בכדי לתקן אותם.

קבוצת עידן
קבוצת עידן

המאמר נרשם ע"י החברה המובילה בישראל קבוצת עידן לשיפוץ בניינים הוספת מרפסות ובניית ממדים לבניינים משותפים, הניסיון עושה את ההבדל. קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים.

שתפו את המאמר:

מאמרים נוספים:

1700-70-90-30

שיפוץ ושיקום בניינים, בניית ממד והוספת מרפסות לבניינים רק עם קבוצת עידן עובדים בצורה מקצועית ומהירה!

פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע נוסף/ הצעת מחיר
ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!!

או חייגו 1700-70-90-30