1700-70-90-30

קבלני בניין בצפון

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

שלד וגמר –  בכל שיטה בה בחר היזם לבנות את ביתו, בשיטת "עד המפתח" או בשיטת התקשרויות נפרדות מוטב כי תיהיה לו הבנה מסויימת בתהליכי בניה, בעיקר לשם בקרת איכות.

קבלני בניין בצפון

שיטות בניה –  בארץ מקובלות  2 שיטות בניה: קונבנציונאלית המוכרת והמקובלת לרוב ובנייה מפלדה. הראשונה מוכרת יותר ובה הקמת יסודות, רצפות בטון התלויות על קורות וקירות בלוקים. כשנדרש אין קושי לשלב קירות גבס. בשיטה זו מרכיב העלויות נמוך בשל

עלויות חומרי בניה וכ"א לעבודה נמוכים.

בשיטת הפלדה הבסיס הנו זהה ביסודות ורצפות בטון. בהמשך יוקם שלד פלדה ותקרות שיוכנו מקורות פלדה בציפוי עליון של בטון. בהמשך המבנה יצופה ברשתות טיט או אבן. חומר הבידוד יפריד בין הטיח החיצוני ללוחות גבס פנימיים.

הגימור יעשה בשיטת בנייה רגילה. שיטה זו מהירה בשל הנוחות הרבה בהשחלת תשתיות וחלוקת חללים באמצעות קירות גבס. שיטה זו מתקבלת לאט בארץ משום שאינה מקנה תחושת מוצקות כפי שמקנה השיטה הקונבנציונלית.

קבלני בניין בצפון לבניית שלד

בניית שלד – בנייה תקינה של שלד הנה הבסיס להכנה לבעלי מקצוע.קבלני בניין בצפון  עבודה נקייה וישרה תקל על עבודות כטיח וריצוף. אדריכל קב' ע.י.ד.ן מוסיף כי עבודה נקייה וישרה תקצץ עלויות שכן בעלי מקצוע שונים לא יצטרכו לטרוח כפליים על מנת  לגשר בין עבודתם לבין מבנה השלד במידה ואינו ישר.  בקב' ע.י.ד.ן עלויות עבודות השלד הנן עפ"י תוקבלן שיפוץ בניינים ברחובותכניות עבודה שמגיש אדריכל החברה ומהנדס הקונסטרוקציה. ריפוי מפלסים, עובי קירות נדרש ושטחן ישפיעו על המחיר.

הצעת מחיר קבלן בניין  לשלד (כחלק מביצוע הפרוייקט כולו בקב' ע.י.ד.ן(תתייחס לחפירות, קירות תומכים, משטחים ועוד. היא תכלול תוכניות אדריכל ומהנדס כאשר החברה מחוייבת לתוכניות אלו ולאישור ביצוע מול אדריכל ומהנדס החברה. החברה מבצעת הזמנת מעבדה לדגימות בטון ומתייחסת לנתונים בתום קבלני בניין בצפון התקופה הנדרשת.

בזמן בניית השלד שטח החברה מגודר ואין כניסה לעוברי אורח. גבולות המבנה לצורך קידוחי יסודות ברורים ויציקות יעשו באישור מהנדס החברה כאשר הוא נוכח בשטח. יש להקפיד על השקיית הבטון במשך 7 ימים. בזמן היציקה תלקח דגימת הבטון ע"י המעבדה איתה עובדת קב' ע.י.ד.ן. התוצאות תוגשנה למשרדי החברה בתום 28 יום שבסופם הבטון מגיע לשיא עמידותו. במידה ועמדו בתקני הבדיקות ניתן להתקדם בבניית המבנה.

קבלני בניין בצפון

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

עבודות אלומיניום

  אלומיניום מהווה את אחד מחומרי הגלם האיכותיים ביותר כיום בעולן הבנייה, האדריכלות והעיצוב. מדובר על מתכת קלה אשר ניתן לעצב אותה במגוון רחב של

קרא עוד »

גגון למרפסות

  אם יש לכם מרפסת בבית אתם בוודאי יודעים שבכדי לשהות במרפסת בכל עונה ובכל זמן, אתם חייבים להתקין גגון. כיום ניתן למצוא היצע רחב

קרא עוד »

בחירת קונסטרוקטור

קונסטרוקטור הוא אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר בכל פרויקט בנייה. חשיבותו של הקונסטרוקטור נובעת מחשיבותם של הנושאים עליהם הוא אחראי במסגרת פרויקט הבנייה. אז מהו

קרא עוד »
1-700-70-90-30