1700-70-90-30

קבלני בניין בירושלים – כללים לבחירת קבלן בניין מקצועי

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

החיפוש אחר קבלני בניין בירושלים יכול להיות מאוד מאתגר. תוכלו למצוא היצע רחב מאוד של אנשי מקצוע, כאשר כל אחד מהם יציע לכם הצעות שונות. האינטרס שלכם יהיה למצוא את הקבלן שיאפשר לכם להקים את הפרויקט שחלמתם עליו. אך מה אתם צריכים לקחת בחשבון בעת בחירת איש המקצוע האידיאלי? האמת היא שיש לא מעט פרטים שיכולים לעלות לכם בראש. רגע לפני שאתם מכניסים את עצמכם אל תוך העולם הזה, יש כמה כללים שאסור לשכוח. כל כלל כזה יקרב אתכם עוד צעד אל עבר בחירת הקבלן המושלם לביצוע הפרויקט שנראה כרגע כדמיוני.

 

המלצות מאנשים אמינים

הצעד הראשון שתצטרכו ליישם אותו יהיה לשמוע המלצות של אנשים אמינים. כלומר המלצות של אנשים שקיבלו שירות מקבלן כזה או אחר ויכולים לספר אודותיו. קבלני בניין בירושלים יכולים לספר על עצמם, אך אינכם יכולים לדעת עד כמה המידע אמין. ברגע שלקוח שקיבל שירות מהקבלן מספר סיפורים, תוכלו להיות בטוחים כי מדובר על אמת לאמיתה. כך תוכלו לעשות בחירה שתהיו בטוחים לגביה, מבלי שתצטרכו לבצע הימורים שיסכנו אתכם. תזכרו כי ההצלחה של הפרויקט כולו מוטלת כרגע על הכתפיים של אותו איש מקצוע. תרצו לדעת כי אינכם מכניסים ראש בריא אל תוך מיטה חולה. המלצות יעשו לכם סדר וירחיקו אתכם מקבלנים לא אמינים.

 

תבקשו לראות פרויקטים מוכנים

קבלני בניין בירושלים צריכים להראות לכם את המקצועיות שלהם על סמך פרויקטים מוכנים. כל קבלן אמור להציג לפניכם פרויקטים שעליהם הוא היה אחראי מתחילת הבנייה ועד סופה. מדוע טוב שתסתכלו על פרויקטים מוכנים של קבלנים שונים? ראשית תוכלו להבין כי הסיפורים שסופרו על ידי הקבלן אינם בדיות. יתרה מכך תוכלו לראות את הפרויקטים הללו במו עיניכם. ברגע שאתם מסתכלים על הפרויקט עצמו תוכלו ללמוד לא מעט על איש המקצוע. תוכלו לדעת כי אתם עושים בחירה שתגרום לכם להיות שלמים איתה גם בראייה לטווח הרחוק. הרי הקבלן שאותו תבחרו הוא הקבלן שאמור ללוות אתכם מתחילת הבנייה ועד סופה.

 

עמידת הקבלן בלוחות זמנים

כל פרויקט שנבנה על ידי קבלני בניין בירושלים חייב להיות תחום בזמנים. כל שלב חיים להיות עם דד ליין מסוים על מנת שהפרויקט כולו יסתיים בזמן הקצוב. לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו הפרויקט נמרח רק בגלל עיכובים מצידו של הקבלן. לכן עמידה בלוחות זמנים היא אחד מהפרמטרים הבסיסיים לבחירת קבלן לפרויקט כזה או אחר. אם אתם רואים שהקבלן מזייף מבחינת עמידה בלוחות זמנים, זוהי נורת אזהרה עבורכם. ככל הנראה אותו קבלן ימשיך למרוח גם את השלבים הבאים, ולא תצאו מתי תקבלו את המפתחות. חשוב מאוד שתבחרו בקבלן שיוכל לספק לכם שקט נפשי מבלי שיהיו לחצים מיותרים.

 

תבחנו את הצעת המחיר

הצעת המחיר של קבלני בניין בירושלים יכולה לספר לא מעט עליהם. יש כאלה שיורדים ישר אל השורה התחתונה על מנת להבין כמה הם צריכים לשלם. אך בפועל אם תיכנסו אל תוך עובי הקורה, תוכלו ללמוד על הקבלן המון. קבלנים מנוסים צריכים להכין הצעת מחיר מפורטת שכוללת בתוכה את כל השלבים השונים של הפרויקט. קבלן לא מקצועי יכין הצעת מחיר חפוזה שלא באמת תהיה תואמת למה שיקרה במציאות. מוטב כי תחסכו לעצמכם הפתעות מיותרות שעלולות להופיע בגלל הצעות מחיר חלקיות. מראש תחפשו אחר קבלן שיספק לכם הצעת מחיר ברורה שלא משתמעת לשתי פנים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30