1700-70-90-30

קבלנים בצפון

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מחפשים קבלנים בצפון הארץ? האמת היא שזה לא כל כך חשוב מהיכן מגיעים הקבלנים, מה שחשוב הוא מי הם הקבלנים, האם הם קבלנים רשומים, מה הניסיון שלהם, האם ביצעו בעבר פרויקט דומה לזה שאתם רוצים לשכור אותם עבורו, מהם התנאים שהם מאפשרים לכם לניהול הפרויקט, מהם התנאים שהם מוכנים לחתום עליהם במסגרת הסכם עבודה וכן הלאה. בשורות הבאות מסבירים לכם המומחים של קבוצת עידן על הפרמטרים המרכזיים שעל פיהם כדאי לבחור קבלן ביצוע, ובכלל זה גם קבלנים בצפון או בכל מקום אחר בארץ.

מהו התנאי הראשון וההכרחי בבחירת קבלן?

ישנם אינספור קבלנים בצפון הארץ, וכולם יודעים להציע לכם פתרונות לכל סוג של פרויקט, החל מעבודות עפר, דרך עבודות בניין וכלה בעבודות שיפוץ, חשמל, אינסטלציה וגבס. יחד עם זאת, נתח לא קטן מהקבלנים האלה הם אנשים פרטיים עם ידי זהב, ואולי עם ניסיון של שנים בתור פועלי בניין ואולי אפילו עם השכלה מקצועית שרכשו במסגרת לימודי תעודה שונים. בין הקבלנים האלה תוכלו למצוא קבלנים מצוינים, שיודעים לעשות את העבודה מצוין ואולי אפילו תקבלו המלצות עליהם. אבל זה לא העניין. העניין הוא שכאשר אתם עובדים עם קבלנים בצפון, אתם חייבים לוודא שאתם עובדים עם קבלנים רשומים בלבד.

קבלני בניה

קבלן רשום לעבודות בצפון

קבלן רשום הוא קבלן שרשום בפנקס הקבלנים של משרד השיכון. עצם הרישום של הקבלן בפנקס הקבלנים, מצביע על כך שהקבלן מוכר לרשויות, שהפעילות שלו נבחנה לפניי ולפנים, שהוא עומד בסטנדרטים של אמינות והוגנות ושהוא אוחז בכל היכולות המקצועיות ובהשכלה המקצועית הנדרשת בכדי לספק את השירותים אותם הוא מציע לציבור. בכדי לוודא שכך אכן יהיה, מסווג כל קבלן בתחום ספציפי בענף הבניין ובהיקף ספציפי של פרויקטים (מבחינת תקציב פרויקט). אבל מעבר לערך של בחירת קבלנים בצפון שהם גם רשומים בגלל שהם מוכרים לרשויות, להיותו של קבלן, קבלן רשום, יש ערך מוסף חשוב נוסף. את המעמד הזה של קבלן רשום, אותו קבלן לא ירצה להפסיד ולכן יהיה מחויב לסטנדרטים גבוהים של מקצועיות, שירות והוגנות וזה בדיוק מה שאתם מחפשים, ושאותם לא תוכלו למצוא אצל קבלנים בצפון שהם אינם קבלנים רשומים, או לפחות לא תוכלו לוודא זאת.

פרמטרים שיסייעו לכם לבחון את הקבלן שעומד מולכם

אתם נכנסים לפרויקט בנייה או שיפוץ רחב ידיים, וצפויים להשקיע במסגרתו לא מעט כסף. בפרויקט כזה אתם רוצים לאחוז בכמה שיותר שליטה על הדברים. כך למשל, אתם רוצים לוודא שלא תשלמו את הכסף לקבלן והוא יעלם לכם באמצע העבודה. בהתאם לכך, אתם רוצים לוודא שהקבלן מולו אתם עומדים מוכן למודל תשלומים מדורג על פי אבני דרך. השלים שלב א'? קיבל תשלום. השלים שלב ב'? קיבל תשלום נוסף. השלים את הפרויקט כולו בהצלחה לאחר אישור מהנדס ובדיקת בדק בית? קיבל תשלום אחרון. זהו מודל שכל קבלן מקצועי ואמין אמור להסכים אליו.

קבלנים בצפון שהם קבלנים רשומים ומקצועיים, יסכימו גם למעורבות של מפקח בנייה מטעמכם, הלקוחות. מפקח הבנייה הוא הגורם המקצועי שאחראי לוודא שהפרויקט מבוצע על פי הסטנדרטים והאינטרסים שלכם, הלקוחות. קבלנים לא ממש אוהבים את זה, אבל מבחינתכם כלקוחות אתם רוצים לעגן את מעמדו של המפקח ואת סמכותו מול הקבלן. גם את הנושא של בדיקת בדק בית בתום הפרויקט כתנאי לקבלת התשלום האחרון ומתן אחריות על העבודה, אתם רוצים לעגן מול הקבלן. כאמור, לא כל קבלן יסכים לתנאים האלה, וסירוב לתנאים אלה יכול להוות תמרור אזהרה עבורכם.

קבוצת עידן היא חברה קבלנית המבצעת מגוון רחב של פרויקטים בענף הבנייה, ויכולה לתת לכם מענה מצוין לכל סוג של פרויקט שיקום, שיפוץ ובנייה אם אתם מחפשים קבלנים בצפון הארץ. קבוצת עידן מנהלת עבורכם את הפרויקט משלב התכנון והיתרי הבנייה ועד שלב הביצוע, הגמר והאישור הסופי במסגרת בדיקת בדק בית. לחברה קבלנים רשומים עימם היא עובדת ועל פי הצורך שוכרת גם קבלני משנה איתם היא עובדת על בסיס קבוע, והם כולם קבלנים רשומים העומדים בסטנדרטים הגבוהים שמכתיבה הקבוצה ושעליהם היא מתחייבת עבור כלל לקוחותיה. אם אתם מחפשים קבלנים בצפון, קבוצת עידן היא האופציה הראשונה עבורכם לבדוק.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

עבודות אלומיניום

  אלומיניום מהווה את אחד מחומרי הגלם האיכותיים ביותר כיום בעולן הבנייה, האדריכלות והעיצוב. מדובר על מתכת קלה אשר ניתן לעצב אותה במגוון רחב של

קרא עוד »

גגון למרפסות

  אם יש לכם מרפסת בבית אתם בוודאי יודעים שבכדי לשהות במרפסת בכל עונה ובכל זמן, אתם חייבים להתקין גגון. כיום ניתן למצוא היצע רחב

קרא עוד »

בחירת קונסטרוקטור

קונסטרוקטור הוא אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר בכל פרויקט בנייה. חשיבותו של הקונסטרוקטור נובעת מחשיבותם של הנושאים עליהם הוא אחראי במסגרת פרויקט הבנייה. אז מהו

קרא עוד »
1-700-70-90-30