קבלן תמא 38 חיפה

קבלן תמא 38 חיפה – האם יש ביקוש לתכנית בעיר זו?

על מרגלות הכרמל שוכנת לה אחת הערים היפות ביותר בישראל ויש שיגידו אחת היפות בעולם. כל מי שעלה לכרמל וראה את הנוף הנשקף מן השם, את חופי הים היפים ואת השמיים התכולים ונדהם מהמראה היפהפה הזה. כך אנחנו יכולים להבין כי חיפה היא אחת הערים הטובות ביותר למגורים בישראל ועל רקע זה ניתן להסביר מדוע מחירי הנדל"ן בה מאמירים. על רקע זה ניתן גם להגיד כי יש ביקוש אדיר אל קבלן תמא 38 חיפה וכי רבים בחיפה רוצים לפצוח בפרויקט זה. אמנם כאשר אנחנו אומרים תמא 38 אנחנו ישר חושבים על המרכז אך האמת היא שגם בחיפה יש התעניינו גוברת בהליך ועל כך יש לתת את הדעת

קבלן תמא 38 חיפה – האם זה רלוונטי לבתים פרטיים?

.רוב הציבור אינו מודע בדיוק לפרטי התכנית של תמא 38 ואינו מבין את תפקידו של קבלן תמא 38 חיפה. כך יוצא כי גם בעלי בתים פרטיים רוצים לעשות את התכנית וזאת בכדי למגן את הבתים שלהם בצורה הטובה ביותר כנגד רעידות אדמה. בעלי בתים אלו רוצים ליהנות מן התכנית ולבצע אותה עקב העובדה כי זה לא עולה שקל לבעלי הבתים לבצע תמא 38. אך אתם חייבים להבין כי תמא 38 מתאימה אך ורק לבנייני מגורים והיא אינה תקפה לבעלי בתים פרטיים ואת זאת אתם חייבים לזכור. לכן אם אתם גרים בבית פרטי בחיפה או בכל מקום אחר בארץ עליכם להבין כי תמא 38 אינה תקפה בשבילכם.

קבלן תמא 38 חיפה – מדוע המדינה לא מוצאת פתרון לבתים פרטיים?

אנחנו רואים כי נוצר עיוות בשוק שבו בעלי בתים פרטיים אינם יכולים לפנות אל קבלן תמא 38 חיפה ולבקש ממנו שיבצע את הפרויקט. כך יוצא כי בתים פרטיים רבים אינם ממוגנים כנגד רעידות אדמה וזוהי בעיה שאנחנו עוד נצטער עליה. יתכן והמדינה מאמינה כי היא אינה צריכה לתת תמריצים לבעלי בתים פרטיים למגן את בתיהם כנגד רעידות אדמה וזאת עקב ההנחה כי הם עשירים יותר אך זוהי טעות חמורה. יתכן גם והמדינה מאמינה כי בתים פרטיים הם יותר בטוחים ועל כן לא צריך למגן אותם כנגד רעידות אדמה אך גם זוהי טעות רצינית שאסור להשלים עמה קבלני בניין בחיפה .

קבלן תמא 38 חיפה – איזה בניינים זכאים לבצע את הפרויקט?

אז אילו בעלי דירות זכאים לפנות אל קבלן תמא 38 חיפה ולבקש ממנו לבצע את הפרויקט? התשובה היא שאם הבניין שלכם הוקם לפני 1980 ולא נבנה לפי תקן רעידות האדמה אזי אתם זכאים לבצע את הפרויקט. לכן בררו עם מהנדס האם הבניין שלכם עומד בתקן וכך תוכלו לקבל החלטה האם לבצע את הפרויקט או לא.

קבלן תמא 38 חיפה

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד