קבלן תמא 38 חולון

קבוצת עידן מתמחה בביצוע מגוון רחב של עבודות תמ"א 38 החברה מלווה את לקוחותיה החל משלב התכנון ועד 

למסירת המפתחות לביתם החדש והמפנק, פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי.

קבלן תמא 38 חולון – העיר הצומחת בישראל?

משהו טוב עובר על חולון ולא רק התושבים שלה מרגישים בכך אלא כל מי שמגיע לעיר. ניתן לראות זאת במוזיאונים הרבים שנבנו בעיר ובכך שהיא על המפה מבחינה תרבותית עד כדי כך שלא ירחק היום עד שחולון תתחרה בתל אביב ואולי אף תהפוך לבירת התרבות של מדינת ישראל. עובדה זו לא נעלמה ממשקיעים החכמים אשר מזהים את הפוטנציאל הגלום בחולון ומשקיעים בדירות שלה. זה מוביל לעליות מחירים רבות בשוק הנדל"ן וכאשר ישנן עליות מחירים אנחנו יכולים לראות כי הביקוש אל קבלן תמא 38 חולון רק הולך וגובר. כיום אנשים רבים בחולון המתגוררים בעיר מחליטים לבצע תמא 38 או לפחות חושבים על כך ברצינות ואין ספק כי מדובר בתופעה נרחבת שיש לתת עליה את הדעת.

קבלן תמא 38 חולון – מי צריך להוציא היתר?

אז האם כל אחד יכול לפנות אל קבלן תמא 38 חולון? ומי צריך לעשות בכדי להתניע את הפרויקט הזה. אם כן אתם חייבים להבין כי ממש לא כל אחד יכול להתניע את הפרויקט הזה ובשביל לעשות אותו בצורה חוקית אתם צריכים לקבל היתר מוועדת התכנון והבניה. שימו לב אם השיפוץ או הבנייה החדשה במסגרת התמא 38 אינם כוללים תוספת בזכויות הבנייה אזי אתם לא צריכים לקבל היתר. אך אם השיפוץ כן כולל תוספת לבניין אתם צריכים לפנות אל וועדת התכנון והבניה המקומית ולקבל ממנה היתר בשביל העבודות. חשוב מאוד שתבינו נושא זה לפני שאתם מתחילים בפרויקט ונכנסים להתחייבות אל יזם או קבלן שיפוצים בחולון.

קבלן תמא 38 חולון  – האם להוציא היתר לבד?

כאשר אנחנו פונים אל קבלן תמא 38 חולון אנחנו מצפים ממנו לבצע את כל העבודה. במסגרת זו אנחנו יכולים להגיד לכם כי אתם ממש לא צריכים להוציא את ההיתר לבד וכי הקבלן או היזם הם אלו אשר אחראיים על קבלת ההיתר. עליכם להבין כי ההיתר הוא השלב הראשון בפרויקט ואם הוא לא מתבצע אזי יש לכם סיכוי מאוד נמוך להשלים את הפרויקט. על כן אתם צריכים להבין כי אתם צריכים לבחור בחכמה את הקבלן או היזם וזאת בכדי להבטיח כי הם יצליחו להוציא את ההיתר בצורה הטובה ביותר והאיכותית ביותר שיש וכך להבטיח כי הפרויקט שלכם לא יקלע לקשיים גדולים ולבעיות רציניות.

קבלן תמא 38 חולון – וודאו כי האדריכל מנוסה בהוצאת היתרים

מי שאמון על קבלת ההיתר הוא לא קבלן תמא 38 חולון אלא האדריכל שאותו שוכר היזם או הקבלן. לכן אתם צריכים להיות בטוחים כי האדריכל הזה מנוסה בקבלת היתרים ושאתם יכולים לסמוך עליו שהוא יוציא את ההיתר בצורה המקצועית ביותר שיש והמהירה ביותר שיש בכדי להבטיח התחלה מהירה של הפרויקט.

קבלן תמא 38 חולון

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד