1700-70-90-30

קבלן שלד מחיר מבצע למזמינים באתר: 11 שנות ניסיון

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

בתהליך הבחירה של קבלן שלד מחיר הוא לאו דווקא הפרמטר החשוב ביותר, אם כי אי אפשר להתעלם מהעובדה שהוא יכול להיות הפרמטר המכריע. לפעמים אנחנו מוכנים לקחת סיכון באלמנטים מסוימים של מרכיבי השירות ובלבד שהמחיר שנשלם יהיה נמוך יותר, לעיתים משמעותית. זוהי כמובן נטייה טבעית של כל אחד מאיתנו, ויחד עם זאת חשוב לשמור על הדברים בפרופורציות ולא להיסחף אחרי הצעות מחיר נמוכות מדי או כאלו שחורגות באופן משמעותי מהטווח הכללי בשוק. למה ומדוע ומהי העלות של בניית שלד למבנה? על כך עונים לכם בשורות הבאות, המומחים של קבוצת עידן.

על מה אתם משלמים במסגרת עסקה עם קבלן שלד?

פרויקט בנייה הוא פרויקט מורכב שמבוסס על מספר שלבים ומספר רב של בעלי מקצוע המעורבים בפרויקט. בסגירת עסקה עם קבלן שלד מחיר השירות שתשלמו לקבלן מכסה למעשה אך ורק את רכיבי השלד ולא מעבר לכך. ככלל, בניית שלד כוללת את כל הרכיבים אחרים: סימון השטח לפני תחילת בנייה, חציבה וחפירה של קומת מרתף, קידוח כלונסאות, יציקת יסודות, יציקת בסיס המבנה, יציקת קירות חוץ של מעטפת המבנה, יציקת קירות פנים של מחיצות המבנה, יציקת קירות ועמודי תמך, יציקת תקרות ויציקת גג. כל אלה מבוצעים על פי תכנית הבנייה שגובשה על ידכם באמצעות אדריכל ומהנדס בניין. כשקבלן השלד מסיים את עבודתו, יש לכם למעשה מבנה עומד על תילו רק שהוא כולו בטון עירום, שאת המשימה להלביש אותו ממלא קבלן הגמר שאחראי על עבודות טיח, צבע, תשתיות, כלים סניטריים, ריצוף, חיפוי, איטום, ארונות מטבח, חלונות, דלתות וכן הלאה.

קרדיט:pixabay

בחירת קבלן שלד – מחיר זה לא הכל

בבחירת קבלן שלד מחיר הוא בהחלט פרמטר לגיטימי וחשוב שאתם צריכים לבחון ועל פיו גם לבחור את הבחירה הסופית שלכם בקבלן השלד שיבצע עבורכם את בניית השלד בפרויקט. יחד עם זאת, זהו לא הפרמטר הראשון שצריך להנחות אתכם. תחילה אתם רוצים למצוא מספר קבלני שלד שעומדים בקריטריונים ובסטנדרטים העיקריים ובכלל זה קבלן רשום המופיע בפנקס הקבלנים של משרד השיכון, ניסיון בסוג הפרויקט שאותו אתם מבקשים לבצע, חוות דעת מקצועיות על הקבלן מאדריכלים, מהנדסים ואנשי מקצוע אחרים שחיים את עולם הבנייה, רקורד של פרויקטים מוצלחים בסטנדרטים גבוהים וכן הלאה. אחרי שמצאתם מספר קבלנים שעומדים בקריטריונים הללו, תוכלו לבצע השוואה של הצעות מחיר מכולם ולבחור את הזול ביותר או את הקבלן שאתם מרגישים שהוא הקבלן הנכון ביותר עבורכם במחיר האטרקטיבי ביותר. בשורה התחתונה, בבחירת קבלן שלד מחיר לא אמור להנחות את הבחירה שלכם אבל הוא בהחלט אמור להיות חלק מרכזי בה.

מהו המחיר של בניית שלד?

ובכן, עלות בניית שלד יכולה להיות מתומחרת במודלים שונים והעיקרי שבהם הוא מחיר כולל לפי מטר מרובע של יציקה. מחיר זה עומד בממוצע על 1,200 עד 1,500 שקלים למטר מרובע של יציקת בטון. יחד עם זאת, המחיר יכול להיות גבוה יותר בהתאם למורכבות העבודה ובכלל זה: בנייה לגובה תהיה יקרה יותר מאשר בנייה נמוכה, עבודות חציבה, חפירה ובניית מרתף בשלבי הפרויקט הראשונים גם הן יכולות להעלות מאוד את המחיר ואפילו המיקום הגאוגרפי שבו אתם מבצעים את הפרויקט. כך למשל, ייתכן מאוד שקבלן שלד בתל אביב יגבה מכם מחיר גבוה יותר מאשר קבלן שלד בפריפריה, מכל הסיבות הכלכליות המובנות והידועות של היצע וביקוש.

זאת ועוד, בקבלת הצעת מחיר של קבלן שלד מחיר העבודה מבוסס על שטח היציקה ולא שטח המבנה ואת זה חשוב מאוד שתדעו. אם הבית שאתם בונים הוא בשטח 200 מ"ר, זה לא אומר שאתם מכפילים 200 במחיר למ"ר שקיבלתם. בתוך שטח היציקה יש לכלול גם את שטח הפנים של קירות החוץ ,קירות הפנים, התקרה, הגג והיסודות, מעבר לשטח הרצפה של המבנה.

קבוצת עידן מספקת שירותי קבלן שלד במגוון רחב של פרויקטים ומתחייבת למחירים אטרקטיביים ותחרותיים תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של בנייה, עבודה הנדסית, ניהול עבודה ועמידה מלאה בכל התחייבויות הקבוצה ללקוח וכמובן בהוראות החוק, בלוחות הזמנים, במסגרת התקציב ובמפרט הטכני המדויק כפי שהוא משתקף מתכנית הבנייה של הפרויקט.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

1-700-70-90-30