1700-70-90-30

קבלן שלד מחיר למטר החל מ-650 ש"ח

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

פרויקט בנייה הוא פרויקט מורכב, שמחייב גם את אנשי המקצוע המתאימים וגם את הידע המקצועי וההיכרות עם ענף הבניין. אם אתם מנהלים את פרויקט בניית הבית הפרטי שלכם בעצמכם, אתם למעשה נכנסים אל טריטוריה חדשה לגמרי ובתוכה אתם חשופים לכל מה ש"מספרים" לכם כל מיני אנשי מקצוע שלאו דווקא חושבים על האינטרס שלכם. כולם יספרו לכם למשל, ששלד המבנה הוא הדבר החשוב ביותר ואם השלד לא נבנה נכון, זה יכול לייצר שורה של תקלות וליקויי בנייה ואף סיכונים בטיחותיים. כל זה כמובן נכון מאוד, אבל זה לא אומר שאתם אמורים לשלם כל סכום שדורשים מכם לשם כך. בהזמנת קבלן שלד מחיר למטר הוא יחידת המידה שעל פיה אתם רוצים לבחור את התמחור, ובשורות הבאות מסבירים לכם המומחים של קבוצת עידן את כל מה שאתם צריכים לדעת בעניין.

קבלן שלד ב{HEBROW}

עד כמה חשוב לבחור את קבלן השלד הנכון?

ובכן, הסיפורים שמספרים לכם מפה ומשם הם סיפורים נכונים לחלוטין – קבלן שלד אכן חייב להיות קבלן מקצועי וכמובן קבלן רשום המופיע בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים במשרד השיכון. השלד הוא למעשה הרכיב ההנדסי החשוב ביותר במבנה והוא שיכריע את יציבות המבנה ואת חוזקו המבני, אבל עוד הרבה מעבר לכך, השלד יכריע גם את היקף ליקויי הבנייה מהם תסבלו מיד לאחר תום הבנייה ושנים רבות קדימה. כך למשל, יציקת תקרה בצורה לא מיושרת יכולה להוביל לעיוותים ודפורמציות בריצוף ולתקלות ריצוף רבות לאורך שנים כמו גם לליקויים בפתיחת דלתות ואפילו חלונות. זאת כמובן מעבר לסיכונים הבטיחותיים שיכולים לנבוע מעבודת שלד לא איכותית ולא מקצועית. על כן, בחירת קבלן שלד חייבת אכן להתבצע בשום שכל וללא פשרות. יחד עם זאת, בבחירת קבלן שלד מחיר למטר הוא לא פרמטר שצריך להתעלם ממנו והוא גם ממש לא בהכרח מעיד על רמת המקצועיות של קבלן השלד.

מהו המחיר למטר בבניית שלד ועד כמה זה מעיד על איכות הקבלן?

ובכן, ככלל, המחיר למטר בבניית שלד יכול להשתנות על פי שורה של פרמטרים. בנייה לגובה תהיה יקרה יותר מאשר בנייה נמוכה. בניית מבנה עם קומת מרתף הדורשת חציבה ופינוי עפר, תהיה יקרה יותר מאשר בנייה ללא קומת מרתף. במודל קבלן שלד ללא חומר, המחיר יהיה נמוך יותר שכן את החומר אתם אחראים להביא בעצמכם וישנם עוד כמה פרמטרים שיכולים להשפיע על המחיר למטר בבניית שלד, אבל באופן כללי, 1,200 שקלים עד 1,500 שקלים הוא הטווח הראוי למטר מרובע של יציקת בטון בבניית שלד. שימו לב שהמחיר הוא למטר מרובע של יציקת בטון ולא למטר מרובע של שטח הבית. זאת אומרת שיש לקחת גם את שטח הפנים של קירות הבית, של היסודות, של התקרה והגג ולא רק את שטח הרצפה שמהווה את שטח הבית.

בבחירת קבלן שלד מחיר למטר הוא לא באמת אינדיקציה לרמת המקצועיות של הקבלן. ההתייחסות למחיר כאינדיקציה לאיכות היא טעות שאנו עושים כמעט בכל רכישה של מוצר ובכל הזמנת שירות והסיבה לכך היא שלפעמים זה גם נכון. יחד עם זאת, בעבודה עם קבלן שלד בהיקפים של מאות אלפי שקלים ויותר, אתם לא יכולים להישען על "לפעמים". ההבנה שלכם לגבי המקצועיות של הקבלן צריכה להישען על חוות דעת מקצועיות שאתם מקבלים מאנשי מקצוע כמו אדריכלים ומהנדסים, מהיותו של הקבלן קבלן רשום ומורשה, מרקורד של פרויקטים בהם היה מעורב הקבלן וכן הלאה, אבל לבטח לא מהמחיר אותו הוא דורש. ישנם בהחלט קבלנים קטנים וקיקיוניים שאולי אף אינם רשומים בפנקס הקבלנים, שדורשים מחירים מופקעים ומולם קבלנים מקצועיים ורשומים שיודעים לשחק בטווח המחירים של השוק.

בכדי למצוא את הקבלן המתאים לכם מבחינת מחיר, כדאי לבחור כמה קבלני שלד פוטנציאליים ברמה המקצועית ולאחר מכן לבקש הצעות מחיר הנשענות במדויק על תכנית הבנייה וכתב הכמויות שגובשו עבורכם על ידי האדריכל. קבוצת עידן היא חברה קבלנית רשומה ומורשית המציעה שירותי קבלן שלד מחיר למטר אטרקטיבי במיוחד וצוות של אנשי מקצוע המלווה את הפרויקט לכל אורכו עם התחייבות לביצוע תיקון של כל ליקוי שיתגלה בבדיקת בדק בית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

מה זה קבלן רשום?

כיזם, אתה צריך להיות מודע לתקנות בשוק שלך. בארה"ב, קיים תהליך רישוי מדינה למדינה עבור קבלנים. מאמר זה מספק סקירה כללית של תהליך זה ולמה

קרא עוד »
1-700-70-90-30