קבלן שיקום מבנים

הידעתם כי העיר הלבנה בתל אביב היא אתר מורשת עולמי של אונסק"ו, אין מה להתפלא על כך כי העיר הלבנה היא בהחלט אחד המקומות היפים ביותר בישראל. הבניינים המרשימים בה משאירים כול מי שנמצא בקרבתם פעור פה ואין ספק כי סגנון הבאוהאוס של בניינים אלו הוא אחד היפים ביותר בעולם כולו.

קבלן שיקום מבנים

 אך עלינו לזכור גם כי העיר הלבנה היא אחד האזורים היקרים ביותר בישראל וכזאת היא קורצת ליזמים רבים. יזמים רבים משפצים את הבניינים הישנים בעיר הלבנה שנבנו עוד בשנות השלושים ואשר זקוקים לעבודות שימור ושיפוץ רציניים ביותר. אך מכיוון שהעיר הלבנה היא כה מבוקשת הרי שהדבר משתלם ביותר ליזמים אלו והם מרוויחים מיליונים מהפיכתם של מבנים אלו למשופצים. כאן נכנס לתמונה הנושא של קבלן  שיקום מבנים והוא דבר משמעותי ביותר כאשר אנחנו מדברים על העיר הלבנה. שיקום של מבנה הוא הכרחי ואנו חייבים לעשות אותו אם אנחנו רוצים לשפץ מבנה בעיר הלבנה ולשמור עליו כמו שצריך קבלן בניין שיפוץ מבנים.

קבלן שיקום מבנים – כי זה מה שהחוק מחייב

אז מדוע חייבים לבצע שיקום מבנים בעיר הלבנה ובמקומות נוספים בארץ על ידי קבלני שיקום מבנים. האם לא יהיה יותר זול לבוא ולהרוס את הבניין מן היסוד ולבנות אותו מחדש? אם חשבתם כך אתם צודקים, מבחינה כספית לרוב יהיה יותר זול להרוס את הבניין ולבנות אותו מן היסוד. אך שימו לב החוק מונע מאותם יזמים לעשות זאת והוא מחייב אותם לשקם את המבנים. מדינת ישראל והעיריות הבינו כי ישנו ערך היסטורי לבניינים מסוימים ועל כן הם אוסרים בחוק לבצע את השיפוץ ומחייבים לשקם אותם. יזם שלא יקשיב לחוקים אלו מסתכן מאוד וסביר להניח שאם לא ישקם את המבנה על פי ההוראות הוא יכול לשלם קנסות עצומים. על כן לא קיים יזם שאינו מקשיב לחוקי השיקום והשימור ושומר עליהם מכל משמר.

קבלן שיקום מבנים – החובה לעשות זאת על פי סדר מסוים

שימו לב שיקום מבנים אינו מתקיים בחלל ריק אלא הוא נעשה על פי הוראות מדויקות. בכדי להבטיח כי השיקום יתבצע כמו שצריך יש לעשות אותו יש לעשות אותו לפי סדר מסוים ולהקפיד על הוראות אלו. לכן לרוב אנחנו נראה חברות או קבלנים המתמחים בשיקום וניתן לומר בפה מלא כי ממש לא כל קבלן יכול לבצע שיקום. עליכם לבחור קבלן אשר ביצע בעבר שיקום אם אתם מחפשים אחר מישהו שיבצע שיקום לבניין שלכם וזאת בכדי להבטיח כי השיקום יהיה איכותי.

קבלן שיקום מבנים

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד