קבלן שיפוצים רשום

כאשר מחפשים לשכור שירותיו של קבלן שיפוצים או חברת שיפוצים תחילה יש לבדוק את רישיון הקבלן של החברה, 

משרד הכלכלה מפקח על חברות הבניה והקבלנים מוודא כי הקבלנים הרשומים מעסיקים מהנדסים אזרחיים על פי החוק.

קבלן שיפוצים רשום    

קבלן שיפוצים מומלץ רשום זהו קבלן בניין אשר הוסמך על ידי המדינה לבצע עבודות בניה בתחום השיפוצים, את הרישיון מקבל הקבלן דרך משרד הכלכלה ועל מנת לקבל רישיון קבלן שיפוצים רשום עליו לעמוד בקריטריונים אשר קבע המחוקק, ניסיון בביצוע עבודות, השכלה בתחום בשילוב ניסיון, מינוי מהנדסים אחראים על הביצוע בחברה על בסיס ניסיון של מנהל מנהלי העבודה בחברה ועוד.

היכן ניתן לבדוק האם הקבלן שיפוצים רשום אכן רשום ברשומות המדינה?

באתר משרד הכלכלה באזור קבלני בניין

האם מותר להעסיק קבלן שיפוצים  לא רשום?

ברמת העיקרון אסור לבצע כל עבודת בניה הנדסית ללא קבלן עם רישיון קבלן שיפוצים או רישיון קבלן בניה, כאשר אתם מעסיקים קבלן ללא רישיון את מסתכנים בקבלת מוצר נחות ברמת גימור בינונית מינוס ואחריות מוצר לוקה בחסר, כאשר מעסיקים קבלן שיפוצים לא רשום הביטוח לא פועל וכל פגיעה בנפש או ברכוש יכולה לעלות לבעל הנכס כסף רב ועוגמת נפש.

קבלן שיפוצים רשום

איך בוחרים קבלן שיפוצים רשום לביצוע עבודת שיפוץ בדירה?

ראשית מוודאים כי הקבלן הנו קבלן  רשום ברשם הקבלנים וכי הקבלן בעל הניסיון והיכולת לבצע פרוייקט שיפוצים בביתכם, חשוב שרמת הגימור אותה מספק הקבלן זהה לרצונות ולציפיות שלכם, קחו בחשבון שעבור רמת גימור גבוה אתם תידרשו לשלם יותר לקבלן בכדי שיוכל להעסיק את אנשי המקצוע הטובים ביותר .

חשוב לבדוק עבודות של הקבלן , כמו כן חשוב מאוד לוודא כי חברת הבניה היא חברה רצינית עם ניסיון של מספר שנים בתחום הבניה והשיפוצים ככל שהחברה גדולה יותר ובעלת ניסיון בביצוע פרויקטים רבים בתחום השיפוצים והבניה אתם יכולים לבדוק את אודות הרקע של החברה באינטרנט , ברשם הקבלנים , ברשתות החברתיות ובבדיקה מול לקוחות שעבדו מול הקבלן בעבר.

 

האם מותר להעסיק אדריכל או מעצב פנים ללא רישיון ?

על פי החוק אין באמת הגדלה וחובה להעסיק מעצב פנים בעל תעודה מקצועית שכן מקצוע זה לא מוגדר בחוק , על תוכניות חשמל צריך לחתום חשמלאי  ואם מבצעים שינוי בעל השלכות על הקונסטרוקציה של הבניין כמו הורדת עמוד תומך יש לבדוק מול קונסטרוקטור האם יש צורך בביצוע חיזוקים שיחזקו את הבניין במקום בעמוד שרוצים להוריד.

הורדת אלמנט קונסטרוקטיבי ללא התייעצות עם איש מקצוע המתמצע בתכנון קונסטרוקציה למבנים ובעל רישיון מתאים מסכנת את חייכם וחיי השכנים בבניין ואסור בתחלית האיסור גם אם שכן מקומה למטה הוריד ולא קרה כלום.

כך תבחרו קבלן שיפוצים מומלץ 

תקציב לשיפוץ קבלן רשום לעבודות שיפוצים

עם הגדרות ברורות ותקציב מדויק (עד כמה שאפשר) תוכלו להמשיך לשלב הבא, ולבחור קבלן שיפוצים בתל אביב, בנתניה או בכל מקום אחר על פי הצורך שלכם. המלצות של חברים ומכרים הן ללא ספק דרך טובה להתחיל, וגם חיפוש קצר באינטרנט יעלה בפניכם כמה אפשרויות לא רעות. עם זאת, כדי לבחור את החברה המקצועית והטובה ביותר מומלץ שתבחנו את תיק העבודות של החברה, את הניסיון שלה ואת רמת השירות שהיא מעניקה. יחס אישי ושירות מקצועי הם אבני היסוד של כל קבלן שיפוצים שמבין כי מאחורי השיפוץ הגרנדיוזי והשאיפות הגדולות נמצאת משפחה שרוצה לשדרג את איכות החיים שלה. אנחנו בקבוצת עידן מבינים את זה היטב, ובכל שלב בדרך אנחנו פועלים להשגת המטרות שלכם – הן ברמת העיצוב, הן ברמת התקציב ובעיקר ברמת התוצאה הסופית.

 

כל הפעולות – במקום אחד קבלן שיפוצים רשום

היתרון המשמעותי ביותר בבחירת קבלן שיפוצים הוא שאתם לא צריכים לנהל בעצמכם את כל אנשי המקצוע המעורבים בפרויקט – פשוט כי יש מי שיעשה את זה במקומכם. כל צעד בדרך, מהריסת הקירות, דרך עבודות החשמל והמים, ועד צביעת הקירות או הריצוף, כל המשימות הללו ינוהלו על ידי גורם אחד מקצועי ומיומן. זהו יתרון אדיר משום שקל לנו ללכת לאיבוד בין שורה ארוכה של אנשי מקצוע, וזו הדרך הטובה ביותר לפספס כמה פרטים קטנים שיתבררו בסופו של דבר כגדולים ומשמעותיים הרבה יותר. הצוות של קבוצת עידן עומד לרשותכם ועם הניסיון שלנו תגלו כמה הכל יכול להיות פשוט ורגוע, בלי לאבד זמן יקר ובלי לחרוג מהתקציב.

קבלן שיפוצים, 

קבוצת עידן הינה  קבלן שיפוצים רשום ברשם הקבלנים וחברת הבת עידן בוטיק מתמחה בביצוע שיפוץ פנים בדירות בכל רחבי הארץ

 

 

קבלני  שיפוצים רשומים קבלני בניין רשומים – מה היתרונות שלהם?

שיפוצים הם עסק חשוב ביותר ואנו צריכים לעשות כל מאמץ בכדי להבטיח כי הם יתבצעו בצורה הטובה ביותר שיש. אם שיפוץ הבית היה דבר פשוט אזי כל אחד מאתנו היה מבצע זאת לבד ולא נזקק לעזרה של גורם מקצועי אחר. אך האמת היא ששיפוץ הוא דבר סבוך ביותר וישנו קושי גדול לבצע אותו בצורה הטובה ביותר שיש. ללא ספק דמות המפתח בכל שיפוץ הוא קבלן הבניין. אם אתם רוצים לבחור את הקבלן הטוב ביותר אנחנו ממליצים לכם לפנות אל קבלני שיפוצים רשומיםבניין רשומים ואין ספק כי הם יענו על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר. עליכם להבין כי המשמעות של קבלן רשום זה שהוא ותיק יותר ולא רק זאת אלא שקבלן רשום לא פשט את הרגל בשנים האחרונות וכך אתם יכולים לבחור בו בביטחון רב הרבה יותר קבלן שיפוצים רשום לשיפוץ דירה.

קבלני בניין רשומים – היכן ניתן לברר על רישום הקבלנים?

אין ספק כי עדיף לנו בהרבה לעבוד עם קבלני בניין רשומים ואין ספק כי כל אחד צריך לעשות כל מאמץ בכדי לבחור קבלן רשום. כך תבטיחו כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר וכך תבטיחו כי השיפוץ יהיה האיכותי ביותר. על כן עולה השאלה היכן ניתן לברר את המידע על הקבלנים והיכן אנחנו יכולים למצוא את המידע החשוב הזה? אם כן אתם צריכים להבין כי ניתן למצוא את המידע הזה באתר אינטרנט של משרד השיכון. המאגר של משרד השיכון הוא מאוד מפורט והוא יוכל לסייע לכם במידה רבה לקבל את ההחלטה החכמה ביותר בנושא זה.

קבלני שיפוצים בניין רשומים – האם זה אומר כי אין צורך לחתום על חוזה עמם?

אין ספק כי קבלני בניין רשומים יכולים לסייע לכם מאוד ולשרת אתכם בצורה נהדרת. על כן עולה השאלה האם אנחנו יכולים לסמוך על קבלנים רשומים בעיניים עצומות עד אשר לא נצטרך כלל לחתום עמם על חוזה?קבלן שיפוצים רשום  התשובה היא שאתם צריכים להבין כי על אף שלרוב קבלנים רשומים יבצעו עבודה יותר טובה אין זה אומר כי אנחנו יכולים לשכור את השירותים שלהם ללא חוזה. מומלץ לכל אדם הפונה אל קבלן שיפוצים רשום או לא לחתום עמו על חוזה וכך להבטיח כי עבודת הקבלנו תתבצע על הצד הטוב ביותר והאיכותי ביותר שיש.

קבלני בניין רשומים – היכן ישנו הריכוז הגדול ביותר של קבלנים רשומים?

המציאות מלמדת אותנו כי קבלני בניין רשומים יהיו לרוב בחברות ולא יעבדו כקבלנים פרטיים. הסיבה היא שלרוב בחברות הקבלנים הללו ישתכרו בצורה הרבה יותר טובה. לכן ניתן לומר כי זוהי סיבה מדוע כדאי לעבוד עם חברות ולא עם קבלן פרטי ומדוע רבים כל כך בשוק הישראלי פונים אל חברות ולא מוכנים להתפשר על קבלן פרטי.

 

פנה אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות ולא התחייבות!!

קבלן שיפוצים רשום

 

 

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד