• 1700-70-90-30
 • office@idangroup.co.il
 • ראשון עד חמישי 9:00 - 17:30
תפריט

קבלן שיפוצים רשום

כאשר מחפשים לשכור שירותיו של קבלן שיפוצים או חברת שיפוצים תחילה יש לבדוק את רישיון הקבלן של החברה,

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

משרד הכלכלה מפקח על חברות הבניה והקבלנים מוודא כי הקבלנים הרשומים מעסיקים מהנדסים אזרחיים על פי החוק.

גם אם אתם משפצים 2 חדרים וגם עם דירה שלמה, מוטב כי לא תוותרו על הכנת תכנון , שבתחילה יראה מקיף וגדול, אך בהמשך יוביל אתכם לבחירות ממוקדמות שתופתעו עד כמה הן מייצגות את החזון שלכם ונקשרות אלה באלה.

 • מסגרת תקציבית – החליטו מה היא המסגרת התקציבית שלכם והקפידו לדבוק בה. מסגרת זו  הרי חייבת להיות שעונה על מציאות קיימת, כלומר בדיקה והבנה כמה עולים תהליכי שיפוץ במקום אותו משפצים,  מהו סטנדרט השיפוץ בו תוכלו לעמוד ועוד.  כלי שיבוא לעזרתכם יהיה תכנית עבודה. חשבו והחליטו מהם החללים שאותם תרצו לשפץ והתמקדו בכל אחד מהם בשלושה פרמטרים

                תכנון פרויקט שיפוצים

 1. מה תרצו בכל חדר אותו משפצים בפרויקט שיפוצים, מהו התקציב לכל אחד מהחללים – יש להניח כי חדר ילדים דורש פחות השקעה מחדר אמבט.
 2. כמה תרצו להשקיע בכל חלל שעובר שיפוץ. האם לדוגמא חדר האמבט החדש שלכם הופך לפנינה מושקעת בביתכם, עם מיטב הפינוקים והאלמנטים שמוצעים היום לחדר אמבט על ידי חב' בארץ ובעולם, או שמא שיפוץ אריחים וכלים סניטריים מינורי יספק.
 3. מה נידרש לפנות בכל אחד מהחללים אותם תרצו לשפץ, שכן ישנם חללים בהם נדרש רק פינוי ריהוט וישנם כאלה שנדרשת בהם שבירה של קרמיקה וקירות ופינויים וזהו הליך שיש לחשב במסגרת התקציבית.

         שיפוצים קבוצת עידן קבלן שיפוצים מומלץ

בהליך זה, בניית מסגרת תקציבית, ניתן להעזר במחירונים מקצועיים שמיועדים למשפצים פרטיים כמוכם. במחירונים מעין אלה יש ירידה  מהכלל  הנרחב ועד לפרטים הקטנים בכל אחד ממוקדי השיפוצים הרלוונטיים, כגון : חדר שינה ואמבט – על כל מה שנדרש בהם ברמות תקציב שונות.

ירידה לפרטי פרטים זו עשויה לפחות בשלב זה לעזור לכם להבין עד לאן תרצו ללכת ובאיזה עלות, כלומר עד איפה ולטובת מה תחליטו למתוח את התקציב או לוותר. מעבר לזה, הכנת תקציב יכולה להיות לכלי באמצעותו תבחרו אדריכל ,מעצב פנים (במידה והחלטתם כי אתם זקוקים לכזה) וקבלן ביצוע. מסמך הכנת תקציב יבוא לעזרתכם למול אנשי מקצוע אלה כנקודת הסכמה התחלתית של שני הצדדים בביצוע הפרוייקט.

        קבלן שיפוצים מומלץ קבוצת עידן

מתפקידו של זה לעזור לכם בתכנון השיפוץ, בבחירת קו עיצובי מרכזי, בבחירת החומרים הנכונים והאיכותים ביותר בתווך

התקציב שלכם, לעזור בתכנון ביצוע עבודות נגרות ועוד קבלן שיפוצים בשרון.                                                                                                                                                              בבחירה של אדריכל / מעצב פנים מוטב לקיים פגישה ראשונית שבה תחושו האם קיימת כימיה בסיסית ואף יותר שתיתן ביטוי ביכולת

שלו להקשיב לכם, לצרכיכם. מדבור ברומן קצר אך מהותי מאוד בחייכם ומוטב לצלוח בבחירת הפרטנר, השותף לביצוע ומימוש הפרוייקט קבלן שיפוצים ברעננה.

במידה ואכן קיימת כימיה נדרשת בקשו לראות תיק עבודות שלו ואף, במידה וניתן לקפוץ לממליצים,  תוכלו לצפות בעבודות הלכה למעשה ולשאול אודות שביעות רצון מהליך העבודה:

          קבלן שיפוצים רשום, בחירת קבלן, בחירת אדריכל

 • בחירת קבלן מוסמך – אחד המקומות שיש לסגור בקפדנות יתרה. בשוק חברות רבות המציגות עצמן כחברות קבלניות אך האמת הנה שונה. קבלן שיפוצים הנו זה שרשום ברשם הקבלנים כקבלן בסיווגי בנייה שיפוץ או הרחבת מבנים. בדקו זאת ובקשו תיעוד. כל אחד אחר יהיה לא יותר משיפוצניק וקשר איתו עשוי להוביל אתכם לעוגמת נפש, הארכת זמני עבודה ואובדן כספי לא מובטל.

מוטב כי תבחרו קבלן שאת שמו קיבלתם מהמלצות ושראיתם את עבודותיו בהקפדה על הגימורים. סכמו איתו הכל, בירידה לפרטים, תוך עיגון הדברים בחוזה חתום. שימו לב שהוא מגיש לכם הצעת מחיר שאינה מחייבת אתכם לעבוד איתו ושהוא חותם על חוזה שכולל עיקרי עבודה, לוחות זמנים ופריסת תשלומים.

   כעת, מששטחנו את משנתנו הבסיסית לתחילת העבודה, נספק טיפים הנכונים לכלל החללים המשופצים בפרוייקט שיפוצים:

 • צביעת החללים – בהליך השיפוץ בחירת הצבעים וצביעת החללים הנם אחד המרכיבים הבסיסיים והמהותיים ביותר בשיפוץ הבית.

סידור תכנית צביעה לפי שלבים פשוטים תצמצם עלויות. בראש ובראשונה יש לוודא האם יש צורך בתיקונים מקדימים , סדקים וכו'. בהמשך יש לחשב שטח צביעה, להחליט האם מעדיפים גוון אחד או יותר והאם מעוניינים בשליוב צבעים דקורטיביים.

שילוב צבעים דקורטיבים מומלץ על מנת לרענן מראה קירות. מדובר בהוספת עניין בהשקעה כספית נמוכה, שיוצרת אמירה ושיק. חזרה על רעיון השילוב הדקורטיבי ניתן לבצע בחללים נוספים, תוך הקפדה על בחירת דקורציה הנכונה לאותו חלל המשתלבת היטב עם הגוונים החלקים.

שיפוץ דירה עם קבלן רשום

שיח, עמידה בזמנים ועוד. במידה ונוצר שיתוף ביקשו ממנו מס' הדמיות שמבטאות את חזונכם ומראות לכם מס' אפשרויות למימושן.חשוב לכלול את עלות אדריכל / מעצב מעין זה בתקציב הראשוני, לסכם עיקרי העבודה המצופים ממנו,שיפוץ דירה לחתום על חוזה ופריסת תשלומים לפרויקט שיפוצים.

 • אדריכל / מעצב פנים – במידה ומדובר בפרוייקט שיפוץ של דירה שלמה / בית פרטי, מוטב לשכור שירותיו של אדריכל או מעצב פנים או קבלן שמציע במסגרת שירותיו אחד משני אלה או שניהם.

   קבלן שיפוצים עידן בוטיק, שיפוץ חדר רחצה, שיפוץ דירה קומפלט

על מנת לחסוך בעלויות הצבע מומלץ לחשב במדוייק את כמות הצבע הדרוש לכם לחידוש הקירות. בעקרון עבור צביעת חדר ממוצע יש לרכוש גלון של 5 ליטרים שמכסה 6-7 מ"ר. צבע לקיר בטכניקת צביעה דקורטיבית עשוי לעלות יותר מצבע רגיל שכן צבעים אלה מגיעים לרוב בגלון גדולים יותר.

 • חדר רחצה, חיפויים וכלים סניטריים- חדר רחצה הנו אחד החללים המושקעים ביותר בפרוייקט שיפוץ. גודל החדר הוא הראשון להשפיע על עלויות שיפוץ חלל זה. גודלו הוא זה שיקבע כמה נקודות אינסטלציה נדרשות בו, גודל האריחים אותם נבחר מס' כיורים, האם נתקין נוחיות ובידה ועוד.

נתחיל בחיפוי. בימנו תחום החיפוי הנו תענוג צרוף לחובבי העיצוב. שפע הדגמים, איכות המוצרים , אפשרויות השילוב שכמו מוגשות לנו מוכנות ,מפתות ומובילות אותנו. בכדי להימנע מטעויות בבחירת חיפוי, יש ללמוד מה ההבדל בין סוגי החיפויים, להבין לאן כל סוג מתאים, לאיזה תנאים סביבתיים זקוק סוג האריח, דרגת הספיגה והשחיקה.

חיפוי קירות, ריצוף רצפה

בחדר האמבט, בו נדרשת עבודת חיפוי קרמי, מוטב לחשוב על סדר עבודה נכון שמתחיל ממערכות אינסטלציה וחשמל, לרכז רכישות חומרים ולבחור אריחים מתאימים עתידיים. על מנת לחסוך בעלויות מיותרות בעתיד מומלץ לחפות את קירות חדר הרחצה עד גובה שני שלישים ומעליהם לצבוע בצבע אקריל מונע עובש.

שימוש בקרמיקה על ריצפת חדר הרחצה ועליה על דופן האמבט תיצור אשליה של הגדלת חדר האמבט. ניתן לשלב לקיר אמבט חלק אריחים דקורטיביים במינון קטן המקנה צבע אך לא מעמיס. חשוב לזכור כי חיפוי רצפה עשוי להתאים גם לחיפוי קירות, אך לא להיפך.

       בחירת כלים סניטריים בפרויקט שיפוץ דירה

בחירת כלים סניטריים הנה חלק מיצירת אוירת עיצוב וגם בתחום זה המגוון עשיר ביותר וטווח המחירים נוסק. בחירת הכלים  בראש וראשונה צריכה להיות כזו שתתאים להרגלי הנוחות שלנו. הכיור, לדוגמא, המהווה חלל אופקי לשימוש רב במהלך היום צריך להתאים לכם בגודלו , יש לבחון את מיקומו, האם כשקע במשטח או על משטח, האם מספיק כיור בודד או שמא נוסף. אותו קו חשיבה צריך להעשות בבחירות הנוחיות, אמבט או טוש.

מחירי אביזרי אמבטיה משתנים קבלן שיפוצים מומלץ בעיקר על פי סגנון העיצוב ואיכות המוצר. ארונות אמבט  בגדלים שאינם סטנדרטים ניתן להזמין אצל נגר ביחס לגדול החדר ועד כמה הוא מאפשר, במידה ונזקקתם לארון סטנדרטי אז פשוט עדיף לסרוק את ההיצע, שהינו רב ולבחור אחד נכון עבורכם.  כך או כך הקפידו שהחומר ממנו בנוי הארון עמיד ללוחת האמבט.

בחירת תאורה בפרויקט שיפוצים

 • תאורה – בחרו תאורה נכונה, מושקעת, שתציף את החלל באור הנכון, שתדגיש את שכיות החמדה שבחדר רחצה. תאורה זו חשובה לא פחות ולעיתים אף יותר מיתר האמצעים העיצוביים שבהם עשיתם שימוש בהליך השיפוץ בכל חלל.

האזורים שבהם נדרש להשקיע מחשבה לגבי מיקום התאורה ואופן בו אנו נעשה בה שימוש הנם המטבח, פינת האוכל, הסלון, חדר הרחצה והגינה במידה ומדובר בבית פרטי.  בחדר הרחצה לדוגמא מומלץ למקם את התאורה במרכז החלל ואחת נוספת מעל הכיור. ניתן אף לפזר  תאורה על קירות החדר או בגומחה במידה וקיימת כזו, אך החשוב מכל הוא שתאורת חדר הרחצה תהיה רכה ונעימה.

ולסיום מס' עצות מבורכות  בפרויקט שיפוצים של דירה

 • לפני תחילת עבודות השיפוץ תלו שלט במבואה לבניין וידעו את השכנים כי אתם משפצים.
 • למטרות אחסון השתמשו במרפסת השירות או בחדר שאינו בשימוש ומיועד לשיפוץ.
 • רצוי לחשוב לטווח ארוך, יש דברים בהם נכון להשקיע מעט יותר ולזכור שהתוצאה אמורה לשרת אתכם ולהפוך את הבית למקום נעים ופרקטי יותר.
 • מוטב וכדאי לבחור בגוונים שקטים לצביעת קירות הבית, עניין יווצר באיבזור.
 • אל תתפשרו על איכותם של אלמנטים מרכזיים ובסיסיים בשיפוץ כמו חיפויים, ארונות קיר, כלים סניטריים – גם אם הם עולים יותר, שכן אלו הם פריטים שקשה מאוחר יותר לתקן.
 • את התקציב ניתן לאזן באמצעות השקעה קטנה באביזרים משלימים, כמו פריטי ריהוט או אבזירי נוי שאנו נוטים לרענן אחת לכמה זמן הם במיקום והן בחידוש.

קבוצת עידן הינה חברת בניה ויזמות המתמחה בביצוע עבודות שיפוצים בכל סוגי עבודות השיפוצים, לחברה ניסיון מצטבר של בניית עשרות אלפי מטרים רבועים כקבלני מפתח,

שיפוץ עשרות בתים פרטיים ודירות מגורים בכל רחבי הארץ.

שיפוצים המלצות

כאשר מבצעים עבודות שיפוצים ובניה חשוב בשלב הראשון למצוא קבלן שיפוצים מומלץ, קבלן שיפוצים מומלץ זהו קבלן אשר בעל ניסיון רב בביצוע עבודות בניה.

קבלן שיפוצים מומלץ הינו קבלן רשם ברשם הקבלנים ובכל פרויקט שיפוצים או בניה הקבלן מבצע ביטוח מתאים לצורך כיסוי כל הסיכונים בפרויקט השיפוצים והבניה.

כל פרויקט של קבלן שיפוצים עם המלצות ידאג להעסיק עובדים עם אישורי עבודה, הדרכות עבודה בגובה, עובדי הקבלן המומלץ לעולם יעברו הדרכות בטיחות והדרכות לביצוע עבודות

בצורה תקנית, יעבדו על הוראות העבודה של משרד העבודה ויהיו מקצוענים בתחום העבודה בו הם עוסקים.

צוותי העבודה של קבלן השיפוצים מגיעים כל יום לעבודה בשעה 7 בבוקר ומסיימים את יום העבודה בסביבות שעה 16 אחר הצהריים

קבלן שיפוצים רשום    

קבלן שיפוצים מומלץ רשום זהו קבלן בניין אשר הוסמך על ידי המדינה לבצע עבודות בניה בתחום השיפוצים, את הרישיון מקבל הקבלן דרך משרד הכלכלה ועל מנת לקבל רישיון קבלן שיפוצים רשום עליו לעמוד בקריטריונים אשר קבע המחוקק, ניסיון בביצוע עבודות, השכלה בתחום בשילוב ניסיון, מינוי מהנדסים אחראים על הביצוע בחברה על בסיס ניסיון של מנהל מנהלי העבודה בחברה ועוד.

היכן ניתן לבדוק האם הקבלן שיפוצים רשום אכן רשום ברשומות המדינה?

באתר משרד הכלכלה באזור קבלני בניין

האם מותר להעסיק קבלן שיפוצים  לא רשום?

ברמת העיקרון אסור לבצע כל עבודת בניה הנדסית ללא קבלן עם רישיון קבלן שיפוצים או רישיון קבלן בניה, כאשר אתם מעסיקים קבלן ללא רישיון את מסתכנים בקבלת מוצר נחות ברמת גימור בינונית מינוס ואחריות מוצר לוקה בחסר, כאשר מעסיקים קבלן שיפוצים לא רשום הביטוח לא פועל וכל פגיעה בנפש או ברכוש יכולה לעלות לבעל הנכס כסף רב ועוגמת נפש.

קבלן שיפוצים רשום

איך בוחרים קבלן שיפוצים רשום לביצוע עבודת שיפוץ בדירה?

ראשית מוודאים כי הקבלן הנו קבלן  רשום ברשם הקבלנים וכי הקבלן בעל הניסיון והיכולת לבצע פרוייקט שיפוצים בביתכם, חשוב שרמת הגימור אותה מספק הקבלן זהה לרצונות ולציפיות שלכם, קחו בחשבון שעבור רמת גימור גבוה אתם תידרשו לשלם יותר לקבלן בכדי שיוכל להעסיק את אנשי המקצוע הטובים ביותר .

חשוב לבדוק עבודות של הקבלן , כמו כן חשוב מאוד לוודא כי חברת הבניה היא חברה רצינית עם ניסיון של מספר שנים בתחום הבניה והשיפוצים ככל שהחברה גדולה יותר ובעלת ניסיון בביצוע פרויקטים רבים בתחום השיפוצים והבניה אתם יכולים לבדוק את אודות הרקע של החברה באינטרנט , ברשם הקבלנים , ברשתות החברתיות ובבדיקה מול לקוחות שעבדו מול הקבלן בעבר.

האם מותר להעסיק אדריכל או מעצב פנים ללא רישיון ?

על פי החוק אין באמת הגדלה וחובה להעסיק מעצב פנים בעל תעודה מקצועית שכן מקצוע זה לא מוגדר בחוק , על תוכניות חשמל צריך לחתום חשמלאי  ואם מבצעים שינוי בעל השלכות על הקונסטרוקציה של הבניין כמו הורדת עמוד תומך יש לבדוק מול קונסטרוקטור האם יש צורך בביצוע חיזוקים שיחזקו את הבניין במקום בעמוד שרוצים להוריד.

הורדת אלמנט קונסטרוקטיבי ללא התייעצות עם איש מקצוע המתמצע בתכנון קונסטרוקציה למבנים ובעל רישיון מתאים מסכנת את חייכם וחיי השכנים בבניין ואסור בתחלית האיסור גם אם שכן מקומה למטה הוריד ולא קרה כלום.

כך תבחרו קבלן שיפוצים מומלץ 

תקציב לשיפוץ קבלן רשום לעבודות שיפוצים

עם הגדרות ברורות ותקציב מדויק (עד כמה שאפשר) תוכלו להמשיך לשלב הבא, ולבחור קבלן שיפוצים בתל אביב, בנתניה או בכל מקום אחר על פי הצורך שלכם. המלצות של חברים ומכרים הן ללא ספק דרך טובה להתחיל, וגם חיפוש קצר באינטרנט יעלה בפניכם כמה אפשרויות לא רעות. עם זאת, כדי לבחור את החברה המקצועית והטובה ביותר מומלץ שתבחנו את תיק העבודות של החברה, את הניסיון שלה ואת רמת השירות שהיא מעניקה. יחס אישי ושירות מקצועי הם אבני היסוד של כל קבלן שיפוצים שמבין כי מאחורי השיפוץ הגרנדיוזי והשאיפות הגדולות נמצאת משפחה שרוצה לשדרג את איכות החיים שלה. אנחנו בקבוצת עידן מבינים את זה היטב, ובכל שלב בדרך אנחנו פועלים להשגת המטרות שלכם – הן ברמת העיצוב, הן ברמת התקציב ובעיקר ברמת התוצאה הסופית.

כל הפעולות – במקום אחד קבלן שיפוצים רשום

היתרון המשמעותי ביותר בבחירת קבלן שיפוצים הוא שאתם לא צריכים לנהל בעצמכם את כל אנשי המקצוע המעורבים בפרויקט – פשוט כי יש מי שיעשה את זה במקומכם. כל צעד בדרך, מהריסת הקירות, דרך עבודות החשמל והמים, ועד צביעת הקירות או הריצוף, כל המשימות הללו ינוהלו על ידי גורם אחד מקצועי ומיומן. זהו יתרון אדיר משום שקל לנו ללכת לאיבוד בין שורה ארוכה של אנשי מקצוע, וזו הדרך הטובה ביותר לפספס כמה פרטים קטנים שיתבררו בסופו של דבר כגדולים ומשמעותיים הרבה יותר. הצוות של קבוצת עידן עומד לרשותכם ועם הניסיון שלנו תגלו כמה הכל יכול להיות פשוט ורגוע, בלי לאבד זמן יקר ובלי לחרוג מהתקציב.

קבלן שיפוצים,

קבוצת עידן הינה  קבלן שיפוצים רשום ברשם הקבלנים וחברת הבת עידן בוטיק מתמחה בביצוע שיפוץ פנים בדירות בכל רחבי הארץ

קבלני  שיפוצים רשומים קבלני בניין רשומים – מה היתרונות שלהם?

שיפוצים הם עסק חשוב ביותר ואנו צריכים לעשות כל מאמץ בכדי להבטיח כי הם יתבצעו בצורה הטובה ביותר שיש. אם שיפוץ הבית היה דבר פשוט אזי כל אחד מאתנו היה מבצע זאת לבד ולא נזקק לעזרה של גורם מקצועי אחר. אך האמת היא ששיפוץ הוא דבר סבוך ביותר וישנו קושי גדול לבצע אותו בצורה הטובה ביותר שיש. ללא ספק דמות המפתח בכל שיפוץ הוא קבלן הבניין. אם אתם רוצים לבחור את הקבלן הטוב ביותר אנחנו ממליצים לכם לפנות אל קבלני שיפוצים רשומיםבניין רשומים ואין ספק כי הם יענו על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר. עליכם להבין כי המשמעות של קבלן רשום זה שהוא ותיק יותר ולא רק זאת אלא שקבלן רשום לא פשט את הרגל בשנים האחרונות וכך אתם יכולים לבחור בו בביטחון רב הרבה יותר קבלן שיפוצים רשום לשיפוץ דירה.

קבלני בניין רשומים – היכן ניתן לברר על רישום הקבלנים?

אין ספק כי עדיף לנו בהרבה לעבוד עם קבלני בניין רשומים ואין ספק כי כל אחד צריך לעשות כל מאמץ בכדי לבחור קבלן רשום. כך תבטיחו כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר וכך תבטיחו כי השיפוץ יהיה האיכותי ביותר. על כן עולה השאלה היכן ניתן לברר את המידע על הקבלנים והיכן אנחנו יכולים למצוא את המידע החשוב הזה? אם כן אתם צריכים להבין כי ניתן למצוא את המידע הזה באתר אינטרנט של משרד השיכון. המאגר של משרד השיכון הוא מאוד מפורט והוא יוכל לסייע לכם במידה רבה לקבל את ההחלטה החכמה ביותר בנושא זה.

קבלני שיפוצים בניין רשומים – האם זה אומר כי אין צורך לחתום על חוזה עמם?

אין ספק כי קבלני בניין רשומים יכולים לסייע לכם מאוד ולשרת אתכם בצורה נהדרת. על כן עולה השאלה האם אנחנו יכולים לסמוך על קבלנים רשומים בעיניים עצומות עד אשר לא נצטרך כלל לחתום עמם על חוזה?קבלן שיפוצים רשום  התשובה היא שאתם צריכים להבין כי על אף שלרוב קבלנים רשומים יבצעו עבודה יותר טובה אין זה אומר כי אנחנו יכולים לשכור את השירותים שלהם ללא חוזה. מומלץ לכל אדם הפונה אל קבלן שיפוצים רשום או לא לחתום עמו על חוזה וכך להבטיח כי עבודת הקבלנו תתבצע על הצד הטוב ביותר והאיכותי ביותר שיש.

קבלני בניין רשומים – היכן ישנו הריכוז הגדול ביותר של קבלנים רשומים?

המציאות מלמדת אותנו כי קבלני בניין רשומים יהיו לרוב בחברות ולא יעבדו כקבלנים פרטיים. הסיבה היא שלרוב בחברות הקבלנים הללו ישתכרו בצורה הרבה יותר טובה. לכן ניתן לומר כי זוהי סיבה מדוע כדאי לעבוד עם חברות ולא עם קבלן פרטי ומדוע רבים כל כך בשוק הישראלי פונים אל חברות ולא מוכנים להתפשר על קבלן פרטי.

קבלן שיפוצים מורשה

בשלב הראשון כאשר בוחרים קבלן שיפוצים מורשה יש לוודא כי לקבלן או לחברת הבניה שבוחנים קיים רישיון קבלן בתוקף, רישיון קבלן מבצע סינון ראשוני ומנפה את כל אנשי המקצוע החאפרים והלא מקצועיים, עבודה מול קבלן שיפוצים ללא רישיון מסכנת סכומי כסף רבים וישנו סיכון גבוה למפח נפש ונזק כלכלי.

לבצע עבודות בניה ללא רישיון הינה עבירה על החוק , בעת ביצוע כל סוגי עבודות הבניה על ידי בעלי מקצוע שלא הוסמכו לכך מסכנת אותם ואת הדיירים שישתמשו בנכס המשופץ , כאשר מבצעים עבודות בניה עם קבלן לא רשום אין ביטוח ואין אחריות אמיתית, קבוצת עידן קבלן שיפוצים מורשה לביצוע עבודות שיפוץ דירות , בניית וילות בהיקף של מיליוני שקלים.

קבלן שיפוצים מורשה עידן בוטיק מתמחים בשיפוץ דירות

קבוצת עידן קבלן שיפוצים רשום מתמחה בביצוע עבודות שיפוץ בכל רמות הגימור מחלוקת דירה לשתי יחידות דיור עבור משקיעים ועד לבניית וילות יוקרה הנפרשות לשטח של מעל 600 מר על מגרש של 4 דונם ברמת גימור אולטימטיבית .

לקבוצת עידן חברת בת -עידן בוטיק אשר מבצעת עבודות שיפוץ ברחבי הארץ ומלווה את הדיירים המעוניינים בשיפוץ החל משלב החלטה על אופי השיפוץ , התקציב, רמת הגימור וחומרי הגמר.

את התהליך מלווה מעצב פנים בוגר לימודי אדריכלות בעל ניסיון בתכנון ועיצוב נכסים ברחבי הארץ ובחו"ל, מעצב הפנים מציג לדיירים את הסקיצות הראשוניות ואחר מכן מתחיל בתכנון אופטימלי של הנכס, החל בתוכניות חשמל אינסטלציה ואדריכלות ועד לבחירת חומרי הגמר והנגרות.

בנוסף מכין מעצב פנים כתב כמויות  קבלן שיפוצים מורשה קבלן שיפוצים

בעלי נכסים רבים המבקשים לשפר את איכות החיים ולממש את הפונקציונליות שבדירתם, מחפשים  קבלן שיפוצים מומלץ. כאשר בוחנים קבלן שיפוצים חשוב מאוד לוודא תחילה כי לקבלן יש רישיון מתאים לשיפוץ דירות וכי החוק מאפשר לו לבצע עבודות הנדסיות כדוגמת העבודה המבוקשת על ידם.

ישנם בשוק קבלני שיפוץ דירות רבים ללא רישיון קבלן ובחירה בהם כקבלן לביצוע העבודות בביתכם עלולה לסבך אתכם בתהליך שיפוץ ארוך מהמתוכנן חריגות תקציב ועגומת נפש, חשוב לבדוק כי איש המקצוע שלמולכם אכן מנוסה בתחום ובעל ידע הנדסי.

קבלן שיפוצים מומלץ – עידן בוטיק

קבוצת עידן מובילה את תחום שיפוץ המבנים , תוספות הבניה ובניית וילות יוקרה ברמת גימור גבוה ביותר .

לחברת עידן בוטיק , שלוחה בקב' עידן, אדריכל ומעצב פנים מהמובילים במשק אשר באמתחתו ניסיון רב בתכנון וליווי בעלי דירות רבים ברחבי הארץ ,משלב התכנון הראשוני והחלטה על תקציב הפרויקט ועד לריהוט מלא של הדירה תוך שימוש בחומרי הגמר האיכותיים והמתקדמים ביותר.

אנשי המקצוע של החברה מתמחים בהשתלמויות ומגיעים לכנסים רבים בארץ ובעולם בכדי להתעדכן בטכנולוגיה ושיטות הביצוע המתקדמות ביותר , תוך שימת דגש על התאמה אופטימלית של הדירה לבעלי הנכס המגוררים בה , והתחשבות בהנדסת אנוש וצרכי הלקוח.

קבלן שיפוצים מומלץ צריך לדעת ללוות את בעלי הדירות החל משלב התכנון ועד למסירת הדירה ולהכיר את צרכי הלקוחות בהתאם למשתנים כגון: גיל, מצב בריאותי, מספר הנפשות , סביבת מגורים ותקציב בעל הדירה.

קבלן שיפוצים מומלץ לביצוע שיפוץ קומפלט

עידן בוטיק מקבוצת עידן מתמחה בביצוע עבודות שיפוצים קומפלט הכוללים הריסה כללית של הדירה הישנה ובניתה מחדש כולל החלפת כל תשתיות

החשמל והאינסטלציה בדירה או בבית, בניית מחיצות פנימיות מחדש לפי תכנון של מעצבת פנים, התקנת דלתות פנים חדשות, התקנת דלת כניסה

חדשה ומודרני, מיזוג אויר, הנמכות תקרה ובניה שונה בגבס, כאשר אתם מחפשים לבצע שיפוץ קומפלט ומעוניינים בשירותיו של קבלן שיפוצים מומלץ

פנו לחברת עידן בוטיק עוד היום, אתם תקבלו שירות אישי מטובי אנשי המקצוע בשוק, מחיר הוגנים והכי חשוב תוכלו לישון בשקט, החברה לא מבקשת מקדמות

לפני התחלת הביצוע ואתם הלקוחות יכולים להיות בטוחים שאתם משלמים רק על שבוצע .

תכונות של קבלן שיפוצים מומלץ

*ניסיון בביצוע עבודות שיפוצים ברמת גימור מעולה, ככל שקבלן מבצע מגוון רחב יותר של עבודות ופרויקטים לחברה נצבר

ניסיון ביצועי.

*אמינות ולקוחות מרוצים- את זה תוכלו לבדוק על ידי פניה ללקוחות של חברת הבניה אליה פניתם

*שירות אישי וליווי של הלקוח לכל אורך התאריך ועד לסיומו של הפרויקט

*קבלן שיפוצים מומלץ לרוב לא יבקש מקדמות בתחילת העבודה והתשלום יהיה רק לאחר ביצוע חלק מהעבודות

*ביטוח מתאיםחשוב לוודא כי הקבלן מבטח את הפרויקט בביצטוח מתאים , ניהול ספרי מס תקין

*רישיון קבלן שיפוצים בתוקף או קבלן ביצוע ג 1-5

קבלן שיפוצים בתל אביב.

קבלן שיפוצים מומלץ
שיפוץ דירה

קבוצת עידן קבלן שיפוצים מומלץ בניית וילות , שיפוץ דירות, קבלן שיפוצים בתל אביב

החברה פועלת באזור המרכז ומבצעת עבודות בניה בתחום המגורים החל מתוספות בניה קטנות ועד לביצוע פרויקטים מורכבים הנדסית ,כמו בניית שכונות מגורים שלמות, בתי ספר גני ילדים ועוד.

לחברה צוות ניהולי המנוסה בליווי לקוחות ובעלי נכסים המעוניינים לשפר את איכות החיים ושווי הנכס. החל ממעצב פנים בוגר לימודי אדריכלות ועד למחלקת שירות לקוחות המספקת שירות לאחר המסירה.

שלוש שאלות שחשוב לשאול לפני שבוחרים קבלן שיפוצים מומלץ

ההחלטה לשפץ את הבית היא החלטה גדולה שעומדת להשפיע על החיים שלכם לא מעט. התכנון מורכב, התקציב לא קטן ולצד כל אלה אתם גם חוששים מהלא-נודע. אין ספק שהתהליך הזה יכול להיות מאתגר מאוד, אבל אם תפעלו נכון ועם קבלן שיפוצים מקצועי ומנוסה, תגלו שאפשר גם אחרת. שלוש שאלות מרכזיות יעזרו לכם להגיע אל המטרה, וגם לבחור קבלן שיפוצים מקצועי שילווה אתכם לכל אורך הדרך.

לפני שאתם בוחרים קבלן שיפוצים  מומלץ– הגדירו מטרות

רגע לפני שאתם מתחילים לחפש קבלן שיפוצים מומלץ או להשוות הצעות מחיר, התחילו לתכנן את השיפוץ – לפחות בקווים כלליים. יכול להיות שאתם רוצים לשפץ את הדירה כולה, ויכול להיות שרק המטבח או הסלון זקוקים לליטוש וריענון. השאלה היא מה חשוב לכם, מה מטרות השיפוץ ומה היקפו. כדאי להגדיר את הנושא הזה מראש כדי שגם קבלן השיפוצים יוכל להציע תכנית עבודה ברורה ומחיר שנקבע בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

מה הסטייל שלכם?

כשאתם מחפשים קבלן שיפוצים בתל אביב אפשר רק להניח שיש סגנון מסוים שמנחה אתכם, ושאתם יודעים (פחות או יותר) איזה סטייל מתאים לכם יותר. אם אתם לא לגמרי בטוחים פנו לעצמכם את הזמן כדי לבחון קטלוגים של עיצוב, לסרוק את האינטרנט ולקבל השראה. כך תדעו קצת יותר טוב מה מתאים לכם באמת, בלי להמתין לחוות הדעת של קבלן שיפוצים כזה או אחר, ובלי שאחרים ישפיעו עליכם ויגדירו עבורכם מה נכון. יתרה מכך, קבלן מקצועי באמת הוא זה שיקשיב לכם ויידע להפוך את החלום שלכם למציאות, בלי שתתפשרו על אף פרט בדרך.

הגדירו תקציב אבל נסו להיות ריאליים

שיפוץ יעלה לכם כסף, זו לא באמת בשורה מרעישה. עם זאת, חשוב שתדעו להגדיר את התקציב העומד לרשותכם כדי להימנע ככל האפשר מהפתעות וכמובן, כדי להימנע מחריגות מיותרות. אין סיבה שהשיפוץ הזה ירוקן לכם את הכיס ואת חשבון הבנק, ואם תפעלו באופן שקול ומחושב תוכלו להשיג את המטרה הזו. אפשר בשלב הזה להתייעץ עם קבלן שיפוצים בנתניה או באזור המגורים שלכם, ולנסות להעריך באופן מדויק ככל האפשר כמה זה יעלה. זהו למעשה היתרון המשמעותי בעבודה עם קבלן שיפוצים, ועם קבוצת עידן בפרט – המקצועית, הידע והניסיון, הם שמאפשרים לכם לתכנן את המהלך כולו עם מינימום הפתעות ומקסימום הצלחות. כך לא תקבלו חשבון מנופח בסוף העבודה בלי להבין איך זה קרה לכם, ולא תמצאו את עצמכם בבית עם ערימות אבק ולכלוך תקופה ארוכה מדי.

החברה הנה קבלן רשום ברשם הקבלנים . ככזו מורשת החברה לבצע עבודות שיפוץ מבנים עם האגודה  לתרבות הדיור, עזרה וביצרון בעיריית תל אביב וח.ל.ת. בנתניה.

פנו אלינו עוד לקבלת ייעוץ ראשוני  – ללא עלות !!

עידן בוטיק הינה החברה המנוסה והמקצועית ביותר בתחום השיפוצים באזור המרכז -קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

פנה אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות ולא התחייבות!!

קבלן שיפוצים רשום

More to explorer

קבלן לבנייה קלה -מה תפקידו?

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30 FronTask Web to lead sample form פרטי: טלפון נייד:

שיפוץ בניין ישן בתל אביב

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30 FronTask Web to lead sample form פרטי: טלפון נייד:

1-700-70-90-30