קבלן שיפוצים רשום

כאשר מחפשים לשכור שירותיו של קבלן שיפוצים או חברת שיפוצים תחילה יש לבדוק את רישיון הקבלן של החברה, 

משרד הכלכלה מפקח על חברות הבניה והקבלנים מוודא כי הקבלנים הרשומים מעסיקים מהנדסים אזרחיים על פי החוק.

קבלן שיפוצים רשום    

קבלן שיפוצים מומלץ רשום זהו קבלן בניין אשר הוסמך על ידי המדינה לבצע עבודות בניה בתחום השיפוצים, את הרישיון מקבל הקבלן דרך משרד הכלכלה ועל מנת לקבל רישיון קבלן שיפוצים רשום עליו לעמוד בקריטריונים אשר קבע המחוקק, ניסיון בביצוע עבודות, השכלה בתחום בשילוב ניסיון, מינוי מהנדסים אחראים על הביצוע בחברה על בסיס ניסיון של מנהל מנהלי העבודה בחברה ועוד.

היכן ניתן לבדוק האם הקבלן שיפוצים רשום אכן רשום ברשומות המדינה?

באתר משרד הכלכלה באזור קבלני בניין

האם מותר להעסיק קבלן שיפוצים  לא רשום?

ברמת העיקרון אסור לבצע כל עבודת בניה הנדסית ללא קבלן עם רישיון קבלן שיפוצים או רישיון קבלן בניה, כאשר אתם מעסיקים קבלן ללא רישיון את מסתכנים בקבלת מוצר נחות ברמת גימור בינונית מינוס ואחריות מוצר לוקה בחסר, כאשר מעסיקים קבלן שיפוצים לא רשום הביטוח לא פועל וכל פגיעה בנפש או ברכוש יכולה לעלות לבעל הנכס כסף רב ועוגמת נפש.

קבלן שיפוצים רשום

איך בוחרים קבלן שיפוצים רשום לביצוע עבודת שיפוץ בדירה?

ראשית מוודאים כי הקבלן הנו קבלן שיפוצים רשום ברשם הקבלנים וכי הקבלן בעל הניסיון והיכולת לבצע פרוייקט שיפוצים בביתכם, חשוב שרמת הגימור אותה מספק הקבלן זהה לרצונות ולציפיות שלכם, קחו בחשבון שעבור רמת גימור גבוה אתם תידרשו לשלם יותר לקבלן בכדי שיוכל להעסיק את אנשי המקצוע הטובים ביותר .

חשוב לבדוק עבודות של הקבלן , כמו כן חשוב מאוד לוודא כי חברת הבניה היא חברה רצינית עם ניסיון של מספר שנים בתחום הבניה והשיפוצים ככל שהחברה גדולה יותר ובעלת ניסיון בביצוע פרויקטים רבים בתחום השיפוצים והבניה אתם יכולים לבדוק את אודות הרקע של החברה באינטרנט , ברשם הקבלנים , ברשתות החברתיות ובבדיקה מול לקוחות שעבדו מול הקבלן בעבר.

 

האם מותר להעסיק אדריכל או מעצב פנים ללא רישיון ?

על פי החוק אין באמת הגדלה וחובה להעסיק מעצב פנים בעל תעודה מקצועית שכן מקצוע זה לא מוגדר בחוק , על תוכניות חשמל צריך לחתום חשמלאי  ואם מבצעים שינויבעל השלכות על הקונסטרוקציה של הבניין כמו הורדת עמוד תומך יש לבדוק מול קונסטרוקטור האם יש צורך בביצוע חיזוקים שיחזקו את הבניין במקום בעמוד שרוצים להוריד.

הורדת אלמנט קונסטרוקטיבי ללא התייעצות עם איש מקצוע המתמצע בתכנון קונסטרוקציה למבנים ובעל רישיון מתאים מסכנת את חייכם וחיי השכנים בבניין ואסור בתחלית האיסור גם אם שכן מקומה למטה הוריד ולא קרה כלום.

כך תבחרו קבלן שיפוצים מומלץ 

תקציב לשיפוץ קבלן רשום לעבודות שיפוצים

עם הגדרות ברורות ותקציב מדויק (עד כמה שאפשר) תוכלו להמשיך לשלב הבא, ולבחור קבלן שיפוצים בתל אביב, בנתניה או בכל מקום אחר על פי הצורך שלכם. המלצות של חברים ומכרים הן ללא ספק דרך טובה להתחיל, וגם חיפוש קצר באינטרנט יעלה בפניכם כמה אפשרויות לא רעות. עם זאת, כדי לבחור את החברה המקצועית והטובה ביותר מומלץ שתבחנו את תיק העבודות של החברה, את הניסיון שלה ואת רמת השירות שהיא מעניקה. יחס אישי ושירות מקצועי הם אבני היסוד של כל קבלן שיפוצים שמבין כי מאחורי השיפוץ הגרנדיוזי והשאיפות הגדולות נמצאת משפחה שרוצה לשדרג את איכות החיים שלה. אנחנו בקבוצת עידן מבינים את זה היטב, ובכל שלב בדרך אנחנו פועלים להשגת המטרות שלכם – הן ברמת העיצוב, הן ברמת התקציב ובעיקר ברמת התוצאה הסופית.

 

כל הפעולות – במקום אחד קבלן שיפוצים רשום

היתרון המשמעותי ביותר בבחירת קבלן שיפוצים הוא שאתם לא צריכים לנהל בעצמכם את כל אנשי המקצוע המעורבים בפרויקט – פשוט כי יש מי שיעשה את זה במקומכם. כל צעד בדרך, מהריסת הקירות, דרך עבודות החשמל והמים, ועד צביעת הקירות או הריצוף, כל המשימות הללו ינוהלו על ידי גורם אחד מקצועי ומיומן. זהו יתרון אדיר משום שקל לנו ללכת לאיבוד בין שורה ארוכה של אנשי מקצוע, וזו הדרך הטובה ביותר לפספס כמה פרטים קטנים שיתבררו בסופו של דבר כגדולים ומשמעותיים הרבה יותר. הצוות של קבוצת עידן עומד לרשותכם ועם הניסיון שלנו תגלו כמה הכל יכול להיות פשוט ורגוע, בלי לאבד זמן יקר ובלי לחרוג מהתקציב.

קבלן שיפוצים, 

קבוצת עידן הינה  קבלן שיפוצים רשום ברשם הקבלנים וחברת הבת עידן בוטיק מתמחה בביצוע שיפוץ פנים בדירות בכל רחבי הארץ

פנה אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות ולא התחייבות!!

קבלן שיפוצים רשום

 

 

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד