קבלן שיפוצים מומלץ

בעלי נכסים רבים המבקשים לשפר את איכות החיים ולממש את הפונקציונליות שבדירתם, מחפשים  קבלן שיפוצים מומלץ. כאשר בוחנים קבלן שיפוצים חשוב מאוד לוודא תחילה כי לקבלן יש רישיון מתאים לשיפוץ דירות וכי החוק מאפשר לו לבצע עבודות הנדסיות כדוגמת העבודה המבוקשת על ידם.

ישנם בשוק קבלני שיפוץ דירות רבים ללא רישיון קבלן ובחירה בהם כקבלן לביצוע העבודות בביתכם עלולה לסבך אתכם בתהליך שיפוץ ארוך מהמתוכנן חריגות תקציב ועגומת נפש, חשוב לבדוק כי איש המקצוע שלמולכם אכן מנוסה בתחום ובעל ידע הנדסי. 

קבלן שיפוצים מומלץ – עידן בוטיק

 קבוצת עידן מובילה את תחום שיפוץ המבנים , תוספות הבניה ובניית וילות יוקרה ברמת גימור גבוה ביותר .

לחברת עידן בוטיק , שלוחה בקב' עידן, אדריכל ומעצב פנים מהמובילים במשק אשר באמתחתו ניסיון רב בתכנון וליווי בעלי דירות רבים ברחבי הארץ ,משלב התכנון הראשוני והחלטה על תקציב הפרויקט ועד לריהוט מלא של הדירה תוך שימוש בחומרי הגמר האיכותיים והמתקדמים ביותר.

אנשי המקצוע של החברה מתמחים בהשתלמויות ומגיעים לכנסים רבים בארץ ובעולם בכדי להתעדכן בטכנולוגיה ושיטות הביצוע המתקדמות ביותר , תוך שימת דגש על התאמה אופטימלית של הדירה לבעלי הנכס המגוררים בה , והתחשבות בהנדסת אנוש וצרכי הלקוח.

קבלן שיפוצים מומלץ צריך לדעת ללוות את בעלי הדירות החל משלב התכנון ועד למסירת הדירה ולהכיר את צרכי הלקוחות בהתאם למשתנים כגון: גיל, מצב בריאותי, מספר הנפשות , סביבת מגורים ותקציב בעל הדירה.

קבלן שיפוצים מומלץ לביצוע שיפוץ קומפלט

עידן בוטיק מקבוצת עידן מתמחה בביצוע עבודות שיפוצים קומפלט הכוללים הריסה כללית של הדירה הישנה ובניתה מחדש כולל החלפת כל תשתיות

החשמל והאינסטלציה בדירה או בבית, בניית מחיצות פנימיות מחדש לפי תכנון של מעצבת פנים, התקנת דלתות פנים חדשות, התקנת דלת כניסה

חדשה ומודרני, מיזוג אויר, הנמכות תקרה ובניה שונה בגבס, כאשר אתם מחפשים לבצע שיפוץ קומפלט ומעוניינים בשירותיו של קבלן שיפוצים מומלץ

פנו לחברת עידן בוטיק עוד היום, אתם תקבלו שירות אישי מטובי אנשי המקצוע בשוק, מחיר הוגנים והכי חשוב תוכלו לישון בשקט, החברה לא מבקשת מקדמות

לפני התחלת הביצוע ואתם הלקוחות יכולים להיות בטוחים שאתם משלמים רק על שבוצע .

 

תכונות של קבלן שיפוצים מומלץ

*ניסיון בביצוע עבודות שיפוצים ברמת גימור מעולה, ככל שקבלן מבצע מגוון רחב יותר של עבודות ופרויקטים לחברה נצבר

ניסיון ביצועי.

*אמינות ולקוחות מרוצים- את זה תוכלו לבדוק על ידי פניה ללקוחות של חברת הבניה אליה פניתם

*שירות אישי וליווי של הלקוח לכל אורך התאריך ועד לסיומו של הפרויקט

*קבלן שיפוצים מומלץ לרוב לא יבקש מקדמות בתחילת העבודה והתשלום יהיה רק לאחר ביצוע חלק מהעבודות

*ביטוח מתאיםחשוב לוודא כי הקבלן מבטח את הפרויקט בביצטוח מתאים , ניהול ספרי מס תקין

*רישיון קבלן שיפוצים בתוקף או קבלן ביצוע ג 1-5 

קבלן שיפוצים בתל אביב.

קבלן שיפוצים מומלץ
שיפוץ דירה

 

קבוצת עידן קבלן שיפוצים מומלץ בניית וילות , שיפוץ דירות, קבלן שיפוצים בתל אביב

החברה פועלת באזור המרכז ומבצעת עבודות בניה בתחום המגורים החל מתוספות בניה קטנות ועד לביצוע פרויקטים מורכבים הנדסית ,כמו בניית שכונות מגורים שלמות, בתי ספר גני ילדים ועוד.

לחברה צוות ניהולי המנוסה בליווי לקוחות ובעלי נכסים המעוניינים לשפר את איכות החיים ושווי הנכס. החל ממעצב פנים בוגר לימודי אדריכלות ועד למחלקת שירות לקוחות המספקת שירות לאחר המסירה. 

שלוש שאלות שחשוב לשאול לפני שבוחרים קבלן שיפוצים מומלץ

ההחלטה לשפץ את הבית היא החלטה גדולה שעומדת להשפיע על החיים שלכם לא מעט. התכנון מורכב, התקציב לא קטן ולצד כל אלה אתם גם חוששים מהלא-נודע. אין ספק שהתהליך הזה יכול להיות מאתגר מאוד, אבל אם תפעלו נכון ועם קבלן שיפוצים מקצועי ומנוסה, תגלו שאפשר גם אחרת. שלוש שאלות מרכזיות יעזרו לכם להגיע אל המטרה, וגם לבחור קבלן שיפוצים מקצועי שילווה אתכם לכל אורך הדרך.

 

לפני שאתם בוחרים קבלן שיפוצים  מומלץ– הגדירו מטרות

רגע לפני שאתם מתחילים לחפש קבלן שיפוצים מומלץ או להשוות הצעות מחיר, התחילו לתכנן את השיפוץ – לפחות בקווים כלליים. יכול להיות שאתם רוצים לשפץ את הדירה כולה, ויכול להיות שרק המטבח או הסלון זקוקים לליטוש וריענון. השאלה היא מה חשוב לכם, מה מטרות השיפוץ ומה היקפו. כדאי להגדיר את הנושא הזה מראש כדי שגם קבלן השיפוצים יוכל להציע תכנית עבודה ברורה ומחיר שנקבע בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

 

מה הסטייל שלכם?

כשאתם מחפשים קבלן שיפוצים בתל אביב אפשר רק להניח שיש סגנון מסוים שמנחה אתכם, ושאתם יודעים (פחות או יותר) איזה סטייל מתאים לכם יותר. אם אתם לא לגמרי בטוחים פנו לעצמכם את הזמן כדי לבחון קטלוגים של עיצוב, לסרוק את האינטרנט ולקבל השראה. כך תדעו קצת יותר טוב מה מתאים לכם באמת, בלי להמתין לחוות הדעת של קבלן שיפוצים כזה או אחר, ובלי שאחרים ישפיעו עליכם ויגדירו עבורכם מה נכון. יתרה מכך, קבלן מקצועי באמת הוא זה שיקשיב לכם ויידע להפוך את החלום שלכם למציאות, בלי שתתפשרו על אף פרט בדרך.

 

הגדירו תקציב אבל נסו להיות ריאליים

שיפוץ יעלה לכם כסף, זו לא באמת בשורה מרעישה. עם זאת, חשוב שתדעו להגדיר את התקציב העומד לרשותכם כדי להימנע ככל האפשר מהפתעות וכמובן, כדי להימנע מחריגות מיותרות. אין סיבה שהשיפוץ הזה ירוקן לכם את הכיס ואת חשבון הבנק, ואם תפעלו באופן שקול ומחושב תוכלו להשיג את המטרה הזו. אפשר בשלב הזה להתייעץ עם קבלן שיפוצים בנתניה או באזור המגורים שלכם, ולנסות להעריך באופן מדויק ככל האפשר כמה זה יעלה. זהו למעשה היתרון המשמעותי בעבודה עם קבלן שיפוצים, ועם קבוצת עידן בפרט – המקצועית, הידע והניסיון, הם שמאפשרים לכם לתכנן את המהלך כולו עם מינימום הפתעות ומקסימום הצלחות. כך לא תקבלו חשבון מנופח בסוף העבודה בלי להבין איך זה קרה לכם, ולא תמצאו את עצמכם בבית עם ערימות אבק ולכלוך תקופה ארוכה מדי.

 

 

 

 החברה הנה קבלן רשום ברשם הקבלנים . ככזו מורשת החברה לבצע עבודות שיפוץ מבנים עם האגודה  לתרבות הדיור, עזרה וביצרון בעיריית תל אביב וח.ל.ת. בנתניה. 

פנו אלינו עוד לקבלת ייעוץ ראשוני  – ללא עלות !!

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד