קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

בעלי דירות רבים באזור המרכז מחפשים קבלן שיפוצים מומלץ במרכז מכיוון שהם מעוניינים לבצע עבודות שיפוצים בדירתם. הסיבות לכך רבות ומגוונות , אך המרכזית ברורה ומובנת: העלאת איכות החיים בדירה / וילה והעלאת שווי הנכס. 

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

קבוצת עידן מתמחה בבניה הנדסית של פרויקטים למגורים. לחברה ניסיון בביצוע מאות יחידות דיור כקבלן מפתח ברחבי הארץ, בניית בתי ספר, גני ילדים,  הוספת מרפסות שמש , בניית ממ"דים ושיפוץ מבנים -ההתמחות המרכזית של החברה במרוצת השנים היא בשיפוץ דירות ובניית וילות. לקבוצת עידן חברת בת בשם עידן בוטיק אשר מנוהלת על ידי בוגר לימודי אדריכלות ועיצוב פנים, בעל ניסיון בביצוע מאות שיפוצי דירות, בניית וילות ובניית בתים דו משפחתיים. החברה מציעה מסלול תכנון וביצוע וליווי מלא של תהליך השיפוץ החל משלב ההחלטה על גובה התקציב ועד לסיום עבודות הבניה בדירה  ואף ריהוט הדירה. כמו כן החברה מבצעת עבודות שיפוץ דירות לאחר תכנון .

לחברה יתרון תחרותי משמעותי מכיוון שהנה חברה גדולה ומנוסה בביצוע עבודות בניה מגוונות. לחברה מחלקת רכש שמאפשרת לה להציע מחירים אטרקטיביים ללקוחותיה. החברה פעילה מאוד באזור צפון תל אביב, הרצליה, נתניה ורעננה.

עליית שווי הנכס עם פרויקט שיפוצים על ידי קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

לעתים רבות שיפוץ דירה יכול להעלות את שווי הדירה בצורה משמעותית והרבה מעבר למחיר השיפוץ ולכן משקיעים רבים בוחרים לבצע שיפוץ לדירה שבבעלותם. כמו כן משקיעים רבים מעוניינים לפצל את הדירה שבבעלותם בכדי להשכיר את הדירה הקיימת כ – 2 יחידות דיור בכדי להעלות את התשואה המתקבלת מהדירה. בעלי דירות רבים מעוניינים להשביח את איכות החיים ואת הדירה ומבצעים שיפוץ למטרות אלו.  לאחר השיפוץ בעלי הדירות נהנים מדירה חדשה למעשה ואיכות החיים עולה, כמו גם שווי הדירה. לעתים בשיפוצים אלה משנים את מבנה הדירה בשל שינויים במשפחה כמו יציאת הילדים הבוגרים מהבית וצמצום מספר החדרים לטובת גודל הסלון והחדרים.

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז,שיפוצים במרכז הארץ

שיפוצים במרכז לחברת עידן בוטיק צוותי עבודה קבועים המורגלים בביצוע עבודה איכותית ברמת גימור אופטימלית תוך שימוש בחומרי הגמר המתקדמים והאיכותיים ביותר הקיימים בשוק.

לקוחות החברה נהנים מליווי אישי לכל אורך תהליך השיפוץ. כל פרויקט נבדק על ידי מהנדסי החברה ומנהלי הביצוע של החברה. 

לחברת עידן מחלקת תכנון ועיצוב פנים ללקוחות המעוניינים בתכנון וביצוע על ידי חברה אחת.  כאשר בוחרים בקבוצת עידן אתם יודעים תקבלו את המוצר ששילמתם בשבילו ללא הפתעות או עיכובים.

 

מכיוון ומדובר בחברת בניה גדולה ויציבה החברה לא מבקש מקדמות לפני התחלת ביצוע עבודות שיפוצים.

פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ! קבוצת עידן – איכות החיים מתחילה בבית!                                                                    

קבלן שיפוצים מומלץ במרכז

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד