קבלן שיפוצים בחדרה

דירות רבות בחדרה נדרשות לעבור תהליך שיפוץ מכיוון ודירות רבות בעיר נבנו לפני עשרות שנים ,ברמת גימור נמוכה ובשימוש בחומרי בניה ברמה ירודה. כאשר מתחילים בתהליך שיפוץ יש לאתר קבלן שיפוצים בחדרה המתמחה בביצוע עבודות שיפוצים.

קבלן שיפוצים בחדרה

לא משנה מה היקף השיפוץ , בגודלו ובהשקעה הכספית בו, חשוב למצוא קבלן שיפוצים המתמחה בשיפוצים  שהנו בעל הידע ,הניסיון והכלים לבצע את הפרויקט בלוחות זמנים מהירים, במחירים הוגנים וברמת עבודה גבוהה. כמו כן אסור לעולם לוותר ולשכור את שירותיו של קבלן שיפוצים ללא רישיון קבלן רשום בתוקף . הסיבות לכך רבות ומגוונות, החל מעצם העבודה כי זו עבירה על החוק להעסיק קבלן שאינו קבלן רשום. 

אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים מקצועי ואמין קבוצת עידן היא החברה שאתם מחפשים.  לחברה ניסיון במגוון רחב של עבודות שיפוצים, עבודה ברמת גימור מעולה, מוצר באיכות הגבוה ביותר, שירות לקוחות לכל אורך תהליך השיפוצים.

קבלן שיפוצים בחדרה קבוצת עידן

כאשר בוחרים לעבוד עם קבלן שיפוצים לא רשום ברשם הקבלנים ,שום ביטוח לעבודות קבלניות לא תופס וככל שייגרם נזק למבנה או לעובדי הקבלן או לבעלי הדירה , ימצאו עצמם הדיירים בשוקת שבורה, ללא מענה,בפרט כאשר הקבלן לקח מקדמות ונעלם ,או לא נתן אחריות לעבודות הבניה ולא עמד בלוחות הזמנים שנקבעו מראש ולכן כאשר בוחרים קבלן לביצוע שיפוץ דירה בוחרים אך ורק בקבלן רשום ברשם הקבלנים, לאחר שבדקתם כי רישיון הקבלן בתוקף וכי הרישיון מתאים לסוג עבודות השיפוצים אותם אתם מעוניינים לבצע.

קבוצת עידן הנה קבלן רשום ברשם הקבלנים. לקבוצת עידן חברת בת בשם עידן בוטיק,המתמחה בביצוע שיפוץ דירות ובניית וילות .החברה מנוהלת על ידי בוגר לימודי אדריכלות ועיצוב פנים בשילוב 2 מהנדסים אזרחיים המתמחים בניהול פרויקטים הנדסיים, החל משיפוץ דירות ועד לבניית שכונות מגורים שלמות .

חומרי הגמר בשיפוץ דירה  קבלן שיפוצים בחדרה

כאשר בוחרים בחברת עידן בוטיק מקבוצת עידן בהמתמחה בעבודות שיפוצים, חומרי הגמר אותם תקבלו יהיו ברמה הגבוה ביותר הקיימת בשוק. החברה משתמשת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק. החברה לא מבקשת מקדמות בתחילת העבודה ומגישה חשבונות רק לאחר ביצוע העבודה .

אם אתם מחפשים חברה בניה עמידה, יציבה ואיכותית – קבוצת עידן היא הכתובת שלכם לפרויקט שיפוץ דירה איכותי מהיר ואיכותי ללא הפתעות וללא עיכובים מיותרים.

 

קבלן שיפוצים בחדרה התמחות 

קבלן שיפוצים – מהירות ואיכות הם ערך עליון

מה אנחנו רוצים לקבל כאשר אנחנו צורכים שירות מסוים? זוהי שאלה חשובה הדורשת מחשבה רבה. נראה כי בכול הקשור אל שיפוץ ואל שכירתו של קבלן שיפוצים בחדרה אנחנו נרצה להבטיח כי נשכור את השירות הטוב ביותר. איכות היא ערך עליון כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ ואנו נרצה להבטיח כי הקבלן שנשכור יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ללא תקלות וללא בעיות. אך לצד זאת ישנו משתנה חשוב נוסף שאנו צריכים להתחשב בו. שיפוץ הוא דבר לא נעים כלל וכלל והוא פוגע בשגרת החיים שלנו, על כן כאשר אנחנו שוכרים קבלן אנחנו נרצה להבטיח גם כי הוא יבצע את העבודה בצורה המהירה ביותר וזאת כמובן ללא פגיעה באיכות העבודה. מהירות היא דבר חשוב ביותר היכול לעזור לנו מאוד. כחלק מכך נרצה כי בזמן השיפוץ הקבלן יעבוד אך ורק על הפרויקט שלנו ולא על פרויקטים אחרים היכולים לגזול את זמנו.

קבלן שיפוצים בחדרה– חשבו על הילדים שלכם בתהליך

לכל אחד שיפוץ המתבצע על ידי קבלן שיפוצים מומלץ בחדרה הוא דבר לא נעים המפריע לאיכות החיים ופוגע בה. אך נראה כי לילדים שלכם קשה פי כמה בזמן השיפוץ. ככל שהילד יותר קטן כך סביר שהשיפוץ יהיה לו יותר קשה. לא רק שהסביבה של הבית משתנה אלא גם שנכנסים לחייו דמויות שהוא אינו מכיר ועוד לבית שהוא מקום המפלט שלו. על כן כאשר מבצעים שיפוץ בבית במידה שיש ילדים קטנים אנו חייבים להכין אותם לכך. חשוב להבין כי ככל שנסביר לילדים על השיפוץ ונכין אתם לכך כך הם יתמודדו עם הסיפור ביותר קלות.

אם קבלן שיפוצים בחדרה טוב השיפוץ שווה הכול

אך אין ספק כי על אף הבלגן הרב ששורר בשיפוץ דירה בחדרה ועל אף הפגיעה באורח החיים שלנו ובאיכות החיים, בסופו של יום השיפוץ שווה הכול. קבלן שיפוצים איכותי המבצע עבודה ברמה גבוהה מבטיח כי השיפוץ ישתלם לנו ואנו נהיה מאושרים ממנו כאשר הוא יסתיים. אין דבר מהנה יותר מאשר לחיות בבית משופץ וחדש ועל כך אין עוררין.

שיפוץ קומפלט, שיפוץ כללי לבתים פרטיים, שיפוץ כללי לדירה

קבוצת עידן מתמחה בביצוע עבודות שיפוצים הכוללת הריסת כללית של הדירה או הבית הישנים וביצוע בניה חדשה של כל קירות הפנים ותשתיות הבית, החברה מנוהלת על ידי מהנדסים אזרחיים המנוסים בביצוע עבודות בניה של שכונות מגורים שלמות.

זאת לאחר שהחברה עברה בשנים האחרונות תהליך שינוי ייעוד וכיום מתמחה ומבצעת רק עבודות שיפוצים ברמת גימור מעולה ומהירות ביצוע שלא מוצאים אצל חברות אחרות. החברה בעלת רישיון קבלן בתוקף וחוסן כלכלי המאפשר ללקוחות החברה לישון בשקט ולהיות בטוחים שהפרויקט יסתיים במהירות ויעילות.

 

קבלן שיפוצים בחדרה

 

קבלן שיפוצים בחדרה

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד