תפריט

קבלן שיפוצים בחדרה

דירות רבות בחדרה נדרשות לעבור תהליך שיפוץ מכיוון ודירות רבות בעיר נבנו לפני עשרות שנים ,ברמת גימור נמוכה ובשימוש בחומרי בניה ברמה ירודה. כאשר מתחילים בתהליך שיפוץ יש לאתר קבלן שיפוצים בחדרה המתמחה בביצוע עבודות שיפוצים.

ליצירת קשר מהירה נא מלאו פרטים או התקשרו

טלפון לחיוג: 1-700-70-90-30

FronTask Web to lead sample form
פרטי:
טלפון נייד:

קבלן שיפוצים בחדרה

לא משנה מה היקף השיפוץ , בגודלו ובהשקעה הכספית בו, חשוב למצוא קבלן שיפוצים המתמחה בשיפוצים  שהנו בעל הידע ,הניסיון והכלים לבצע את הפרויקט בלוחות זמנים מהירים, במחירים הוגנים וברמת עבודה גבוהה. כמו כן אסור לעולם לוותר ולשכור את שירותיו של קבלן שיפוצים ללא רישיון קבלן רשום בתוקף . הסיבות לכך רבות ומגוונות, החל מעצם העבודה כי זו עבירה על החוק להעסיק קבלן שאינו קבלן רשום. 

אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים מקצועי ואמין קבוצת עידן היא החברה שאתם מחפשים.  לחברה ניסיון במגוון רחב של עבודות שיפוצים, עבודה ברמת גימור מעולה, מוצר באיכות הגבוה ביותר, שירות לקוחות לכל אורך תהליך השיפוצים.

קבלן שיפוצים בחדרה קבוצת עידן

כאשר בוחרים לעבוד עם קבלן שיפוצים לא רשום ברשם הקבלנים ,שום ביטוח לעבודות קבלניות לא תופס וככל שייגרם נזק למבנה או לעובדי הקבלן או לבעלי הדירה , ימצאו עצמם הדיירים בשוקת שבורה, ללא מענה,בפרט כאשר הקבלן לקח מקדמות ונעלם ,או לא נתן אחריות לעבודות הבניה ולא עמד בלוחות הזמנים שנקבעו מראש ולכן כאשר בוחרים קבלן לביצוע שיפוץ דירה בוחרים אך ורק בקבלן רשום ברשם הקבלנים, לאחר שבדקתם כי רישיון הקבלן בתוקף וכי הרישיון מתאים לסוג עבודות השיפוצים אותם אתם מעוניינים לבצע.

קבוצת עידן הנה קבלן רשום ברשם הקבלנים. לקבוצת עידן חברת בת בשם עידן בוטיק,המתמחה בביצוע שיפוץ דירות ובניית וילות .החברה מנוהלת על ידי בוגר לימודי אדריכלות ועיצוב פנים בשילוב 2 מהנדסים אזרחיים המתמחים בניהול פרויקטים הנדסיים, החל משיפוץ דירות ועד לבניית שכונות מגורים שלמות .

חומרי הגמר בשיפוץ דירה  קבלן שיפוצים בחדרה

כאשר בוחרים בחברת עידן בוטיק מקבוצת עידן בהמתמחה בעבודות שיפוצים, חומרי הגמר אותם תקבלו יהיו ברמה הגבוה ביותר הקיימת בשוק. החברה משתמשת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק. החברה לא מבקשת מקדמות בתחילת העבודה ומגישה חשבונות רק לאחר ביצוע העבודה .

אם אתם מחפשים חברה בניה עמידה, יציבה ואיכותית – קבוצת עידן היא הכתובת שלכם לפרויקט שיפוץ דירה איכותי מהיר ואיכותי ללא הפתעות וללא עיכובים מיותרים.

 

קבלן שיפוצים בחדרה התמחות 

קבלן שיפוצים – מהירות ואיכות הם ערך עליון

מה אנחנו רוצים לקבל כאשר אנחנו צורכים שירות מסוים? זוהי שאלה חשובה הדורשת מחשבה רבה. נראה כי בכול הקשור אל שיפוץ ואל שכירתו של קבלן שיפוצים בחדרה אנחנו נרצה להבטיח כי נשכור את השירות הטוב ביותר. איכות היא ערך עליון כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ ואנו נרצה להבטיח כי הקבלן שנשכור יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ללא תקלות וללא בעיות. אך לצד זאת ישנו משתנה חשוב נוסף שאנו צריכים להתחשב בו. שיפוץ הוא דבר לא נעים כלל וכלל והוא פוגע בשגרת החיים שלנו, על כן כאשר אנחנו שוכרים קבלן אנחנו נרצה להבטיח גם כי הוא יבצע את העבודה בצורה המהירה ביותר וזאת כמובן ללא פגיעה באיכות העבודה. מהירות היא דבר חשוב ביותר היכול לעזור לנו מאוד. כחלק מכך נרצה כי בזמן השיפוץ הקבלן יעבוד אך ורק על הפרויקט שלנו ולא על פרויקטים אחרים היכולים לגזול את זמנו.

קבלן שיפוצים בחדרה– חשבו על הילדים שלכם בתהליך

לכל אחד שיפוץ המתבצע על ידי קבלן שיפוצים מומלץ בחדרה הוא דבר לא נעים המפריע לאיכות החיים ופוגע בה. אך נראה כי לילדים שלכם קשה פי כמה בזמן השיפוץ. ככל שהילד יותר קטן כך סביר שהשיפוץ יהיה לו יותר קשה. לא רק שהסביבה של הבית משתנה אלא גם שנכנסים לחייו דמויות שהוא אינו מכיר ועוד לבית שהוא מקום המפלט שלו. על כן כאשר מבצעים שיפוץ בבית במידה שיש ילדים קטנים אנו חייבים להכין אותם לכך. חשוב להבין כי ככל שנסביר לילדים על השיפוץ ונכין אתם לכך כך הם יתמודדו עם הסיפור ביותר קלות.

אם קבלן שיפוצים בחדרה טוב השיפוץ שווה הכול

אך אין ספק כי על אף הבלגן הרב ששורר בשיפוץ דירה בחדרה ועל אף הפגיעה באורח החיים שלנו ובאיכות החיים, בסופו של יום השיפוץ שווה הכול. קבלן שיפוצים איכותי המבצע עבודה ברמה גבוהה מבטיח כי השיפוץ ישתלם לנו ואנו נהיה מאושרים ממנו כאשר הוא יסתיים. אין דבר מהנה יותר מאשר לחיות בבית משופץ וחדש ועל כך אין עוררין.

שיפוץ קומפלט, שיפוץ כללי לבתים פרטיים, שיפוץ כללי לדירה

קבוצת עידן מתמחה בביצוע עבודות שיפוצים הכוללת הריסת כללית של הדירה או הבית הישנים וביצוע בניה חדשה של כל קירות הפנים ותשתיות הבית, החברה מנוהלת על ידי מהנדסים אזרחיים המנוסים בביצוע עבודות בניה של שכונות מגורים שלמות.

זאת לאחר שהחברה עברה בשנים האחרונות תהליך שינוי ייעוד וכיום מתמחה ומבצעת רק עבודות שיפוצים ברמת גימור מעולה ומהירות ביצוע שלא מוצאים אצל חברות אחרות. החברה בעלת רישיון קבלן בתוקף וחוסן כלכלי המאפשר ללקוחות החברה לישון בשקט ולהיות בטוחים שהפרויקט יסתיים במהירות ויעילות.

קבלן שיפוצים בחדרה – המקצוע המבוקש ביותר בעיר?

קבוצת הכדורגל של הפעול חדרה עלתה לליגת העל לראשונה מזה עשורים רבים וזהו רק סמל להתפתחות האדירה שחווה חדרה. ומדוע שחדרה לא תהיה על המפה, ראשית היא נמצאת רק ארבעים דקות ברכבת מתל אביב, יש בה חופים נהדרים והכי חשוב אנשים נהדרים. כך אנחנו רואים כי בחדרה ישנן עליות נדל"ן גדולות וזהו דבר חיובי ביותר שאנו צריכים לתת עליו את הדעת. כך אנחנו רואים גם כי המצב של תושבי חדרה מבחינה כלכלית הוא מצוין וכאשר יש יותר כסף פנוי עולה השאלה מה לעשות אתו. ללא ספק אחת האופציות הטובות ביותר שניתן לעשות עם כסף פנוי זה להשקיע אותו בשיפוץ הבית. כך החיפוש אחר קבלן שיפוצים בחדרה הפך לנפוץ הרבה יותר ואין ספק כי לקבלנים אלו לא חסרה עבודה.

קבלן שיפוצים בחדרה – בצעו מכרז בכדי לבחור בו

העובדה כי ישנם כל כך הרבה שיפוצים בחדרה אינה אומרת כי אנחנו יכולים לבחור כל קבלן שיפוצים בחדרה. ההפך הוא הנכון אנחנו צריכים לבחור את הקבלן בחכמה ולתת דעתנו על השאלה כיצד נבחר את הקבלן הטוב ביותר. עליכם להבין כי ישנה משמעות אדירה לאיכויות של הקבלן ולמקצוענות שלו ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת. אחת הדרכים הטובות ביותר בכדי לבחור את הקבלן זה לבצע מכרז מקיף בין כמה קבלנים. אל תדאגו אתם לא צריכים לפרסם את המכרז הזה בעיתון אך מה אתם כן יכולים לעשות זה לפנות אל כמה קבלנים עם פירוט השיפוץ המבוקש ואז לקבל מהם הצעות מקיפות וכך לבחור את ההצעה הטובה ביותר שיש.

קבלן שיפוצים בחדרה – אל תתרשמו בהכרח מכל המלצה

פעמים רבות כאשר אנחנו בוחרים קבלן שיפוצים בחדרה או בכל עיר אחרת אנחנו נרצה לעשות כל מאמץ בכדי לבחור את הקבלן הטוב ביותר ועל כך ננסה לקבל כמה שיותר המלצות על הקבלן. אך אתם חייבים להבין כי לא בהכרח כל המלצה יכולה לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר. עליכם להבין כי המלצה אחת על הקבלן אינה אומרת בהכרח כי מדובר בקבלן הטוב ביותר והאיכותי ביותר שיש. כך גם לא ניתן לסמוך על כל המלצה באינטרנט ואת זאת חשוב מאוד שתזכרו כאשר אתם מתחילים בתהליך של בחירת הקבלן.

קבלן שיפוצים בחדרה – בחנו האם יש לו ניסיון ספציפי בסוג השיפוץ שאתם רוצים לבצע

דבר נוסף שאתם חייבים לתת עליו את הדעת כאשר אתם בוחרים קבלן שיפוצים בחדרה הוא העובדה כי אתם צריכים לבחון האם לקבלן יש ניסיון ספציפי בסוג השיפוץ שאתם עומדים לבצע. אם אתם עומדים לשפץ את האמבטיה אל תבחרו בקבלן המתמחה במטבחים וכך בנוגע אל כל חדר וחדר בבית. רק כך תבטיחו כי השיפוץ יתבצע על הצד הטוב ביותר.

 

 

קבלן שיפוצים בחדרה

 

קבלן שיפוצים בחדרה

שתפו:

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב pinterest
פינטרסט
1-700-70-90-30