1700-70-90-30

קבלן שיפוץ חוץ

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מן הסתם ובאופן טבעי, לכל דייר במבנה משותף, חשוב יותר מצבה הפנימי של הדירה שלו מאשר מצבו החיצוני של הבניין כולו. יחד עם זאת, כל מבנה מגיע בסופו של דבר לנקודה בה צריך להתייחס גם לסביבה החיצונית שלו. נקודה זו מגיעה כאשר מתחילות להתעורר בעיות איטום שגוררות נזקים גם בתוך הדירות עצמן, כאשר מופיעים פגמי בטון בקירות החוץ של המבנה וכאשר מתחם החוץ של המבנה הופך למפגע אסתטי ואולי גם בטיחותי באופן שמחייב טיפול. במקרה כזה, אתם רוצים למצוא קבלן שיפוץ חוץ שיטפל בכל מעטפת הבניין החיצונית ובכל מתחם החוץ של הבניין ובדיוק על כך נדבר בשורות הבאות.

מה כולל פרויקט טיפוסי של שיפוץ חוץ?

שיפוץ חוץ הוא מונח גג שיכול לכלול בתוכו שורה ארוכה של פעולות ובכלל זה איטום גג, איטום קירות חיצוניים, צביעה חיצונית, חידוש וחיזוק של חיפוי שיש חיצוני, חיזוק יסודות, הוספת מרפסות שמש, שיפוץ רחבת מבנה, שיפוץ חניה, גידור ושערים, תאורת חוץ, בניית גינה וגינון. מן הסתם, לא כל פרויקט של שיפוץ חוץ חייב לכלול את כל המרכיבים הללו. היקף העבודה ייקבע בהתאם לסיבות שבגינן מעוניינים לבצע את השיפוץ ובהתאם לתוצאה שרוצים להשיג בסופו. מה שחשוב בכל מקרה הוא, שאת העבודות השונות הנדרשות לשיפוץ החוץ, יבצע קבלן שיפוץ חוץ שמתמחה בסוג זה של עבודות, שיודע לעבוד עם פיגומים, שיודע לבצע משימות שמתאימות לסביבת חוץ עם האתגרים שמאפיינים אותה ביחס לחללי פנים.

קבלן שיפוץ חוץ

מה יודע לעשות קבלן שיפוץ חוץ שלא יודע לעשות קבלן שיפוץ רגיל?

שיפוץ חוץ היא קטגוריית עבודות בנייה שעומדת בפני עצמה ולא בכדי. פרויקטים של שיפוץ חוץ כוללים בתוכם שורה של מהלכים שמחייבים התמחות גבוהה ויכולות נרחבות שאינן נדרשות בשיפוצי פנים, יהיו רחבים ככל שיהיו. כך למשל, אחד האתגרים המשמעותיים שאיתם צריך קבלן שיפוץ חוץ להתמודד הוא האתגר של הגעה לכל פינה במעטפת החוץ של המבנה, על אף שאין שום דרך נוחה או מובנית לעשות זאת. בכדי בכל זאת להשיג את המטרה, על הקבלן להקים פיגום תקני שמכסה למעשה את כל שטח הפנים של המבנה, ועבודה עם פיגומים לכשעצמה דורשת יכולות אחרות לגמרי מהיכולות שבהן צריך לאחוז קבלן לשיפוצי פנים.

קבלן שיפוץ חוץ לבניינים

אתגרים נוספים מתקיימים סביב החומרים וסביב טכניקות הביצוע של עבודות שיפוץ על גבי משטחים החשופים לחוץ ולפגעי מזג האוויר. כך למשל, חיפוי חוץ מתבצע בצורה שונה לחלוטין וצריך לעמוד בקריטריונים שונים לחלוטין מאשר אלו של חיפוי פנים לחדר האמבטיה. אפילו טיח וצבע שמיושמים בקירות חוץ חייבים להיות מותאמים לקירות אלה, בשונה לחלוטין מהצבע שמיושם בקירות פנים. ישנם סוגי טיח חוץ שמבוססים על חומרים אקריליים שאוטמים את הקיר מפני חדירת מים ושמגיעים גם במידות שונות של גירעון, הן משיקולים אסתטיים והן משיקולים פונקציונליים שאותם צריך להכיר קבלן שיפוץ חוץ.

אתגרים אלה הולכים ומתרחבים כאשר מגיעים למשימות שכלל לא רלוונטיות למרחבי פנים, כמו למשל הוספת מרפסת בודדת לדירה בודדת בקומה גבוהה או הקמת טור מרפסות שלם לכל דירות המבנה. הוספת חניה, גידור, בנייה ועיצוב גינה – כל אלה הן משימות ייחודיות למרחבי חוץ שקבלני פנים כלל אינם מכירים ורק קבלן שיפוץ חוץ יכול לבצע.

איך בוחרים קבלן שיפוץ חוץ?

הדבר הראשון שאתם רוצים לוודא בבחירת קבלן שיפוץ חוץ הוא היותו של הקבלן, קבלן רשום. את זה תוכלו לבדוק בפנקס הקבלנים של משרד השיכון, ושם תרצו לחפש קבלנים שרשומים תחת הסיווג של שיפוצי חוץ. לחילופין, אם יש לכם כבר המלצה על קבלן שיפוץ חוץ ספציפי, בדקו בפנקס האם הוא מופיע בו והאם באופן ספציפי תחת הסיווג של שיפוצי חוץ.

אחרי שאמרנו את זה, בכל מה שקשור לשיפוץ חוץ, מרכיב המפתח הוא התמחות. הדבר המרכזי שאתם רוצים לוודא בבחירת קבלן שיפוץ חוץ הוא שאותו קבלן אוחז בהתמחויות הנדרשות למשימת השיפוץ הספציפית. קבלן שיפוץ חוץ, בניגוד לאנשי מקצוע בתחומים הספציפיים, צריך לאחוז ביכולת להביא אל הפרויקט את כל ההתמחויות הנדרשות, גם אם הוא עצמו אינו אוחז בהן. כך למשל, אם אתם מתכוונים לבנות ולעצב גינה לבניין, את הפרויקט הזה אמור לבצע איש מקצוע המתמחה בתחום ספציפי זה, אבל לא הוא האיש שאמור לנהל את השיפוץ כולו. קבלן שיפוץ חוץ, לעומת זאת, לא חייב לאחוז בהתמחות הספציפית, אבל חייב להיות מסוגל להביא את המומחים לתחומים השונים, לתאם ביניהם ולנהל אותם על מנת להבטיח את התוצאות הנדרשות.

קבוצת עידן קבלן שיפוץ חוץ

קבוצת עידן מציעה שירותי שיפוץ חוץ בהיותה קבלן שיפוץ חוץ מוביל וותיק. הקבוצה מבצעת את כל סוגי עבודות החוץ במבנים משותפים ובבתים פרטיים, ובכלל זה צביעת קירות חיצוניים, איטום קירות חיצוניים, חיפוי חוץ, שיפוץ מתחמי חוץ לרבות חניות, גינות, גידור, ריצוף חוץ וכן הלאה. במסגרת שירות השיפוץ, מבצעת קבוצת עידן את כל המהלכים הנדרשים להשלמת הפרויקט, החל מהגשת בקשה להיתר בנייה מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה, דרך ביצוע תכנון אדריכלי של השיפוץ וכלה בביצוע עד שלב הגמר והמסירה ללקוח.

לבסוף, על אף שקבוצת עידן מכירה היטב את הסטנדרטים הגבוהים המוצעים על ידה ללקוחותיה, הקבוצה יודעת גם להמליץ ללקוחותיה להצטייד בגורם הנדסי שיפקח על הבנייה וייצג את האינטרסים שלהם בפרויקט. מפקח בנייה היא פונקציה חשוב בכל פרויקט בנייה או שיפוץ, ואת מפקח הבנייה צריכים אתם הלקוחות למצוא ולגייס כמו גם לשלם לו את שכרו, על מנת להבטיח שהוא מייצג אך ורק את האינטרסים שלכם בפרויקט ושלא קיים ניגוד עניינים מול אנשי המקצוע האחרים המעורבים בפרויקט.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

שיפוץ חיצוני וילות

שיפוץ חיצוני וילות

שיפוץ חיצוני וילות הסטטיסטיקה אינה משקרת – מרבית הקונים של וילות יד שניה, קונים את הווילה הנבחרת שלהם עם תכנית סדורה לשנות אותה מן הקצה

קרא עוד »
שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי

שיפוץ חיצוני יוקרתי יוקרה הוא ערך שאפשר להביא לידי ביטוי בשלל צורות, אבל בתוך נתיב מאוד צר של סטנדרטים. כשאתם בוחרים לעצב את הבית שלכם

קרא עוד »
צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית

צביעת בית חיצונית צביעת מעטפת החוץ של בית פרטי לא מחייבת להגיע למצב בו הצבע כבר דהוי כולו ומתקלף. בניגוד לצבע לקירות פנים, צבע חוץ

קרא עוד »
1-700-70-90-30