קבלן רשום

קבלן רשום ברשם הקבלנים

קבוצת עידן הינה קבלן רשום ברשם הקבלנים ומעסיקה עשרות אנשי מקצוע המתמחים בניהול פרויקטים הנדסיים , מהנדסים אזרחיים, הנדסאים מנהלי עבודה וראשי צוותים מיומנים בתחום הבניה.

קבלן רשום לבניית מרפסות-לחברה מחלקה המתמחה בהוספת מרפסות שמש למבנים קיימים ובהגדלת מרפסות שמש קיימות למרפסות גדולות ומרווחות יותר.

החברה מלווה לקוחות החל מלב בדיקת ההתכנות לפרויקט מבחינה קבלת רישיון בניה זכויות בניה קיימות קווי בניין ועד ליום ביצוע עבדות הבניה.

קבלן רשום לשיפוצים- לקבוצת עידן חברת בת בשם עיד בוטיק המנוהלת על ידי בטגר לימודי אדריכלות ועיצוב פנים אשר מנהל את עיצוב הפנים של הדירות ואת הביצוע בשטח, לאלירן ניסיון בביצוע עשרות פרויקטים בתחום המגורים בארץ ובחו"ל.

למידע נוסף:

קבלן רשום

קבלן בניין רשום , קבלן רשום, קבלן שיפוצים רשום

קבלן בניין רשום לבניית ממדים- לחברה ניסיון בבניית ממדים כתוספת בנייה לבניין קיימי במבנים רבים ברחבי הארץ , החברה מנוסה בעמידה בדרישות פיקוד העורף והוועדה לתכנון ובניה בוועדות המקומיות השונות , החברה עברה בהצלחה את בדיקות מכון התקנים של מרכיבי הטייח לממדים, בדיקת איטמות לממדים, בדיקות שליפה בדיקות בטון וכו.קבלן בניין רשום

קבלן רשום לשיפוץ מבנים- לחברה ניסיון בביצוע פרויקטם במסגרת חידוש חזיתות ערים רבות והינה אחד מתוך 12 קבלנים בארגון המוביל בארץ לשיפוץ חיצוני של מבנים "עזרה ובצרון",החברה עובדות בנתניה עם ארגון חלת עם האגודה לתרבות הדיור בעיריות השונות והינה בעלת ניסיון וידע רב בתחום שיפוץ המבנים, החברה מבצעת עבודות של חיזוק שיש באריחים קיימים, ביצוע חיפי מבנים בשיש מיובא איכותי, ביצוע טייח חדש לבתים משותפים, חידוש צבע בניין, חיזוק עמודים , שיקום בטונים וביצוע שיקום פסיפס וחיפוי לוקו בונד, כל פרויקט שיפוץ חזיתות מלווה על ידי אדריכל  מקצועי המנוסה בתחו חידוש החזיתות ומבוצעת הדמיה לפני התחלת העבודה לאישור וועד הבניין.

קבלן רשום לביצוע מגוון רחב של עבודות בניה הנדסיות קבלן שיפוצים

קבלן רשום בניית וילות- במרוצת השנים החברה בנתה מעל 30,000 מ"ר של וילות בכל הגדלים והסוגים החל מוילות על מגרשים רחבי ידיים של 5 דונם באזור

השרון ועד לבניית בתים דו משפחתיים בביצוע הרחבת ישוב שלמה על ידי החברה משלב עבודות החפירה והביסוס ועד למסירת המפתחות לבעלי הדירות ,

לחברה ניסיון מוכח בביצוע עבודות גמר ברמת הגימור הטובה ביותר, שימוש במוצרים המתקדמים והאיכותיים ביותר  ומחלקת שירות לקוחות ייחודית

המספקת שירות לקוחות בצורה מקצועית ויעילה קבלן שיפוצים רשום לביצוע עבודות שיפוצים.

קבלן רשום – למה חשוב לבחור בו?

אחד הצעדים החשובים ביותר בתכנון השיפוץ הוא בחירת קבלן השיפוצים שלנו. אנשים רבים מכירים בכך שהם לא שולטים בכל פרט קטן בתהליך העבודה, ולמרות שהם יודעים איך הדירה אמורה (מבחינתם) להיראות בסוף התהליך – הדרך לשם היא בגדר תעלומה. דרך טובה להתגבר על המכשול הזה היא לעבוד עם קבלן רשום, וחשוב להקפיד על קבלנים שאכן מופיעים בפנקס הקבלנים. אולי זה לא באמת יפתיע אתכם אבל לא כל מי שעוסק בתחום היום הוא קבלן רשום, ולכן חשוב לבצע מחקר קטן משלכם לפני שתקבלו החלטות הרות גורל. למה זה חשוב כל כך ואיזה מידע יהיה ברשותכם אם תבחרו קבלן רשום, גם בלי לשאול? התשובות לפניכם.

קבלן רשום – קריטריונים שכדאי להכיר

מי שמוגדר קבלן רשום ומופיע בפנקס הקבלנים של משרד השיכון אמור לעמוד בשורה של דרישות כדי ששמו יוכל להיכנס אל הרשימה המכובדת הזו מלכתחילה. הדרישות הללו קריטיות מבחינתכם, מי שעומדים להפקיד את מלאכת השיפוץ בידי הקבלן. אחת הדרישות, למשל, היא הדרישה על היעדר עבר פלילי או הליכי פשיטת רגל בשלוש השנים האחרונות. הסעיף הזה ללא ספק משמעותי מאוד מבחינתכם, משום שרק קבלן רשום ונקי כפיים ינהל את הפרויקט לקידום המטרות שלכם בלבד, בלי לגבות מקדמות גבוהות או לדרוש את מלוא התשלום לפני שהוחלף ולו אריח ריצוף אחד. בנוסף, קבלן רשום הוא מי שיש לו ניסיון בניהול כמה וכמה פרויקטים מורכבים מהשנים האחרונות, והניסיון הזה הוא כמובן מרכיב חשוב במדד האיכות, שמנצח כמעט תמיד את מדד המחיר.

קבלן רשום – מקצועיות ללא פשרות

כשאתם בוחרים קבלן רשום אתם למעשה בוחרים קבלן שיפוצים או בניה שיש לו את הכלים, הידע והניסיון הדרושים כדי להוביל גם את פרויקט השיפוץ שלכם. מי שמבצע שיפוץ קטן בחדר אחד בבית עשוי למהר לבחור בבעל מקצוע, גם ללא בדיקה שמדובר בקבלן רשום. אלא שלא כל מי שמציע את שירותיו בתחום אכן פועל על פי התקנות ומופיע בפנקס הקבלנים. אם חשובים לכם ניסיונו של הקבלן, איכות העבודה שלו והמקצועיות שלו, קבלן רשום הוא מה שאתם מחפשים. אם אתם מחפשים בכל זאת קבלן רשום עם ניסיון רב בתחום,

קבוצת עידן היא אחת החברות המובילות, המקצועיות והוותיקות. עם הליווי המקצועי שלנו תוכלו לדעת בכל רגע נתון מה קורה סביבכם, מה מצב הפרויקט שלכם ומתי תראו את התוצאה המושלמת שאתם משתוקקים לראות.

קבלן רשום – גם לשיפוץ העסק

אם אתם מתכננים לבצע שיפוץ משמעותי במשרד שלכם, בין אם זהו המשרד הביתי ובין אם לא, התוצאה ללא ספק חשובה לכם. המראה הסופי של המשרד הוא הפנים של העסק שלכם והדבר הראשון שהלקוחות שלכם רואים כשהם מגיעים לפגישה עסקית. לכן מומלץ לקחת את הזמן, לתכנן את הפרטים הקטנים ולבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר לפרויקט. קבלן רשום עם ניסיון בניהול פרויקטים ובעבודה עם אנשי המקצוע השונים הוא זה שיוביל את הפרויקט מתחילתו ועד סופו, וגם יעשה את זה בצורה הטובה ביותר. מאחר וקבלן יכול להיות קבלן רשום רק אם יש לו ניסיון בשיפוצים גדולים יחסית, זה רק מעיד מבחינתכם על מורכבות הפרויקטים בהם הוא מנוסה. קבוצת עידן היא ללא ספק חברה מובילה בתחום, עם ניסיון רב בפרויקטים קטנים גדולים, פשוטים ומורכבים כאחד. אם אתם מחפשים קבלן שיפוצים או בניה לפרויקט שלכם, אנחנו לרשותכם.

 

קבלן רשום

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שתפו:

פייסבוק
גוגל+
טוויטר
לינקדאין
פינטרסט
1-700-70-90-30
גלילה לראש העמוד