1700-70-90-30

קבלן רשום בחיפה

אל תצאו פראיירים!אצלנו תרוויחו יותר עם הכסף שלכם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אם תספרו לנו שאתם רוצים לבצע פרויקט בנייה או שיפוץ באזור חיפה ונגיד לכם שאתם רוצים לעבוד אך ורק עם קבלן רשום בחיפה, זאת לבטח לא תהיה הפעם הראשונה שאמרו לכם את זה. השאלה היא מדוע זה כל כך חשוב לעבוד עם קבלנים רשומים בלבד. האם עצם העובדה שאתם עובדים עם קבלן רשום יכולה להעניק לכם עדיפות מבחינת מחיר או רמת ביצוע, או שמדובר סתם בהליך רישום בירוקרטי שלא עומד מאחוריו דבר? על השאלות החשובות האלה נותנים לכם את התשובות, המומחים של קבוצת עידן, ממש כאן בשורות הבאות.

תחילה, מהו קבלן רשום?

אם אתם מחפשים קבלן רשום בחיפה כדאי תחילה שתבינו בדיוק מה אתם מחפשים. קבלן רשום הוא קבלן ששמו מופיע בפנקס הקבלנים של משרד השיכון. פנקס זה מחולק לקטגוריות שונות לפי התחומים השונים בענף הבניין ולפי היקפי פרויקטים במונחי תקציב. כך למשל, ישנם קבלנים שרשומים בקטגוריית עבודות אינסטלציה בהיקף פרויקטים של עד חצי מיליון ש"ח, וישנם קבלנים הרשומים בקטגוריה של עבודות חשמל עבור פרויקטים של מעל 5 מיליון ש"ח. אם אתם מחפשים קבלן רשום בחיפה לצורך בניית בית פרטי, אתם צריכים קבלן שרשום תחת הקטגוריה הכללית של בנייה וביצוע ועבור פרויקטים בהיקף תקציב שמשקף את היקף התקציב שעומד לרשותכם.

עד כמה זה חשוב לעבוד עם קבלן רשום בלבד?

ובכן, התשובה היא שזה חשוב מאוד ואת הסיבה לכך נסביר כעת. לכאורה, אפשר לטעון שהליך הרישום של קבלן הוא הליך בירוקרטי, שכל קבלן יכול להשקיע קצת מאמץ בכדי לעבור אותו. השאלה האם הרישום הזה משקף ערך אמיתי שיכול לשנות עבורכם את מערך השיקולים כאשר אתם בוחרים קבלן רשום בחיפה. אז בהיבט זה, החשיבות של קבלן רשום נובעת משני היבטים מרכזיים. פעם אחת, בתהליך הרישום נבחן הקבלן ונבחנת פעילותו לעומק. על הקבלן לעבור מבחנים מקצועיים, לעמוד בקריטריונים של השכלה וניסיון ולהציג רקורד נקי מהתנהלות בלתי הוגנת ולבטח פושעת. קבלן שבעבר התנהל בצורה לא הוגנת או לא חוקית מול לקוחותיו, יתקשה מאוד להפוך לקבלן רשום ולרוב מעמד זה לא יאושר לו כלל. המשמעות היא שכאשר אתם בוחרים באופציה של קבלן רשום בחיפה, אתם בוחרים באופציה של קבלן עם קבלות על התנהלות מקצועית והוגנת.

פעם שניה, וזה הדבר החשוב יותר, המעמד של קבלן רשום הוא נכס עבור כל קבלן ואף קבלן לא רוצה לאבד את הנכס הזה אחרי שכבר הושג על ידו. לנושא של קבלן רשום או לא רשום יש השפעה ישירה על ההיבט העסקי של התנהלות הקבלן. כל קבלן יודע שישנו נתח גדול מאוד בציבור שלעולם לא יעבוד עם קבלן שאינו קבלן רשום. בהתאם לכך, קבלן רשום בחיפה יעשה הכל על מנת לשמור על מעמדו זה ואם זה אומר שעליו להתנהל בצורה הוגנת, לעמוד בסטנדרטים מקצועיים מסוימים ולהיזהר מפני תלונות של לקוחות, אז זה אומר שאותו קבלן יעשה את הכל בכדי לבצע עבורכם את הפרויקט בצורה כמה שיותר מושלמת לשביעות רצונכם, אחרת יסתכן באיבוד מעמדו כקבלן רשום. זה אולי הערך המרכזי שמספקת לכם הבחירה בקבלן רשום על פני קבלן שאינו רשום.

האם קבלן רשום בחיפה יהיה יקר יותר מקבלן לא רשום?

ובכן, התשובה היא בדרך כלל כן, אבל זה דווקא טוב לכם. מאחר וקבלן רשום מחויב לסטנדרטים גבוהים של מקצועיות ומהימנות, הוא לא יכול לבצע מה שנקרא פוילישטיקים בכדי לייצר עבורכם את ההצעה הטובה ביותר. במצב זה, עליו לבחור בחומרים הטובים ביותר, לעבוד עם קבלני משנה מורשים, לדאוג לניהול נכון ומקצועי של הפרויקט כולו וכן הלאה. כל אלה עולים כסף, אבל כל אלה הם בדיוק מה שאתם צריכים בכדי להיות בטוחים שהתוצאות של הפרויקט יעמדו בסטנדרטים שלכם ויהיו לשביעות רצונכם. קבוצת עידן היא חברה קבלנית רשומה ונהנית ממוניטין רב בתחום הבנייה בחיפה ובאזור הצפון כולו. אם אתם מחפשים קבלן רשום בחיפה, קבוצת עידן היא בדיוק מה שאתם מחפשים ובמסגרת העבודה עם הקבוצה, תוכלו להיות בטוחים שגם כל קבלני המשנה ואנשי המקצוע שיהיו שותפים לפרויקט, יהיו גם הם קבלנים רשומים בתחום התמחותם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

אז מה היה לנו בכתבה:

קבוצת עידן
קבוצת עידן

קבוצת עידן הינה חברה קבלנית המנוסה בביצוע פרויקטים הנדסיים מורכבים, במרוצת השנים החברה בנתה שכונות מגורים שלמות, ביצעה בניה מוסדית לעיריות רבות ולגופים ממשלתיים.

בשנת 2014 החברה קיבלה החלטה אסטרטגית לפעול ולהוביל את תחום ההתחדשות העירונית, בשל הרקע העשיר בביצוע מגה פרויקטים בהיקפים של מאות מיליונים.

לחברה יכולת ביצוע אדירה וניסיון רב, הפרויקטים של החברה מבוצעים בקצב המהיר בענף ובאיכות הגבוה ביותר, הדגש הרב על שירות לקוחות ומתן יחס אישי לכל לקוח הפכו את קבוצת עידן לחברה הגדולה בארץ בתחום ההתחדשות העירונית.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
1700-70-90-30

מאמרים נוספים בנושא

עבודות אלומיניום

  אלומיניום מהווה את אחד מחומרי הגלם האיכותיים ביותר כיום בעולן הבנייה, האדריכלות והעיצוב. מדובר על מתכת קלה אשר ניתן לעצב אותה במגוון רחב של

קרא עוד »

גגון למרפסות

  אם יש לכם מרפסת בבית אתם בוודאי יודעים שבכדי לשהות במרפסת בכל עונה ובכל זמן, אתם חייבים להתקין גגון. כיום ניתן למצוא היצע רחב

קרא עוד »

בחירת קונסטרוקטור

קונסטרוקטור הוא אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר בכל פרויקט בנייה. חשיבותו של הקונסטרוקטור נובעת מחשיבותם של הנושאים עליהם הוא אחראי במסגרת פרויקט הבנייה. אז מהו

קרא עוד »
1-700-70-90-30